пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Плаский світ: Анк-Морпорк (Diskworld: Ankh-Morpork)

Плаский світ: Анк-Морпорк (Diskworld: Ankh-Morpork)

0 грн.

Ласкаво просимо в Анк-Морпорк - найбільший, густонаселений і некерований місто Плоского світу, придуманого майстром сатиричного фентезі Террі Пратчетт!

---

ВАЖЛИВО!

Настільна гра Плоский світ: Анк-Морпорк (Diskworld: Ankh-Morpork) давно не видається - після смерті Террі Пратчета спадкоємці письменника не продовжили передачу авторських прав необхідних для видання гри.

АЛЕ!

Мартін Воллес - автор гри Анк Морпорк - трохи доопрацював ігровий баланс і відродив гру в новому антуражі. Зустрічайте - настільна гра Nanty Narking: Великі Сподівання UA - це покращений та доопрацьований Анк Морпорк в антуражі вікторіанської Англії!

---


Як завжди, в місті панує цілковитий хаос, йде запекла боротьба за владу і раз у раз трапляються всякі неприємності. Та ще раптово пропав діючий правитель лорд Вітінарі - чи то убитий, то чи у відпустці, то чи викрадений, а може, і те, і друге, і третє одночасно! У будь-якому випадку, без вас не обійтися. За допомогою вірних помічників встановіть контроль над містом і візьміть в свої руки управління в настільній грі «Плоский світ. Анк-Морпорк »

Заглянемо всередину?

В аж ніяк не плоскою коробці виявляємо ігрове поле, багато карток (48 - із зеленою рамкою, 53 - з коричневою, 12 - випадкових подій, 7 - персонажів, 12 - з міськими районами, всього 132 шт.), Багато дерев'яних фішок (48 - слуг, 24 - будинків, 4 - демонів, 3 - тролів, всього 79), 12 жетонів неприємностей, 50 грошиків, 4 пам'ятки гравця, ігровий 12-гранний кубик, правила гри.

Маска, я вас знаю?

Спочатку кожен гравець тягне картку персонажа - відтепер він один з семи впливових городян, спраглих захопити владу (троє лордів, начальник міської варти Семюель Вайс, троль Хризопраз, Дракон-Король гербів, а також лорд Вітінарі власною персоною).

Зрозуміло, діяти доведеться інкогніто - кожен переслідує свої цілі, і розкритися завчасно означає підставитися під удар конкурентів. У гравців різні умови перемоги - хтось розсилає шпигунів по місту, хтось бере під контроль райони, хтось збирає гроші, а хтось радий зростаючої кількості неприємностей і неподобств, що відбуваються в столиці.

Нарушаем безлад!

Карта Анк-Морпорка складається з дванадцяти районів, за контроль над якими і будуть боротися гравці - сюди вони будуть слати своїх помічників-слуг і зводити будівлі, попутно ганяючи тролів і демонів. Кожен район має особливу властивість, яким може скористатися його нинішній господар (а останні в Анк-Морпорк змінюються зі швидкістю блискавки). Скупчення слуг і іншої нечисті в одному районі невідворотно призводить до неприємностей - в район поміщається чорний жетон неприємностей і лежить там, дозволяючи знищувати неугодних і заважаючи будувати будівлі, поки хтось із слуг не покине район.

У кожен свій хід гравець розігрує з руки картку і виконує на вибір дії, які вона наказує: наприклад, поставити слугу, щоб збудувати цю твердиню, отримати гроші, вбити кого-небудь, позбутися від неприємностей і ін. Обов'язково доводиться тягнути картку випадкових подій - в грі їх 12: пожежі, повені, вибухи, таємничі вбивства, навали демонів внесуть ще більший безлад на вулиці міста і остаточно змішають підступні плани героїв.

Кому сподобається гра?

Гра доставить масу задоволення не тільки шанувальникам творчості Террі Пратчетта - навіть не знаючи нічого про Плоскому світі ви з головою поринете в атмосферу гри - атмосферу тонкої іронії, веселого безладу і несподіваних «сюрпризів». Прості правила, живий і захоплюючий процес підуть на «ура» і в сімейному колі, і в компанії друзів.

Купити настільну гру Плоский світ: Анк-Морпорк в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела фентезі стратегія, таємні ролі
Вік 11+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),