пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Shadows over Camelot (Тіні над Камелот)

Shadows over Camelot (Тіні над Камелот)

  • Виробник: Days of Wonder
  • Код товару: Shadows over Camelot (Тени над Камелотом)
  • Бонусні бали: 51
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Ціна в бонусних балах: 1685

Настільна гра Shadows over Camelot (Тіні над Камелот) - захоплююча пригодницька кооперативна гра про лицарів Круглого столу. Shadows over Camelot - гра, в якій гравцям-лицарям належить здійснювати подвиги і спільними зусиллями захищати Камелот.

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою вас чекають-недождутся: ігрове поле і три додаткових двосторонніх поля для виконання завдань-квестів, 16 мечів Круглого столу, 168 карт, сім щитів лицарів, сім шестигранних кубиків, один восьмигранний кубик, 30 мініатюр, правила гри на англійській мовою і Книга Квестов.

У чому суть гри?

Красива, пригодницька гра Тіні над Камелот, дає можливість компанії від трьох до семи чоловік на кілька годин забути про побутові проблеми і, примірявши на себе звання відважного лицаря Круглого Столу, виступити на захист Камелота. Оскільки гра відноситься до жанру кооперативних, гравцям-лицарям належить об'єднати свої зусилля - не змагатися один з одним, а спільно протистояти примхам гри. Втім, за Кргулим Столом - не без зрадника. На початку гри всі лицарі отримують взакритую по картці лояльності. У відповідно до яких лицарям і належить діяти до кінця гри: відважним лицарям - захищати Камелот, а хитромудрому зраднику - всіма силами наближати падіння оного. Ось тільки діяти зрадник буде намагатися непомітно, щоб інші гравці не змогли його знайти. Та й взагалі - не факт, що зрадник бере участь в грі. Адже карток лояльності ми беремо на одну більше, ніж гравців і після їх роздачі зайву не дивлячись, прибираємо. Ось і гадайте потім всю гру - а чи є серед нас зрадник? А може роль зрадника в цей раз нікому так і не дісталася? Цей психологічний нюанс додає грі напруженості.

Правила гри досить прості для розуміння. Для перемоги над грою (і зрадником), хоробрим лицарям треба, щоб на Круглий Стіл було викладено 12 мечів, причому білих мечів (символізують перемоги і звершення лицарів) має бути більше чорних.

Програти грі лицарі можуть в трьох випадках:

- все лицарі-захисники Камелота загинули;

- Камелот оточений дванадцятьма катапультами;

- на Круль Стіл викладено сім чорних мечів.

Кожен з доступних гравцям лицарів володіє своїми унікальними здібностями.

Хід гравця складається з двох фаз. В першу фазу діють сили Зла. Гравцеві в цій фазі належить зробити нелегкий вибір між загальним і особистим благом. Пожертвувати здоров'ям свого лицаря або наблизити поразку Камелота - гравець повинен зробити одне з трьох дій:

- відкрити чорну карту і виконати, то що на ній написано;

- або виставити проти Камелота катапульту;

- або втратити один пункт життя.

У другій фазі діють сили Добра - лицареві належить вибирати з наступних варіантів:

- взяти завдання і виступити в новий похід;

- виконати дії поточного завдання;

- розіграти особливу білу карту і виконати те, що на ній написано;

- поправити здоров'я лицаря;

- звинуватити іншого лицаря в зраді.

Захисникам Камелота дуже важливо знайти зрадника. Адже, якщо зрадник до закінчення гри не буде розкритий, це принесе Круглому Столу два чорних меча і перемога захисників Камелота може вислизнути в самий останній момент! Знайдений зрадник - один білий меч дістається лицарям. Але! Якщо звинувачення виявилося необгрунтованість і ви запідозрили в зраді благородного захисника Камелота - один з білих мечів перетворюється в чорний! Так що звинуваченнями на право і наліво розкидатися не варто - краще ще раз уважно проаналізувати дії «підозрілого» лицаря і обговорити свої підозри з іншими гравцями і тільки потім висувати звинувачення. Як ви, напевно, вже зрозуміли крім, власне, виконання різних квестів і захисту Камелота, гравцям належить активно спілкуватися, намагаючись визначити - хто з гравців зрадник (а може ніякого зрадника і немає, хе-хе).

Правила настільної гри Shadows over Camelot (Тіні над Кмелотом) рус.

Shadows over Camelot: Quest Book (Тіні над Камелот: Книга квестів) рус.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Shadows over Camelot (Тіні над Камелот) - кооперативна гра з не дуже складними правилами добре підійде для гри в сімейному колі або з друзями. Тіні над Камелот - гра з гарним оформленням стане хорошим подарунком для дитини років від десяти або дорослого, який хотів би спробувати що-небудь складніше Монополії або Алиас і готовий відправитися на подвиги!


Купити настільну гру Shadows over Camelot (Тіні над Камелот) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:
- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;
- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри напівкооперативна стратегія для всієї родини
Вік 10+
Кількість гравців 3-7
Тривалість гри 60-80 хв
Мова англійська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Shadows over Camelot - Відео

 

Теги: , Стратегические, Приключенческие, Фантастические, Кооперативные, Английский, 12-99, Семейные игры, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),