пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Коронація

Коронація

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Коронация
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Коронація

Гра Коронація - детективна, кооперативна гра для 2-6 гравців за мотивами роману Бориса Акуніна.

Коронація - гра , в якій один гравець виступить в ролі злочинця Доктора Лінда і спробує сховатися на заплутаних вуличках Москви, інші ж гравці в ролі відважних детективів зроблять все від них залежне, що щоб зловити втікача.

Заглянемо всередину?

З коробки з грою витягаємо стильно і зі смаком оформлені ігрові компоненти - ігрове поле виконане у вигляді карти Москви кінця XIX століття, планшет з міні-картою, 141 ігрову карту Лінда і Сищиков, шість карт персонажів і шість фішок з підставками, а також правила гри, стилізовані під випуск газети "Грош".

На московських вигнутих вулицях ...

Коронація - кооперативна ігор, в якій п'ять сищиків будуть вистежувати одного злочинця. Ігрове поле - карта Москви кінця XIX із зображенням 92 локацій, між якими буде переміщатися Доктор Лінд, ховаючись від переслідувачів. Локації з'єднані між собою червоними і зеленими лініями, які відповідають переміщенню персонажів пішки (червона лінія) або на візнику (зелена лінія).

На початку гри, гравці, що грають за детективів, розміщують своїх персонажів на різних локаціях ігрового поля. Гравець, якому дісталася роль Лінда, оцінює ситуацію на полі і вибирає локацію, в якій він почне гру.

Щоб сищики перемогли, один з детективів в ході гри повинен виявитися на одній локації з Ліндом. Щоб переміг Лінд, він повинен або протриматися неспійманих 21 хід, або відвідати чотири спеціальні локації.

Кожен хід і Лінд і сищики будуть переміщатися між локаціями.

Гравцям-сищикам невідомо, де знаходиться злочинець - свою фішку він на ігровому полі не виставляє.

У Лінда є спеціальна колода карт, із зображенням всіх локацій міста. На початку гри він вибирає карту зі стартовою локацією і викладає її перед собою картинкою вниз. У наступний хід він зможе переміститися на будь-яку сусідню локацію - або пішки по червоній лінії, або на візнику по зеленій лінії, використавши для цього квиток на проїзд.

Своє переміщення Лінд зазначає викладанням картки локації зі своїм новим місцем розташування (звичайно ж, картинкою вниз) і переміщує свою фішку на цю картку. Таким чином в ході гри перед Ліндом формується ряд карт локацій. Всі вони перевернуті і до пори до часу не видно сищикам. Крім піших прогулянок по місту і поїздок на візнику, які однаково доступні і злочинцеві і сищикам, у Лінда також є можливість раз за гру переміститися на велику відстань по підземному ходу.

Як спіймати злочинця?

Звичайно, сищики не просто бездумно переміщаються по карті, але і намагаються зрозуміти - де ж знаходиться Лінд? Для цього гравцям належить уважно аналізувати всю наявну в їх розпорядженні інформацію.

По-перше, поїздки на візнику фіксуються викладанням квитків на проїзд. Не сильно полегшує пошуки, але деяку інформацію дає.

По-друге, в деяких особливих локаціях у сищиків є можливість скинути один з наявних в їх арсеналі предметів і дізнатися - де Лінд перебував чотири ходи назад. Ось тепер-то і стане в нагоді інформація, як Лінд пересувався після цієї точки - пішки або візником.

По-третє, коли один з детективів потрапляє в точку, в якій раніше побував злочинець, Лінд зобов'язаний відкрити відповідну карту в своєму ряду.

У свою чергу Лінд може розставляти за собою пастки, які будуть заважати переслідують його сищикам.

Скотланд-Ярд і Лють Дракули

Настільна гра Коронація, не є абсолютно оригінальною. Механіка Коронації дуже близька до механіки гри Скотланд-Ярд, а з Ярости Дракули перекочувала можливість ставити пастки переслідувачам. При цьому, враження від гри досить приємні, не в останню чергу завдяки дуже красивому, атмосферного оформлення.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Коронація - кооперативна гра з досить простими правилами, що дозволяє грати в неї в сімейному форматі з дітьми від 9-10 років і з людьми без особливого ігрового досвіду.

При цьому ігровий процес захоплюючий і цікавий також і більш досвідченим гравцям.

І звичайно, для шанувальників Бориса Акуніна і його циклу романів про Фандоріна гра доставить додаткове задоволення своїм атмосферним оформленням.

Де купити гру Коронація?

Настільну гру Коронація купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити настільну гру з Акуніним Коронація з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Коронація на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри детективна гра-переслідування, один проти всіх
Вік 10+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 60+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Детективные, Приключенческие, Кооперативные, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),