пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Small World. Cursed!

Small World. Cursed!

  • Виробник: Days of Wonder
  • Код товару: Small World. Cursed!
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: Немає в наявності
340 грн.
Ціна в бонусних балах: 340

Увага! Small World: Cursed ! - це доповнення! Для гри вам знадобитися базова гра Small World або Small World Underground

Доповнення Small World: Cursed! (Пр про кляті!) - представляє вашій увазі нові раси Маленького світу і нові властивості рас.

В Маленькому світі з'явилися раси Гоблинов (мають бонус, при атаці згасаючих рас) і кобольд (численна, але не без недоліків раса - на кожній території, яка їм належить, має перебувати не менш двох жетонів раси).

Також тепер стали доступні п'ять новий властивостей.

Прокляті , властивість, що дало назву всьому доповнення, не приносить ніяких бонусів раси. Ось тільки щоб "перескочити" "прокляту" расу, треба викласти не одну монету, а цілих три. Так що багатство, яке на ній накопичується, рано чи пізно може залучити когось із гравців:)

Раса зі властивість Грабіжники , при захопленні області з активною расою, отримує монету від колишнього власника цієї області.

Ординці збільшують чисельність раси. Перевертні отримують бонус при атаці вночі (парні раунди), а Мародери можуть проводити подвійну атаку за один хід.

Доповнення до гри Маленький Світ - Small World: Be Not Afraid!, Small World: Cursed ! і Small World: Grand Dames додають в гру нові раси і властивості, при цьому не вносять змін до механіку гри. Таким чином, з доповненнями значно збільшується кількість унікальних комбінацій раса-властивість, що не може не порадувати любителів цієї чудової гри.

Купити настільну гру Small World: Cursed! (Пр про кляті!) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:
- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;
- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 40-90

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),