пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Пандемія (Пандемия, Pandemic) Рус.

Пандемія (Пандемия, Pandemic) Рус.

 • Виробник: Стиль Жизни
 • Код товару: Пандемия Рус.
 • Бонусні бали: 33
 • Наявність: Попереднє замовлення
1451 грн.
Ціна в бонусних балах: 1451

Настільна гра Пандемія (рус.)

---

Російське видання гри не поставляється. Ви можете замовити українське видання гри Пандемія.

---

Гра Пандемія - кооперативна стратегія, російська локалізація популярної настільної гри Pandemic Метта Лікока.

Пандемія Рус. - гра , в якій групі медиків доведеться боротися зі стрімким поширенням планетою  чотирьох смертельних хвороб.

Гра Пандемія російською - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої і напруженої гри:

 • ігрове поле,
 • 7 карт ролей,
 • 7 фішок гравців,
 • 48 карт міст,
 • 6 карт епідемій,
 • 5 карт подій,
 • 48 карт хвороб,
 • 96 кубиків хвороб,
 • 4 маркера ліків,
 • маркер поширення хвороби,
 • маркер спалахів хвороб,
 • 6 досліджування станцій,
 • 4 пам'ятки
 • правила гри російською мовою.

Розмір коробки

305х225х45мм

Розмір карт

63х89 мм - 118 шт.

Рекомендовані протектори

Протектори для карт 63,5х88 - 2 уп.

Пандемія - огляд гри

У напруженій кооперативній грі Пандемія від двох до чотирьох гравців стають командою фахівців, чиїм завданням буде зупинити поширення планетою чотирьох смертельних хвороб. Вашій команді треба буде багато подорожувати по світу, будувати дослідні станції, лікувати хвороби і найголовніше - винайти  ліки,  для кожної хвороби.

Ваше ігрове поле - це карта світу, на якій розкидані міста. У містах постійно спалахують хвороби, які вам доведеться лікувати. Якщо хвороби запускати - вони починають поширюватися лавиноподібно. Всього в грі - чотири види хвороб, кожна з яких представлена кубиками свого кольору. У міру поширення хвороб, ви будете брати з резерву і додавати на карту кубики тієї чи іншої хвороби. До речі, перший варіант, за якого ваша команда зазнає поразки - якщо потрібно додати на карту кубик хвороби, а в резерві кубики цього типу вже закінчилися. Та про все по порядку.

Підготовка

Для гри кожен гравець вибирає собі випадковим чином одну з ролей. Всього в грі є сім ролей, кожна зі своїми унікальними здібностями.

Ваша команда на початку гри збирається в Атланті, де розташована перша дослідна станція.

Готуємо дві колоди карт - колода міст (карти з цієї колоди гравці будуть добирати в руку, з їх допомогою можна переміщатися між містами, будувати дослідні станції і винаходити ліки ) і колода хвороб (карти з назвами міст, в яких виявляються нові хвороби).

Маркер спалахів хвороб виставляємо на нульовій позначці (до речі, якщо маркер спалахів хвороб дійде до 8 відмітки - ваша команда програє).

А маркер поширення хвороб ставимо на крайнє ліве поле. На цьому треку ми бачимо - скільки карт хвороб потрібно відкривати в кінці ходу гравця.

Зараження починається!

Відразу ж на початку гри відкриваємо три карти з колоди хвороб - в цих трьох містах виставляємо по три кубика хвороб. Відкриваємо ще три карти - і виставляємо у відповідних містах ще по два кубика хвороб. І ще три карти хвороб відкриваємо - на цей раз виставляємо на цих містах по одному кубику. Команда спеців зібралася в Атланті. Можна приступати до порятунку світу.

Дії гравців

Гравці ходять по черзі і в свій хід гравець може здійснити чотири дії. Це можуть бути як різні дії, так і повторення однакових. Що ж ми можемо робити?

По-перше, гравець може переміститися.

Тут у нас є великий вибір способів:

 • просто переміститися в будь-який сусіднє місто, яке з'єднане з вашим містом перебування білою лінією ;
 • скинути карти з назвою міста, в якому ви перебуваєте і переміститися в будь-який інший місто на карті;
 • навпаки, скинути карту з назвою міста, куди вам треба потрапити і переміститися в нього з будь-якого іншого міста;
 • і нарешті, після того як у вас буде побудовано дві та більше дослідних станцій, ви зможете безперешкодно переміщуватися між ними.

