пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Морський бій

Морський бій

  • Виробник: BombatGame
  • Код товару: Морской бой
  • Бонусні бали: 18
  • Наявність: В наявності
595 грн.
Ціна в бонусних балах: 595

Настільна гра Морський бій - швидка військово-морська гра для дітей. Морський бій - гра в якій двом гравцям, покладаючись на тактичний розрахунок і волю випадку, доведеться зійтися в морській битві.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете двостороннє ігрове поле, кубик, вісім кольорових мініатюрок кораблів - по чотири кораблика кожному з гравців і правила гри російською та українською мовами.

У чому суть гри?

Кожен з гравців отримує під своє командування невелику флотилію з чотирьох кораблів і форт - базу вашого флоту. Мета - потопити флагманський корабель противника або захопити форт.

Кожен з кораблів вашої флотилії - могутній лінкор, многопушечних галеон, швидкохідний фрегат і маленький та молодецький бриг - мають свої особливі характеристики (запас міцності, дальність ходу, дальність і кількість пострілів), ктор наведені в таблиці.

На початку гри розставляємо кораблі поблизу свого форту і -

Починаємо битву!

Гра складається з ходів. Протягом одного ходу гравці ходять по черзі. Перед ходом кидаємо кубик: 1-2 - штиль (ходити можуть тільки бриги), 3-6 - вітер наповнює вітрила і ходити можуть всі кораблі.

Кораблик може спочатку рухатися, а потім стріляти, може навпаки - спочатку стріляти і потім рухатися. Можна походити декількома корабликами, потім ними стріляти або навпаки.

Підходимо на рассотяніе пострілу - можна стріляти! Успішність пострілу визначається кидком кубика. Всі кораблі, крім брига, можуть стріляти по об'єктах знаходяться в межах видимості (НЕ акритимі іншими кораблями або островами). Бриг може стріляти навісом.

Кожен корабель має свій запас міцності. Після того як корабель отримує успішних попадань рівне його запасу міцності - він йде на дно. Для перемоги необхідно потопити флагманський корабель противника. За замовчуванням флагманським кораблем є лінкор. Втім, перед початком гри ви можете призначити флагманським кораблем і інший корабель вашого флоту.

Також перемогу дозвільний гравець, який зможе захопити форт супротивника. Для цього потрібно пройти до форту своїм флагманським кораблем і простояти біля нього весь наступний хід.

Кому сподобатися гра?

Настільна гра Морський бій - добре підійде для гри дітям від 6 років і для баталій дітей з батьками. Прості правила допоможуть молодим капітанам швидко освоїться в морській стихії, а бисро партії не дадуть втомитися. Для тих же ігкроков, хто згодом захоче ускладнити ігровий процес, творці гри пропонують ознайомитися на своєму сайті (bombatgame.com) з більш складною версією правил.

Купити настільну гру Морський бій в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри військово-морська гра для дітей
Вік 6+
Кількість гравців 2
Тривалість гри 15-20
Мова українська, рос.,

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Приключенческие, Русский, Украинский, 5-7, дошкольникам, Семейные игры, 8-11, школьникам, Для двоих, Быстрая (до 30),