пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Пан Будинок (Mr. House)

Пан Будинок (Mr. House)

  • Виробник: Granna
  • Код товару: Пан Будинок (Mr. House)
  • Бонусні бали: 21
  • Наявність: Попереднє замовлення
699 грн.
Ціна в бонусних балах: 699

Настільна гра Пан Будинок (Mr. House) - напружена економічна гра на будівельну тематику від польської компанії Гранна. Пан Будинок - гра середнього рівня складності, в якій гравцям належить ретельно плануючи наступний хід, наймати будівельників, закуповувати стрйматеріали, отримувати документацію, щоб в кінцевому підсумку побудувати найдорожчий будинок!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете двостороннє ігрове поле і безліч ігрових елементів - 40 дахів та 40 стін, 12 дверей, 24 вікна, 16 труб, 15 карт привілеїв, 28 карт будівельників, 12 карт кредиту, маркер раундів, 4 двосторонніх поля гравців, 20 фішок руху, 4 жетони документації, по 25 елементів дерева і металу, по 20 елементів цегли і цементу, 12 фішок гравців (по три фішки для гравця), шість цінників, 20 жетонів монет, лист з наклейками і правила гри.

У чому суть гри?

У коробці з настільною грою Пан Будинок ви фактично купуєте відразу дві економічні ігри - двостороннє поле дозволяє зіграти в Базовий варіант і в варіант для Експертів. І відмінності в цих двох варіантах досить значні. Базовий варіант гри призначений для гри в сімейному колі з дітьми і для початківців гравців. Досвідченим же гравцям можна відразу грати на рівні Експерт.

У базовому, сімейному, варіанті гри вам належить побудувати будинок. І чим більшого розміру будинок і з великою кількістю елементів у вс вийде - тим ближче ви до перемоги.

Гра триває 6 раундів і кожен раунд складається з декількох фаз.

Для початку ми підем за покупками.

Гравці по черзі виставляють по одній своїй фішці руху на одному з будинків ігрового поля. Потім, також по черзі виставляємо по другій фішці і так далі, поки всі п'ять фішок руху не опиняться на ігровому полі. При цьому фішки руху мають різний номінал (0, 1, 1, 2, 3), який вкаже на кількість товарів, які ви можете отримати.

Свій похід за покупками варто заздалегідь спланувати - якщо першу фішку можна поставити на будь-яку будівлю, то наступні - тільки на будівлю сусіднє з тим, на якому вже є ваша фішка.

Різні будівлі дозволяють придбати різні будматеріали, найняти робітників, отримати дозвільну документацію на будівництво або одержати гроші в банку (яку можна обменіять на луюбой будівельний ресурс).

Всі покупки переносимо до себе на склад.

Потім формуємо з куплених будматеріалів групи, відповідні тим чи іншим елементам будинків (стіни, вікна, двері, дахи і труби). Ось тільки автоматично зібрати з будматеріалу ту чи іншу частину будинку у вас не вийде. Доведеться кинути кубик. Шанс викинути вдалий результат можна трохи збільшити, якщо ви змогли найняти працівників, але зовсім виключити фактор випадковості це не допомагає.

Всім, хто чекав від гри більшої економічної складової - пропоную відразу грати в експертний уовень. Тут все цікавіше. Залежно від кубика немає. Планувати потрібно не тільки закупівлі, але і черговість ходу і фінансові витрати.

На рівні Експерт гравці отримують будматеріали не автоматично, а повинні оплатити свою покупку грошима. При нестачі фінансів, ігкрок автоматично отримує кредит, ось тільки непогашені кредити в кінці гри принесуть вам штрафні очки.

До ваших послуг поле ярмарок - тут можна отримати картки привілеїв. З їх допомогою можна внести поліпшення в свою споруду. В Офісі тепер можна не тільки отримати документи на стоительство, але і використовувати альтернативні можливості - поліпшити якість своєї споруди або отримати гроші.

Також в експертному рівні у гравців з'явилася можливість поборотися за черговість ходу.

Одним з безперечних достоїнств гри Пан Будинок є наявність двох рівнів складності - навіть новачки цілком зможуть освоїти базовий рівень, а з часом, перейти на рівень експерт, і познайомитися зі світом сучасних економічних ігор.

Правила гри українською

Купити настільну Пан Будинок в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри кономічна стратегія
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Экономические, Украинский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),