пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Я Твоя Розумій!

Я Твоя Розумій!

  • Виробник: Правильные игры
  • Код товару: Я Твоя Понимай!
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Я Твоя Розумій! - весела компанійська гра на асоціації.

Я твоя Розумій! - гра, в якій вам належить за допомогою обмеженої кількості примітивних слів-символів пояснювати представникам племен крайньої півночі досягнення сучасної цивілізації. Ви думаєте, що це занадто просто чи занадто складно? Ні! Це дуже весело!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 78 карт примітивних символів, за допомогою яких вам доведеться висловлюватися, і 48 карт сучасних понять, які вам належить пояснювати. Також у вашому розпорядженні опиняться шість наборів жетонів для голосування (з числами від 1 до 6) і 18 жетонів ресурсів трьох видів (копчена оселедець, шкура оленя і бивень мамонта), 50 жетонів переможних очок і правила гри.

У чому суть гри?

В ході гри кожен гравець по черзі буде виступати в ролі посла, якому за допомогою невеликого набору простих слів треба пояснювати тубільцям з племені онкілонов сучасні поняття і досягнення цивілізації.

Рецепт приготування правильної гри

Щоб вийшла гарна гра для компанії, беремо трохи Діксіта, додаємо трохи Аліаса, гарненько перемішуємо, заправляємо власними ідеями і отримуємо правильну настільну гру «Я Твоя Розумій!».

Перевтілюючись в посла, гравець викладає перед собою шість сучасних слів ( Університет, Рояль, Комунізм, Футбол і ін. ). Одне з них йому треба пояснити. Для того, щоб висловлюватися з тубільцями, у посла є шість випадково дісталися йому простих слів з лексикону аборигенів ( Ранок, Хвіст, Вогонь, Багато, Батько та ін. ). Дві або три картки з простими словами посол викладає на стіл.

Завдання аборигенів - зрозуміти, яке складне слово він зараз пояснює? Завдання ж посла в тому, щоб його пояснення не було занадто очевидним або надмірно складним. Адже якщо все тубільці вгадають слово правильно, або ж навпаки - не вгадає ніхто, посол переможних очок не отримує. А все тубільці радісно набирають по одному ПО. А ось якщо хтось вгадав, а хтось ні, тоді посол може бути задоволений! :)

В цьому випадку і сам посол і тубільці, які правильно вгадали, отримують очки згідно зробленим ставками.

Атака клонів?

Якщо ви грали в Діксіт, то, звичайно, помітили, що ігрова механіка настільної гри «Я Твоя Розумій!» дуже схожа - ведучий повинен передати іншим гравцям інформацію так, щоб хтось зрозумів, а хтось ні. Але ця гра відрізняється від Діксіта не тільки точкою докладання фантазії (пояснюємо слова, а не картинки), а й відчуттями від гри. Адже в Діксіт ніщо не сковує фантазію, гра йде плавно. Втім, не без пауз, коли хтось із гравців занадто вже довго плаває в морі фантазії:)

Гра "Я твоя розумій!" - навпаки, поміщає гравця в жорсткі рамки. Обмежений набір символів в руці гравця робить гру більш динамічною і веселою!

Кому сподобається гра?

Настільна гра Я Твоя Розумій! - весела гра для компанії, відмінно підійде як для гри з друзями, так і для гри в сімейному колі: частина особливо складних сучасних понять позначена зірочкою - вилучаємо їх і рівень складності стає цілком прийнятний для гри з дітьми.

Характеристики
Тип гри карткова гра на асоціації
Вік 10+
Кількість гравців 3-6
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, Семейные игры, 2-6, Быстрая (до 30),