пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Сантьяго-де-Куба

Сантьяго-де-Куба

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Сантьяго-де-Куба
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Сантьяго-де-Куба - захоплююча економічна стратегія, в якій вам належить налагодити торговельні відносини з другим за величиною містом Куби. Умілий розрахунок, сміливість - ось що знадобиться вам, щоб причарувати місцеве населення і стати найуспішнішим торговцем!

Заглянемо всередину?

Усередині коробки виявляємо ігрове поле, 4 ширми, 12 карток закладів, 9 карток кубинців, 4 фішки гравців, 12 маркерів власності, 5 кубиків, 48 фішок товарів, 60 жетонів переможних очок, 36 песо, 1 автомобіль, 1 жетон корабля, 1 маркер ціни , правила гри.

У чому суть гри?

У грі Сантьяго-де Куба гравцям належить позмагатися в умінні знаходити потрібний товар в потрібний час, щоб максимально ефективно завантажити трюми торгового корабля і набрати якомога більше Переможних Очок.

У грі присутній цікавий механізм, за допомогою якого вам належить позмагатися в торговому майстерності.

Для початку кидаємо п'ять кубиків, які відповідають п'яти видів товарів. Один з гравців вибирає з них чотири - це товари, які гравцям треба зібрати для навантаження на корабель, а випало значення кожного кубика - поточний попит на той чи інший товар. Тепер

Уперед - за товаром!

Хід гравця складається з двох частин:

  1. Під'їхати до кубинцеві або в порт
  2. Скористатися функцією закладу

На ігровому полі ми бачимо трек, за яким буде переміщатися автомобіль з гравцями. На треку 10 відрізків - перші дев'ять зупинок автомобіль може зробити близько одного з кубинських жителів і десята зупинка буде в порту. Зупиняючись біля когось із жителів, гравець отримує від них той чи інший товар, гроші або Переможні Окуляри.

Після того як ви отримали від кубинця, то що вам потрібно, ви можете скористатися функцією закладу. Всього закладів в місті - 12. У кожен хід вам буде доступно максимум три з них. У закладах гравці можуть отримати гроші або переможні очки, а також обміняти одні товари на інші.

Після прибуття в порт починається навантаження. Гравці по черзі завантажують в трюми корабля товари, придбані під час поїздки по місту, і отримують за це переможні очки згідно поточним курсом - спочатку по 2 ПО за одиницю вантажу. Якщо попит повністю задоволений - корабель вирушає і на зміну йому в порт прибуває наступний. Гра закінчується після відправки сьомого корабля.

Якщо ж в ході навантаження виявляється, що вантажити вже нічого, але попит повністю незадоволений, автомобіль з гравцями відправляється на нове коло за товарами. При цьому курс обміну товару на ПО - збільшується.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Сантьяго-де-Куба - хороша сімейна економічна гра. Щоб отримати задоволення від гри вам не знадобитися вищу економічну освіту - правила гри не перевантажені і цілком зрозумілі вже років з десяти. У той же час реалізація цих правил досить широка. Різноманітні обміни одних товарів на інші, можливість впливати на конкурентів і кілька способів добувати Переможні Окуляри роблять гру цікавою і захоплюючою. Картки кубинців і закладів розташовуються на ігровому полі наосліп, кожен раз по новому, що значно збільшує реіграбельность. Здобуті в ході гри жетони Переможних очком заховані від очей інших гравців за картонними ширмами - так що до кінця гри точно визначити переможця складно, і це зберігає напруги до самої останньої хвилини.

Купити настільну гру Сантьяго-де-Куба в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейна євростратегія
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),