пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Шалені Джунглі UA (Дикие Джунгли, Jungle Speed)

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: Шалені Джунглі (Дикие Джунгли, Jungle Speed)
 • Бонусні бали: 15
 • Наявність: Попереднє замовлення
514 грн.
Ціна в бонусних балах: 514

Настільна гра Jungle Speed ​​UA Шалені Джунглі

Настільна гра Шалені Джунглі UA (Дикі Джунглі) – весела гра на уважність та реакцію, українська локалізація гри Jungle Speed.

Шалені Джунглі – настільна гра, в якій гравці будуть на швидкість шукати однакові символи на картках, а коли побачать – із шаленою швидкістю хапатимуть дерев'яний тотем у центрі столу! Дивіться уважно - багато символів тільки здаються однаковими!)

Настільна гра Шалені Джунглі - що у коробці?

У яскравій коробці з грою ви знайдете все необхідне для виживання в диких джунглях вам знадобляться:

 • 1 дерев'яний тотем
 • 80 карток
 • 1 полотняний мішечок
 • правила гри


настільна гра Шалені Джунглі (Jungle Speed) - зображення компонентів

Настільна гра Jungle Speed, українське видання - огляд

На початку гри всі картки роздаються гравцям. Свої картки кладемо перед собою стопкою сорочкою догори. У центрі столу ставимо дерев'яний тотем. Гравці по черзі відкривають верхню картку своєї стопки і викладають її перед собою вже малюнком вгору. На картках зображено різноманітні символи. Є просто схожі, а є абсолютно однакові. Як тільки хтось із гравців відкриває картку з малюнком ідентичним уже відкритому малюнку іншого гравця, ці два гравці намагаються якнайшвидше схопити дерев'яний тотем. Хто з них був першим, той позбавляється всіх своїх відкритих карток, а той, хто програв у цій міні-дуелі за тотем, бере їх і свої відкриті картки і засовує все це добро під низ свого стосу закритих карток.

Чим менше тим краще!

Оскільки мета гри - позбавитися всіх своїх карток, то набираючи картки ви віддаляєтеся від перемоги. Так що хапайте тотем якнайшвидше!

Втім, важлива не лише швидкість, а й уважність. Адже, якщо ви схопите тотем помилково (пам'ятаєте малюнки є однакові, а є дуже схожі), то вам доведеться забрати під низ свого стосу всі відкриті картки на столі.

Спеціальні карти

Три спеціальні карти додають грі ще більший драйв!

 • Карта зі стрілками всередину - як тільки ця карта відкрита, всі гравці намагаються схопити тотем. Той, хто виявиться першим, кладе всі свої відкриті карти під тотем (згодом картки з-під тотему йдуть гравцеві, який програв у черговій сутичці за тотем).
 • Карта зі стрілками назовні - всі гравці за столом одночасно розкривають верхні карти своїх чарок, якщо серед цих карт є однакові, їх власники виборюють тотем.
 • Карта з кольоровими стрілками - тепер сутички за тотем починаються не за однакових символів на картках, а за однакового кольору символів.

Кому сподобається гра Шалені Джунглі?

Настільна гра Шалені Джунглі - динамічна гра з простими правилами подарує багато веселих та азартних емоцій. Шалені Джунглі – настільна гра, яка відмінно підійде для того, щоб весело провести час у компанії – і чим більше компанія, тим веселіше!

Де купити гру Дикі Джунглі (Jungle Speed)?

 • Настільну гру Шалені Джунглі купити в Києві та Україні легко та швидко у магазині Ігродол. Замовити українське видання Jungle Speed ​​з доставкою можна:

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

  Ви також можете купити гру Дикі Джунглі українською на Подолі у нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри весела гра на реакцію та увагу, для компанії
Вік 7+
Кількість гравців 2-10
Тривалість гри 15+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Jungle Speed ​​- відео огляд


Теги: , Игры для вечеринок, Реакция и ловкость, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),