пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Заборонена пустеля (Forbidden Desert) Рус.

Заборонена пустеля (Forbidden Desert) Рус.

 • Виробник: Стиль Жизни
 • Код товару: Запретная пустыня (Forbidden Desert) Рус.
 • Бонусні бали: 28
 • Наявність: Немає в наявності
950 грн.
Ціна в бонусних балах: 950

Настільна гра Заборонена пустеля (Forbidden Desert) Рус.

---

Гра Заборонена Пустеля (рус.) не постачається в Україну. Рекомендуємо звернути увагу на іншу кооперативну гру цього ж автора - Пандемія.

---

Заборонена пустеля - продовження і розвиток сімейної кооперативної гри Заборонений Острів .

Заборонена пустеля - гра , в якій від 2 до 5 археологів в пошуках таємниць стародавньої цивілізації, виявляються в пустелі. Води мало, вас засипає піском і єдиний шанс врятуватися - відшукати легендарний літальний апарат стародавніх інженерів.

Заглянемо всередину?

У жерстяної коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючих археологічних розкопок:

 • 49 карт (31 карта бурі, 12 карт спорядження і шість карт персонажів),
 • 48 піщаних маркерів,
 • 24 двосторонніх тайлів Пустелі/Міста,
 • 6 дерев'яних фішок,
 • 6 маркерів-дужок,
 • 4 артефакту - деталі літального апарату (пропелер, мотор, сонячний кристал і навігаційна палуба),
 • 1 трек для вимірювання сили бурі,
 • 1 пластикова підставка,
 • 1 модель літального апарату,
 • правила гри російською мовою.

Розмір карт: 63х 89 мм

Розмір коробки: 220х220х80 мм

Вага: 785 гр.

Огляд гри Заборонена пустеля

З 24 тайлів пустелі створюємо похований в пісках стародавнє місто - викладаємо тайли квадратом 5х5 (в центрі квадрата - порожнє місце, це центр бурі).

Ще у нас є 8 піщаних барханів, які встигло завдати на нашому ігровому полі, а також є група відважних археологів в кількості від 2 до 5, що розмістилася на тайлі із зображенням краху вертольота. Розшукавши в пустелі стародавнє місто, наші герої, на жаль, примудрилися потрапити в бурю і розбити вертоліт. Тепер розкопки мають не тільки культурологічну цінність, але це і єдиний шанс вибратися з пустелі живими - адже десь тут під пісками стародавні інженери сховали чотири частини літального корабля. Їх нам і належить шукати. Так що, вибираємо персонажів, наповнюємо фляги водою, лопати в руки і - на розкопки!

Як грати в Заборонену пустелю?

У свій хід гравець може здійснити до 4 дій (0, 1, 2, 3 або 4).

Це може бути:

 1. Переміщення . Рухатися, як правило, можна на сусідній тайл по вертикалі або горизонталі. Не можна переміститися на тайл, на якому більше двох маркерів піску.
 2. Очистити тайл від піску . Одним дією можна прибрати один маркер піску.
 3. Провести розкопки . Якщо на тайлі пустелі немає маркерів піску - ура! - ви можете зробити на ньому розкопки (перевернути тайл пустелі) і подивитися, що за сюрприз там сховався.
 4. Взяти Артефакт.

І після того як ваш персонаж зробив всі дії ви повинні відкрити стільки карт бурі, скільки показує на даний момент лічильник сили бурі.

Просто?

Як би не так!

Якщо ви вважаєте себе великим фахівцем з виживання в кооперативних іграх на Забороненому Острові, в забороненій Пустелі вам доведеться зіткнутися з жорстокою реальністю - вижити в пустелі досить складно.

Після того як ви потрапили в пустелю кожен персонаж зміг набрати флягу водою. Ось тільки водички там замало, і щоб заповнити втрати потрібно буде постаратися знайти колодязь.

Як і будь-які інші корисності, воду можна знайти, якщо провести розкопки на вільному від піску тайлі. Щоб трохи полегшити вашу незавидну долю, три тайла позначені символами води - якщо їх розкопати там може бути вода. Так, саме - може бути . Під двома тайлами ви дійсно виявите воду, а ось третій символ - всього лише міраж. Але і це ще не все. Наповнити фляги в розкопаному колодязі зможуть тільки ті персонажі, які перебували на цьому тайлі безпосередньо в момент розкопок. Для більшості персонажів це одноразове задоволення. І тільки Хранитель води зможе регулярно навідуватися до розкопаному джерела за водою. До речі, при бажанні один персонаж може перелити зі своєї фляги воду іншому персонажу, якщо знаходиться з ним на одному тайлі.

Що ще цікавого можна відкопати?