По-друге, ви можете побудувати дослідну станцію.

Для будівництва станції потрібно скинути будь-яку карту з руки, а потрібні станції не тільки щоб було зручно подорожувати між містами, а й для винаходу ліків.

По-третє, ви можете вилікувати хворобу.

Забираєте кубик хвороби в місті, в якому ви перебуваєте, і повертаєте його в запас. Одна дія - один кубик.

По-четверте, можна обмінятися картами.

Ви можете віддати іншому гравцеві або взяти в іншого гравця, карту міста в якому обидва гравці знаходяться.

І по-п'яте, ви можете винайти ліки від хвороби!

Для цього гравцеві треба спочатку зібрати на руці п'ять карт міст одного кольору. Потім переміститися в будь-яке місто з дослідною станцією і тільки тут безпосередньо можна зробити дію винаходу ліків: скидаємо зібрані п'ять карт, і вуаля - ліки винайдено! Ось так чотири рази і ви виграли :) Тільки не сподівайтесь, що це так так просто, хе-хе :)

Структура ходу

 1. Гравець здійснює чотири дії з описаних вище, в будь-якій комбінації.
 2. Потім гравець добираємо в руку 2 карти з колоди міст. До речі, якщо вам треба добрати карти з цієї колоди, а карт в ній не залишилося, вітаю - час для боротьби з пандемією закінчилося і ваша команда програла!
 3. І в кінці ходу виявляємо нові хвороби - гравець відкриває з колоди хвороб стільки карт, скільки вказує маркер на відповідному треку. (На початку гри - це 2 карти, але поступово кількість карт буде збільшуватися). Кожна відкрита карта вказує на місто, в якому потрібно викласти кубик хвороби відповідного кольору.

Якщо в якийсь момент вам треба додати в місто кубик хвороби, а в цьому місті вже є три кубика такого ж кольору, четвертий кубик ви не додаєте, а замість цього додаєте по одному кубику в кожен сусіднє місто. Якщо при цьому вам треба знову додати кудись четвертий кубик - знову-таки четвертий не додаєте, а виставляєте ще по одному вже в кожне місто сусідній з цим містом. Тому намагайтеся не запускати хвороби і своєчасно їх лікувати.

Епідемія!

Крім всіх інших "веселошів", час від часу вам будуть траплятись карти епідемій.

У цьому випадку маркер на треку спалахів зсувається на одну поділку (нагадуємо, коли цей маркер дійде до кінця - ви програли), потім витягуєте з-під низу колоди хвороб одну карту і викладаєте на відповідному місті три кубика хвороб. А всі карти хвороб з відбою - повертаються назад в колоду і знову готові посилати на мапу світу нові кубики з хворобами.

Ви ще сподіваєтеся перемогти? :)

Щоб додати в гру промінчик надії - не забувайте під час планування своїх дій про особливі властивості персонажів. Так Диспетчер може переміщати інших гравців по карті; коли Лікар робить дію Лікування, то  прибирає за одну дію відразу всі кубики одного кольору, а Вченому досить зібрати чотири карти міст одного кольору для винаходу ліків (іншим персонажам для цього треба п'ять карт).

У грі можуть брати участь до чотирьох гравців, а всього є сім карт ролей, так що кожен раз - в залежності від того, які ролі вам випадуть, стиль і тактика гри буде відрізнятися.

Кому сподобається гра?

Настільні гра Пандемія російською  - чудова кооперативна стратегія, середнього рівня складності, досить варіативна та реіграбельна, при цьому досягнення переможних умов аж ніяк не легке завдання.

Російська Пандемія - гра, яка добре піде як для сімейних настільних вечорів, так і для ігор з друзями. Відмінна якість компонентів і атмосферне оформлення гри допомагає з головою зануритися в порятунок світу! Якщо ви вже грали в Пандемію, ви легко і швидко зможете пояснити правила гри новому гравцеві, так що зараження підключення новачків відбувається безболісно:)

Де купити настільну гру Пандемія російською?

Настільну гру Пандемія рус купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Пандемія російською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити російське видання гри Пандемія на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри кооперативна стратегія, медицина
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 40-90
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Приключенческие, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),