пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Small World (Маленький Світ) англ.

 • Виробник: Days of Wonder
 • Код товару: Small World, EN
 • Бонусні бали: 86
 • Наявність: Попереднє замовлення
2869 грн.
Ціна в бонусних балах: 2869

Настільна гра Small World, EN

Настільна гра Small World, EN (Маленький Світ) – динамічна сімейна стратегія.

Small World - настільна гра, в якій безліч фентезійних рас з найрізноманітнішими унікальними властивостями намагаються взяти під контроль цей справді маленький світ. Не дивлячись на те, що за формою це військова гра на захоплення територій, у ній практично не буває запеклих протистоянь, гра йде за переможні очки і за духом ближче до нескладних економічних стратегій.

Настільна гра Small World (англійською) - що в коробці?

У великій яскравій коробці ховається маленький світ і велика кількість компонентів:

 • 2 двосторонні поля (чотири карти для різного числа гравців),
 • 14 фентезійних рас з комплектами знамен та жетонів для них
 • 20 знаків Особливих Властивостей
 • 10 Тролятників, 9 Гір, 6 фортець, 5 Стоянок, 2 Земляні Нори, 1 жетон ходу
 • 2 героя та 1 дракон
 • 109 монет
 • 6 пам’яток
 • 1 кубик
 • номер доступу в Days of Wonder Online
 • правила гри

Розмфр коробки: 298x298x71 мм

Настільна гра Small World (англійською) - зображення ігрових компонентів

Настільна гра Маленький Світ (англійською) - огляд

Настільна гра Маленький світ (англійською) - це чудово оформлена і з компонентами високої якості (що є відмінною особливістю всіх ігор видавництва Days of Wonders) стратегія, в якій кожен гравець обирає собі фентезійну расу до смаку і приводить її до... занепаду. Так, така особливість цієї гри – максимально використати потенціал обраної раси з метою захоплення території, а потім на піку розвитку раси, привести її у занепад та взяти під свій початок нових обранців. А все тому, що Маленький світ – справді малий...

Цей маленький, маленький, маленький світ...

Ігрове поле (а їх, до речі, цілих чотири – для різної кількості гравців) це, розділений на області, фентезійний Маленький світ. Мета гравців – за допомогою представників своїх рас захоплювати навколишні області. Швидко та багато. За кожну область, яку гравець контролює наприкінці ходу, він отримує монетку – саме за ці монетки ми ведемо боротьбу у грі. І головний спосіб – кидати на захоплення нових територій представників своєї раси. Щоб захопити нічийний регіон, достатньо двох жетонів раси. Плюс ще по жетону за кожну захисну властивість території, що захоплюється. Якщо вибиваєте з області іншого гравця - один жетон його народу йде в скидання, інші жетони (якщо були) в кінці ходу перегруповуються на областях, що залишилися у гравця. Щоб отримувати гроші за свою область - треба, щоб наприкінці ходу на ній залишався хоча б один жетон вашої раси. У якийсь момент ви побачите, що для контролю вже завойованих областей ви використовуєте практично всіх представників своєї раси і для захоплення нових територій у вас уже немає ресурсів (щоб захопити щось нове, довелося б знімати жетони з раніше завойованих територій і таким чином втрачати ці регіони). Цієї миті вам належить прийняти жорстке рішення - привести свою расу в занепад.

Всі області, які контролювала раса, що занепадає, залишаються за нею і навіть продовжують приносити своєму власнику переможні монетки. Ось тільки завоювати такі області іншим гравцям стає набагато легше. Але не час лити сльози по згасаючій расі! Настав час зайнятися своїми новими фаворитами - вибрати і повести на завоювання навколишніх земель нову расу.

Раси та додаткові властивості у грі Small World

Усього в грі 14 різних рас, зі своїми унікальними властивостями. Крім того, у грі є 20 різних додаткових властивостей. Одні раси більш численні, інші – менш, якісь властивості дають переваги в атаці, інші – у захисті. Хтось може жити у воді, а комусь комфортніше у горах чи лісах. На початку гри перемішуємо і раси і властивості, випадковим чином з'єднуємо їх між собою і отримуємо комбінацію раса-додаткова властивість. Таким чином, у вас можуть вийти якісь літаючі амазонки, водоплавні орки або лісові тритони - різноманітність потенційно можливих ігрових рас радує)

У будь-який момент гри для вибору гравцям є шість рас. Картки рас викладаємо одну над іншою – першу знизу расу гравець може вибрати та взяти безкоштовно. Щоб пропустити першу та взяти другу, на першій треба покласти одну монетку. Щоб взяти третю – доведеться витратити вже дві монети – по одній на кожну пропущену. І так далі. Монетки, які таким чином можуть накопичуватися на пропущеній расі, дістануться потім тому гравцю, який її таки вибере.

Велика різномаїття маленького світу

Помножуємо 14 рас на 20 особливих властивостей та отримуємо ні багато, ні мало – 280 різноманітних комбінацій раса-властивість, які можуть виникнути у грі. А якщо цього вам здасться недостатньо, не забувайте, що в набір входить по одній порожній картці раси та властивості для вашої самостійної творчості.

Крім того, звертаємо вашу увагу, що компанією Days of Wonder була випущена самостійна гра Small World Underground, яку, втім, при бажанні можна змішувати з оригінальною грою, і ряд доповнень:

Small World: Grand Dames, Small World: Cursed! та Small World: Be Not Afraid (три доповнення з новими расами та властивостями),

Small World: Tales and Legends (додаються випадкові події, що впливають на хід гри),

Small World Realms (дає змогу поекспериментувати з ігровим полем)

Кому сподобається гра Маленький Світ (англійське видання)?

Настільна гра Маленький Світ (англійське видання) – динамічна фентезійна стратегія, що добре піде в сімейному форматі - правила гри не надто складні і цілком можуть бути за допомогою батьків освоєні дітьми 8-10 річного віку, а сама гра, хоч і передбачає захоплення території та активне взаємодія гравців, все ж таки по суті своїй не є надмірно жорсткою. Не покриється гра пилом і в колекції досвідченіших настольщиків – завдяки динамічному розвитку подій і воістину величезному розмаїттю можливих комбінацій раса-властивість, що передбачають і різноманітність ігрових тактик.

Де купити гру Small World (Days Of Wonder)?

Настільна гра Small World (Days Of Wonder) купити у Києві та Україні легко та швидко в магазині Игродол. Замовити гру Small World англійською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Кошик та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити англійське видання гри Маленький Світ на Подолі у нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сімейна фентезійна стратегія на контроль території
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 40-80 хв.
Мова англійська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Small World EN - ВідеоТеги: , Стратегические, Фантастические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),