пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Скотланд Ярд (Scotland Yard)

Скотланд Ярд (Scotland Yard)

  • Виробник: Ravensburger
  • Код товару: Скотланд Ярд (Scotland Yard)
  • Бонусні бали: 36
  • Наявність: Немає в наявності
1199 грн.
Ціна в бонусних балах: 1199

Настільна гра Скотланд Ярд (Scotland Yard) - популярна детективна гра, в якій один гравець стоновітся Таємничим Містером Ікс, а решта гравців спробують себе в ролі детективів. Скотланд Ярд - гра , в якій Містер Ікс за допомогою різних видів транспорту буде приховано переміщатися по ігровому полю у вигляді карти Лондона, стра вислизнути від детективів; а інші гравці, нишпорячи по місту, постараються таки обкласти і зловити втікача!

Нагороди

Spiel des Jahres 1983 ( Гра року в Німеччині 1983 )

Заглянемо всередину?

Ігрове поле, шість фішок гравців, 18 стартових тайлів, 125 квитків на різні види транспорту, п'ять чорних квитків, два подвійних квитка, блокнот пересувань, кепка для Містера Ікс і правила гри.

У чому суть гри?

Перед вами ігрове поле - карта Лондона. На карті безліч локацій - зупинок громадського транспорту. Зупинки пов'язані між собою різними видами транспорту - таксі, метро, ??автобус. На цій карті гравцям і належить діяти в класичній детективній грі «Скотланд Ярд».

Один з гравців стає таємничим і невловимим Містером Ікс. Його завдання - уникаючи переслідування детективів, залишитися не спійманим на протязі 24 ходів.

Решта гравців стають детективами, які діючи спільно, намагаються за ті ж 24 ходу зловити втікача.

На старт!

Стартова позиція гравців визначається за допомогою стартових карток. Кожна картка - номер однієї з локацій. Всього стартових карток 18 штук - перевертаємо їх сорочкою вгору, перемішуємо і кожен гравець бере собі по одній штуці. Детективи виставляють свої фішки відповідно до витягнутої стартовою карткою. Стартова ж позиція Містера Ікс залишається для гравців-детективів невідомою.

Їздимо по місту і не забуваємо оплачувати проїзд

Щоб переміститися з однієї локації в іншу, гравець повинен витратити один з виданих на початку гри квитків, тип квитка відповідає типу транспорту, яким ви скористалися в цей хід. Пересуваючись в нову локацію гравець-детектив віддає квиток і переміщує свою фішку. Містер Ікс замість виставлення фішки повинен записати свій хід в спеціальному блокноті. Проте, хоча Містер Ікс для детективів і невидимий, кондуктор не дрімає і квиток за проїзд Містер Ікс повинен віддати, так само як і інші гравці. Саме те, яким видом транспорту скористався Містер Ікс, і служить для детективів однією з доказів і підставою для висновків.

Чотири рази за гру (на 3, 8, 13 і 18 ходу) Містер Ікс зобов'язаний показати, де він зараз перебуває.

Для того щоб заплутати детективів у Містера Ікс є кілька хитрих приемчиков:

- Чорний квиток - за допомогою такого квитка можна їхати на будь-якому виді транспорту. Таким чином, Містер Ікс не дає детективам інформації - на чому ж він їде. Квитків таких на руках обмежена кількість - по числу гравців-детективів.

- Подвійний біле т - дає можливість Містеру Ікс зробити поїздку двома видами транспорту поспіль. В запасі у гравця два таких квитка.

- Також Містер Ікс (і тільки він) може за допомогою чорного квитка найняти човен на Темзі і доплисти на ній до пунктів 108, 115, 157 і 194.

- І, звичайно ж, в розпорядженні Містера Ікс - кепка-невидимка з козирком! Саме сховавши обличчя під козирком Містер Ікс може бути впевнений, що інші гравці не побачать яку частину карти невловимий утікач так напружено розглядає:)

Містере Ікс, ваша арія пісенька проспівана

Якщо в ході гри Містер Ікс надає в одній локації з кимось із детективів, Містер Ікс вважається спійманим, а детективи святкують перемогу. Якщо цього не відбулося протягом 24 ходів - перемагає Містер Ікс.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Скотланд Ярд - класична детективна гра підійде для гравців різного віку. Скотланд Ярд - гра на логіку і психологію, з нескладними правилами і захоплюючим ігровим процесом, добре підійде і для гри в сімейному колі і з друзями.

Купити настільну гру Скотланд Ярд (Scotland Yard) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри детективна, напівкооперативна (один проти всіх)
Вік 10+
Кількість гравців (2) 3-6
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Детективные, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),