пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Саботер UA (Saboteur)

  • Виробник: Ігромаг
  • Код товару: Саботер
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: В наявності
325 грн.
Ціна в бонусних балах: 324

Настільна гра Саботер

Настільна гра Саботер UA - весела гра з простими правилами, таємними ролями, командною грою і особистими цілями - чудовий варіант для великої компанії, українська локалізація гри Saboteur. 

Саботер - настільна гра, в якій частина гравців - чесних гномів-золотошукачів - спробує прокласти підземний тунель до скарбів, в той час як кілька гномів-шкідників зроблять все можливе, щоб чесні трудівники до скарбів не дісталися.


Саботер - схоже на Мафію, тільки краще!


Гра Saboteur (українське видання) - що в коробці?

У маленькій зручній коробці з грою ми знайдемо все необхідне для пошуку скарбів:

  • 44 карти тунелів, з яких гноми спробують прокласти дорогу до мети,
  • 27 різних карт дій,
  • 28 карт скарбів,
  • 11 карт ролей (7 гномів-золотошукачів і 4 гномів-шкідників).

Розмір коробки: 103х127х30мм

Розмір карт: 56х87 мм


Настільна гра Саботер - зображення компонентів гри

Як грати в Саботер?

У настільній грі Саботер кожен гравець на початку партії стає гномом-золотошукачем або гномом-шкідником. Золотошукачі намагаються прокласти тунель від стартової картки до трьох карт цілей, за однією з яких ховається скарб. Шкідники ж намагаються цьому перешкодити. Ось тільки картки ролей роздаються навмання і хто є хто стає відомо вже тільки тоді, коли настає пора ділити скарби.

Цілком природно, що гноми-шкідники не надто афішують свою шкідницьку сутність, адже тоді чесним гномам буде дуже легко протидіяти їх підступам. Тому саботери, всіляко прикидаються чесними. Не забуваючи при цьому потихеньку шкодити:)

У свій хід гравець може або зіграти картку тунелю - продовжуючи будівництво підземного тунелю, або зіграти картку дії. За допомогою карток дії можна пошкодити або полагодити екіпіровку іншим гравцям або собі (а з поламаним спорядженням не можна рити тунель!); можна підглянути, що ховається за однією з карток цілей (адже скарб, який намагаються здобути чесні гному, є тільки під однією з них); а ще можна влаштувати обвал гірської породи! При цьому обвалювати породу можна як для користі шкідників (завадити будівництву), так і на благо золотошукачів (коли, наприклад, треба прибрати тупик)

Якщо ж гравець не може (поламане екіпірування) або не хоче ходити, то він пропускає хід, скидаючи одну карту з руки.

Якщо, петляючи в підземеллі, гномам вдалося прокласти шлях до скарбу - УРА! Призовий фонд ділиться між гномами-золотошукачами. Якщо ж мета так і не була досягнута - перемогу святкують гноми-шкідники - призове золото дістається їм.

Гра триває три таких раунду, після яких переможцем оголошується гравець з найбільшим золотим запасом.

Кому сподобається гра Saboteur?

Настільна гра Саботер (Saboteur) добре підійде для великих компаній (краще грати від п'яти гравців і більше). Досить прості правила можна дуже швидко пояснити новачкам, так що гру цілком можна розкласти навіть в новій компанії. Саботер - гра з таємними ролями сподобається любителям психологічних ігор в дусі Мафії.

А якщо до гри додати доповнення Саботер 2, з яким у грі з'являться нові ролі, чесні гноми поділяться на дві команди і протистоятимуть не тільки саботерам, а й один одному – гра стане значно напруженішою.

Де купити гру Саботер?

Настільну гру Саботер купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Saboteur з доставкою можна:
  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.
Ви також можете купити український Саботер на Подолі в нашому магазині (М." Контрактова Площа ").
Характеристики
Тип гри карткова напівкооперативна/командна
Вік 8+
Кількість гравців 3-10
Тривалість гри 30+
Мова українська, рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Саботер - відео огляд


Теги: , Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Кооперативные, Русский, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),