пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Пандемія: Спадщина другий сезон рус. (Чорна коробка) Pandemic Legacy 2

Пандемія: Спадщина другий сезон рус. (Чорна коробка) Pandemic Legacy 2

  • Виробник: Стиль Жизни
  • Код товару: Пандемия Наследие 2 сезон, рус. (черная)
  • Бонусні бали: 83
  • Наявність: Немає в наявності
2770 грн.
Ціна в бонусних балах: 2770

Російське видання гри Пандемія: Спадщина другий сезон не поставляється в Україну. Ви можете замовити оригінальне видання англійською мовою - Pandemic Legacy Season 2 EN.Настільна гра Пандемія: Спадщина чорна коробка другий сезон рус.

Чорна Пандемія: Спадщина другий сезон рус. - російська локалізація 2 сезону гри Pandemic Legacy.

Пандемія: Спадщина другий сезон рус. - продовження легендарної кооперативної гри Пандемія Спадщина і оповідає про події, що відбулися після того, про що ви дізналися в першій грі.

Пандемія: Спадщина другий сезон - повністю самостійна гра - наявність першої частини не потрібна.

Пандемія: Спадщина другий сезон - що в коробці?

У великій коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої серії ігор - ігрове поле, 10 карт персонажів, 4 фішки гравців, карти гравця (36 карт міст, 5 карт епідемій, 4 карти запланованих подій і 8 карт виробництва постачання), 8 пам'яток, 82 карти спадщини, 27 карт хвороб, 4 карти працівників гавані, дві карти вступної гри, шість досьє, два листа зі стікерами, маркер захворювань і маркер поширення хвороб, дев'ять центрів постачання, жетони досягнення цілей, вісім кубиків чуми, 36 кубиків постачання, вісім закритих пронумерованих наборів з компонентами всередині, а також правила гри російською мовою.

Розмір коробки : 37смх27смх7см

Огляд гри Пандемія спадщина (сезон другий)

другий сезон гри Пандемія: Спадщина - пропонує продовжити справу порятунку світу!

Її унікальність полягає в тому, що рішення прийняті в кожній партії матимуть наслідки і на всі наступні ваші ігри.

Відіграючи одну партію за іншою, ви будете розкривати запечатані набори ігрових компонентів і отримувати інформацію, яка була спочатку прихована, відкривати секрети і дивовижні таємниці цієї гри. Час не чекає: в розпорядженні вашої команди буде всього дві спроби на проходження кожного ігрового місяця. Після яких треба обов'язково переходити до наступного.

Ваш ігровий світ буде особливим і не схожим на інші - завдяки постійним змінам в ході розвитку сюжету гра стане унікальною для кожної групи учасників.

Пройшов 71 рік після запеклої боротьби з вірусами на планеті. Людство програло цю битву і велика частина території стала непридатна для життя. люди виявилися на порозі вимирання. Хтось зміг сховатися на плавучих станціях, названих притулками. Але запаси провізії і медикаментів добігають кінця, і далеко не кожен готовий взяти на себе відповідальність за тих, що вижили і вказати їм шлях. В "Пандемія: Спадщина Сезон 2" починається нова захоплююча історія вже неіснуючого світу і його героїв.Правила настільної гри Пандемія: Спадщина другий сезон рус. (Pandemic Legacy Season 2)


Де купити гру Пандемія Спадщина другий сезон?

Настільну гру Пандемія Спадщина (чорна коробка) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити другий сезон гри Пандемія Спадщина з доставкою можна:

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Пандемія Спадщина другий сезон в чорній коробці на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри кооперативна стратегія
Вік 14+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Приключенческие, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),