пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
міська Мафія

міська Мафія

  • Виробник: Сделано в Украине!
  • Код товару: Городская Мафия
  • Бонусні бали: 11
  • Наявність: Немає в наявності
350 грн.
Ціна в бонусних балах: 350

Гра Міська Мафія (City Mafia) - психологічна командна гра з детективним сюжетом, в якій моделюється протистояння організованої меншості і неорганізованого більшості.

Заглянемо всередину?

У оформленої в ретро-стилі упаковці знаходимо карти ролі гравців (Городяни, Мафія, Дон Мафії, Путана, Кілер, Священик, Лекарь, Детектив), 12 масок, фішки-номерки, фішки для голосування, спеціальні фішки (фішка пострілу мафії, фішка пострілу кілера, фішка лікування лікаря, фішка мовчання путани), пульт ведучого (допомагає запам'ятовувати дії гравців), правила гри.

У чому суть гри?

Унікальна психологічна гра Мафія заснована на активній взаємодії гравців. У грі однаково важливе значення мають і логічний аналіз, і інтуїція, і акторські здібності.

Традиційно учасники випадковим чином поділяються на два основні табори - мафію і чесних громадян. Завдання чесних громадян - виявити і посадити мафію. Завдання мафії - відстріляти всіх інших.

Чесних громадян більше, але вони не знають один одного, і намагаються в ході «денного» обговорення між усіма учасниками визначити гравців-мафіозо. І проголосувавши за найбільш підозрілого суб'єкта, ліквідувати його.

Гравців, що грають за Мафію - менше, але вони прекрасно знають один одного і можуть проводити координовані дії. Вночі спільним рішенням вбити одного з чесних жителів, а вдень, активно беручи участь в загальному обговоренні, спробувати підставити під обвинувальний вирок когось із чесних громадян. Загалом, все як у справжньому житті.

Крім мафії і чесних громадян в настільній грі Міська Мафія є персонажі, які володіють спеціальними властивостями: Дон Мафії, Кілер, Путана, Священик, Лекарь, Детектив.

Цікавий факт!

Гру Мафія створив студент факультету психології МГУ Дмитро Давидов в 1986 році.

Поступово з МГУ гра поширилася по іншим вузам країни. Закінчивши університет, Дмитро залишився викладати психологію міжнародним студентам - і дуже скоро в Мафію стали грати в Європі. У США гра вперше з'явилася в 1989-му році, в літньому таборі Пенсільванії.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Міська мафія ідеально підходить для великих молодіжних компаній. В ігровий набір, крім карток з ігровими ролями, входить комплект масок (щоб ніхто не підглядав!), Зручний пульт ведучого, фішки дій статусних персонажів і оригінальна упаковка, оформлена у вигляді газетної смуги в ретро-стилі. Так що гра стане стильним подарунком для всіх любителів Мафії!

Купити настільну гру Міська Мафія (City Mafia) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри психологічна детективна гра для компанії
Вік 13+
Кількість гравців 8-12
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Детективные, Кооперативные, Русский, 12-99, 6 и больше, Обычная (30-90),