пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Моя Весела Ферма

Моя Весела Ферма

  • Виробник: IGames (UA)
  • Код товару: Моя Весела Ферма
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Моя Весела ферма - друге видання папулярной української гри "Весела Ферма". Моя Весела Ферма - цікава і весела гра для всієї родини, де кожен може стати успішним фермером, виростивши тварин-рекордсменів для щорічної сільськогосподарської виставки.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою виявляємо ігрове поле, чотири персональних поля, 70 карт насіння, 32 карти тварин, 20 карт годування, вісім маркерів дій, чотири карти-пам'ятки, маркер першого гравця і правила гри.

У чому суть гри?

Отже, ви власник невеликої доглянутою ферми в українській глибинці. У вас є поле з грядками і складом, 8 карт тварин (кролик, порося, овечка і корова, кожен вихованець складається з 2-х карт - голови і філе). За замовчуванням скотинки ще не годовані, тому виглядають моторошно нещасними.

Щоб поліпшити їх настрій, знадобиться їжа, яку потрібно виростити на власних грядках з екологічно чистих насіння.

Що посієш, те й пожнеш!

Як заставу майбутнього благополуччя кожен гравець отримує три випадкові картки насіння. Надалі купувати насіння належить на місцевій ярмарку. Це іожет бути овес, кукурудза, конюшина або буряк. Насіння вибираємо з відкритих карток або тягнемо з колоди наосліп. Насіння висаджуються на грядки, де потихеньку зріє врожай - на поле «весна» викладаємо картки потрібних насіння (1-2 різних або 3 однакових). У наступний хід картки пересуваються на поле з написом «літо», а потім - «осінь». Восени потрібно обов'язково зібрати урожай і прибрати на склад, інакше він зіпсується. Як бачите, все як у реальному житті. Надлишки врожаю можна продати в свій хід, щоб потім купити ще насіння.

Годуємо тварин

На картці годування певної тварини зображена його улюблена їжа і окуляри, належні за неї при фінальному підрахунку. Скинувши зі складу необхідну кількість їжі, беремо цю картку і кладемо між головою і задньою частиною тваринного, яке ми погодували, подовжуючи його.

Розмір має значення!

В кінці гри переможець визначиться по тому, наскільки щасливі і угодовані його вихованці. Володар найдовшого тваринного отримає додаткові окуляри, тому не лякайтеся, якщо в ході гри ваш порося буде все більше схожим на таксу - йому це тільки на користь! Якщо ж ви забули про одну зі своїх звіряток, і вона залишилася голодною і нещасної, товариство із захисту прав тварин зніме з вас 5 очок.

Що нового з'явилося у 2-му виданні гри?

Друге видання настільної гри "Моя Весела Ферма" позбулося товарно-грошових маніпуляцій. Тепер гравці не купують насіння за гроші і не продають за гроші урожай, а обмінюють урожай на насіння. Ігровий процес від даного поліпшення аніскільки не постраждав.

Головна відмінність другого видання - наявність доповнення "Газда". Грати з доповненням зможуть більш досвідчені гравці, для чого буде потрібно загальне ігрове поле і маркери дій. За допомогою маркерів гравці будуть відзначати дії, які планують здійснити в поточний хід, що привнесе в гру більше взаємодії між гравцями.

Кому сподобається гра?

Весела ферма - це сімейна гра, дітей залучають забавні ілюстрації і зрозумілі правила, їх батькам імпонує необхідність продумувати комбінації дій виходячи з поточної ігрової ситуації. А вид розгодована до стану гусениці овечки приводить у захват і перших, і других! наявність ж доповнення "Газда" значно подовжить задоволення від гри, разнообразив ігровий процес.

Весела ферма - український продукт, оригінальність і якість якого були по достоїнству оцінені не тільки в нашій країні, а й за її межами.

Купити настільну гру Весела Ферма в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри захоплююча сімейна гра
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 45+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Фермерские, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),