пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
щось

щось

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Нечто
  • Бонусні бали: 9
  • Наявність: Попереднє замовлення
290 грн.
Ціна в бонусних балах: 290

Настільна гра Щось - гра для великих компаній в атмосфері абсолютної параної. Щось - гра , яка перевірить вашу інтуїцію, винахідливість і міцність нервів. Розігруючи і обмінюючи карти, ви будете намагатися обчислити гравця, якого зневолило таємниче Щось.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 108 карт і правила гри російською мовою.

Розмір коробки: 197x105x37 мм;
Розмір карт: 63х89 мм.

Експедиція археологів таємничим чином зникла на який піднявся з води острові. Ви - учасник рятувальної команди, що поспішає до них на допомогу. Але замість археологів ви знаходите щось дивне і страшне ... В глибокій безодні прокинулося давнє зло і вселилася в одного з вас. Тепер нікому не можна довіряти!

У чому суть гри?

Настільна гра Щось - кооперативна гра зі зрадником. На початку гри всі гравці отримують на руки стартовий набір карт, в якому замішана карта Щось. Гравець, якому випадковим чином дісталася ця карта, перетворюється зі звичайної людини в Щось страшне і жахливе. Ось тільки метаморфоза ця проходить абсолютно невидимо для інших гравців. І тепер завдання гравців-людей - обчислити, хто ж за столом Щось і знищити його з вогнемета. Завдання гравця-Щось - заразити всіх інших. Заражені гравці, хоча і не можуть особисто передавати інфекцію, але грають вже не за людей, а на стороні сил зла і всіляко намагаються допомогти Щось і заплутати інших.

Якщо Щось знищено, перемагають гравці-люди, а Щось, заражені і все що вибули з гри учасники - програють.

Якщо Щось заразила всіх, перемагає Щось ні живих заражені, а все, що вибули з гри - програють.

З чого починається Щось?

Залежно від кількості гравців формується колода, з якої відбираються стартові карти. Стартові карти лунають гравцям (по чотири штуки), а колода, як можна здогадатися, розміщується в центрі столу.

Ігрові карти бувають двох типів, що розрізняються сорочками - карти Подій і карти Паніки .

У свій хід гравець зобов'язаний взяти карту з колоди в руку. Якщо це карта Паніки, її необхідно відразу ж розіграти і реалізувати її ефект.

Якщо ж ви взяли карту Подій, берете її в руку і потім можете або скинути одну карту Подій в скидання, або розіграти одну карту Подій, застосувавши її ефект.

Після цього ви повинні обмінятися з сусідом зліва однією картою Подій. Обмін відбувається в закриту і тільки в тому випадком, якщо між вами і вашим сусідом немає перешкод (Карантин або Закриті двері). При цьому картки не відкриваються і про їх вміст знають тільки їх власники.

Хід передається за годинниковою стрілкою. Втім, в грі є карти, які можуть змінити напрямок ходу.

Як ми вже говорили, мета, яку переслідує Щось - заразити інших гравців. (Втім, підставити гравця під дружній вогнемет товаришів Щось теж буде раде:)

Заражати іншого гравця може тільки Щось і тільки в фазі обміну картами Подій: отримали карту зараження від Щось - все, ви заражений і тепер не обчислюєте Щось, а самі старанно намагаєтеся відвести від нього підозри. При цьому карта Зараження повинна обов'язково залишатися у вас на руках до кінця гри. Якщо карта Зараження приходить вам в першій фазі ходу (добір карти в руку) - це зараженням не рахується, ви як і раніше людина і граєте за команду людей. Що прийшла таким чином карту, ви, звичайно, можете тримати на руках, але має сенс від неї позбутися - щоб не довелося в разі чого слізно доводити, що ви не Заражений, а саме людина.

Учасникам гри жодним чином не заборонено спілкуватися один з одним. Ви можете в відкриту говорити, хто ви, або блефувати, щоб кинути тінь підозри на когось ще. Проте вам забороняється показувати свої карти кому-то ще (якщо цього не вимагає текст на якійсь певній зіграної карті). Вірити вам чи ні - особиста справа кожного учасника. Залежно від ваших слів і вчинків гравці самі вирішать, як до вас ставитися: стати союзником, спробувати вбити або триматися подалі.

Взаємодія в грі відбувається з сусідом праворуч і ліворуч. Але в ході гри може не тільки змінюватися напрямок ходу, але гравці можуть також пересідати на інше місце. Таким чином, щоб, наприклад, Щось могло заразити не тільки своїх безпосередніх сусідів, гравець-Щось може пересісти і вже на новому місці продовжити свою чорну справу.

Гравцям-людям також може знадобитися пересісти - або, щоб опинитися подалі від кого-то підозрілого, або, щоб навпаки - підсісти ближче до підозрюваного і всмажить його з вогнемета!

Вогнемет - єдина карта, за допомогою якої можна вивести гравця з гри. Втім, відбитися від вогнемета можна - якщо у вас є карта «Ніякого шашлику».

За допомогою карт подій в грі можна взяти аналіз у іншого гравця (подивитися його карти), а можна і навпаки - розкрити іншим гравцям свої карти (розігравши на себе карту «Віскі»).

Ну а розігравши на кого-то карту «Меняемся місцями» - можна, як ви напевно вже здогадалися, помінятися з цим гравцем місцями.

Є в грі і карти захисту від прямого безпосереднього впливу. Наприклад, карту «Мені і тут непогано» можна зіграти у відповідь на зіграну проти вас карту «Меняемся місцями!» або «Змотуй вудки!» і ви вже нікуди не повинні пересідати.

Крім того є в грі карти перешкоджають взаємодії з іншими гравцями. Так карту «Карантин» можна зіграти на себе або на одного з сусідніх гравців. Наступні 3 своїх ходу гравець на карантині не може змінюватися картами, грати карти подій і ставати метою таких карт, зіграних іншими гравцями.

А зігравши карту «забиті двері», ви кладете її на стіл між собою і будь-якою сусідньою гравцем. Відтепер ні ви, ні він не можете здійснювати дії, націлені один на одного.

Втім, і «Карантин» і «забиті двері» можна пробити за допомогою карти «Сокира». Так що абсолютної безпеки в грі вам ніхто не гарантує, хе-хе.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Щось - цікава і атмосферна кооперативна гра. Стильне, «лавкрафтское» оформлення припаде до смаку шанувальникам жанру хоррор, а захоплюючий ігровий процес не залишить байдужими любителів психологічних ігор. Вас чекають загальне недовіру, постійне підозра і несподівана розв'язка.

Купити настільну гру Щось в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри для компанії, таємні ролі
Вік 13+
Кількість гравців 4-12
Тривалість гри 15-60 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Кооперативные, Русский, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),