У ході розкопок можна знайти такі корисності:

Тунелі . Три тайла Тунелів, що з'єднують стародавнє місто, після того як ви їх відкопати, дозволять вашим персонажам перемежовуватися між будь-якими двома тунелями, як ніби це сусідні тайли. Крім того в тунелях можна сховатися від пекучого сонця і не витрачати дорогоцінну воду.

Спорядження . Якщо ви розкопали тайл із зображенням шестерень, ваш персонаж отримує карту зі спеціальної колоди - різне спорядження, яке стане в нагоді вам в пустелі і продовжить ваше агонію в пісках, хе-хе:)

Підказки . Якщо ви раптом забули - для чого це ми тут в пустелі пісок перекидаємо, нагадуємо - ваше завдання вижити і полетіти. Ось щоб полетіти, вам треба знайти чотири деталі від якогось літального корабля. Сам корабель, до речі, представлений в грі красивою мініатюрку, на яку монтуються чотири шукані деталі. Для того щоб знайти кожну з захованих в піску деталей вам треба розкопати два тайла пустелі з підказками. Як тільки ви розкопали два тайла, на яких є зображення одного і того ж артефакту, можна обережно радіти - один з цих тайлів вказує ряд по горизонталі, а другий - по вертикалі. На тайлі, на якому ці два ряди перетинаються відразу ж викладаєте шукану деталь. Тепер залишилося кому-небудь з вас дістатися до цього місця і взяти її.

А ще вам треба розкопати найголовніший тайл - стартовий майданчик. Тільки з неї, коли всі деталі знайдені, ваші персонажі зможуть полетіти.

Що вам буде заважати?

У колоді Бурі сховалися різні неприємності. В кінці ходу кожного персонажа, вам належить відкрити стільки карт з цієї колоди, скільки зараз показує лічильник сили бурі. Що в це колоді сховалося:

Карти « Дме вітер !» будуть не тільки присипати пісочком, а й фізично зносити тайли пустелі. До речі, в грі є 48 маркерів піску. Якщо на одному тайлі пустелі лежить один маркер піску - по ньому можна переміщатися, але не можна робити розкопки. Якщо на тайлі лежить два маркера піску - переміщатися по такому Тайлу не можна (а якщо ви вже знаходитеся на такому тайлі - належить спочатку відкопатися, а вже потім кудись зможете рухатися), ну і якщо ви повинні викласти на ігрове поле маркер піску, а жодного вільного в резерві немає - ви програли.

Буря посилюється! - в колоді три такі карти. Кожен раз коли ви витягуєте карту Буря посилюється, ви повинні зрушити стрілку на лічильнику сили бурі. Чим вище стрілка - тим більше карт з колоди Бурі вам треба відкрити в кінці ходу кожного персонажа. Якщо ж стрілка дійшла до самого верху - буря стала настільки сильною, що всіх засипало піском, і ви програли.

Якщо відкрита карта « Пекуче сонце » - кожен персонаж має випити порцію води. Від палючого сонця можна сховатися в Тунелях і захиститися Сонячним щитом. Якщо у одного з персонажів води не залишилося - він гине, а вся команда програє.

Загалом, складно вижити в пустелі. Щоб хоч трохи підвищити шанси на успіх, кожен з персонажів має свою специфіку, що дозволяє обходити ті чи інші обмеження.

Хто є хто

Хранитель води , як ми вже писали вище, може регулярно навідуватися до колодязя, наповнювати свою флягу водою, а потім переливати воду особливо нужденним учасникам команди. Археолог за одну дію може прибрати не один маркер піску, а відразу два. Скаут може переміщатися по заблокованим Тайлі пустелі (на яких лежить два і більше маркерів піску). Дослідник може переміщатися по діагоналі (а також по діагоналі він може прибирати маркери піску і користуватися дюнним бластером). Метеоролог може вплинути на погоду, витративши дію на можливість не відкривати карту бурі (за кожну дію - мінус одна карта бурі). Навігатор може перемістити іншого персонажа на 1, 2 або три тайла.

Правила настільної гри Заборонена Пустеля російською

Кому сподобається гра?

Настільна гра Заборонена пустеля (Forbidden Desert) - відмінне продовження полюбилася багатьом кооперативної гри Заборонене острів. Причому змінилася не тільки тематика і антураж, змінилася механіка гри, а виграти стало ще складніше. Forbidden Desert російською - гра, яка добре підійде і для гри з друзями і для сімейних настільних вечорів з дітьми від 6 років .

Де купити гру Заборонена пустеля?

Настільну гру Заборонена пустеля купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Заборонена пустеля російською з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити Заборонену Пустелю на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри кооперативна, сімейна гра, пригоди, виживання
Вік 10+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 30-60 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд гри Заборонена пустеля

Теги: , Приключенческие, Кооперативные, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),