пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Саботер 2 UA (Saboteur 2)

Саботер 2 UA (Saboteur 2)

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: Саботер 2, укр.
 • Бонусні бали: 10
 • Наявність: В наявності
350 грн.
Ціна в бонусних балах: 350

Доповнення Саботер 2

Саботер 2 - доповнення для командної карткової гри з таємними ролями Саботер.

Добовнення Saboteur а, в якій додає у гру карти нових ролей та альтернативні шляхи до перемоги!


Увага!

Саботер 2 - це розширення! Для гри вам знадобиться базовий набір настільної гри Саботер.


Доповнення до гри Саботер - що в коробці?

У маленькій зручній коробці ми знайдемо все для того щоб улюблена гра стала більш динамічною і непередбачуваною:

 • 30 карт тунелів,
 • 21 карта дій,
 • 15 карт гномів,
 • 32 жетона золотих самородків
 • правила гри.

Саботер 2 - огляд доповнення

Основна зміна - збільшення кількості карт ролей. Тепер чесні гноми-золотошукачі не тільки протистоять гномам-шкідникам, але і розбившись на дві команди, ще й змагаються один з одним!

Якщо обидві команди успішно дісталися до золота, то й претендентів на здобич багато. А якщо вдалося за допомогою двері заблокувати прохід для команди суперників, то і приз команді-переможців збільшиться!

Нові ролі у доповненні Саботер 2

У підземеллі з'являються три нових ролі - Бос, Ділок і два Геолога.

Бос отримує свою частку в разі перемоги чесних гномів - незалежно від того, яка з команд або відразу обидві дісталися до золотоносної жили. Правда, Бос отримує на один самородок менше, ніж інші. Його мета перешкодити одній з команд золотошукачів досягти золота: менше переможців - більше самородків у Боса.

Ділок виявиться при золоті за будь-якого розкладу. Хто б не переміг - саботери або чесні гноми - Ділок отримає свою частку, але на два самородка менше, ніж інші переможці.

Геологи взагалі на золото не претендують і отримують переможні жетони за дорогоцінні кристали, які можна зустріти в підземеллі. Чим більше кристалів - тим краще для геологів. Ось тільки, будуючи тунелі з кристалами, геологи часто можуть сплутати плани іншим зацікавленим сторонам!

Нові карти дій доповнення Saboteur 2

Як бачите, одні тільки карти ролей істотно загострюють золоту лихоманку, а ще є і нові карти дій!

Тепер в грі з'являються пастки, в які можна зловити невдаху конкурента. Втім є в грі і відмичка від пастки. За допомогою інших спеціальних карт ви можете обміняти свої карти на руці на карти іншого гравця, подивитися карту ролі у кого-небудь за столом або змусити кого-небудь (в тому числі себе) скинути карту ролі і взяти нову. А картка зі Злодієм допоможе вкрасти золотий самородок в іншого гравця.

Підземелля також змінилось. Тепер серед карт тунелів ви знайдете нові ділянки. Тунелі з кристалами - видобуток геологів. Ділянки з драбинами - система порталів, завдяки якій можна переміщуватись від одних сходів до інших, оминаючи всі перешкоди. Ділянки з синіми або зеленими дверима блокують прохід команді суперників.

Кому сподобається гра Саботер 2?

Доповнення Саботер 2  зробило гру більш динамічною і непередбачуваною. Тепер боротьба йде не між двома командами, а фактично в режимі «кожен сам за себе». В той же час правила гри цілком доступні і новачкам, отже розкласти гру в новій компанії, як і раніше не проблема. Saboteur  2 - гра, в яку добре грати у великій компанії, Водночас з цим доповненням у вас з'явиться можливість грати і вдвох, завдяки чому гра стала більш універсальною.

Де купити доповнення Саботер 2?

Доповнення Саботер 2 купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити доповнення до Saboteur з доставкою можна:
 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Саботер 2 на Подолі в нашому магазині (М." Контрактова Площа ").
Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 8+
Кількість гравців 3-12
Тривалість гри 40+
Мова українська, рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Кооперативные, Русский, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),