пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Small World: Маленький світ рус.

Small World: Маленький світ рус.

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Small World. Маленький мир рус.
 • Бонусні бали: 45
 • Наявність: Попереднє замовлення
1495 грн.
Ціна в бонусних балах: 1495

Настільна гра Small World: Маленький світ

---

Російська локалізація гри не поставляється. Ви можете замовити оригінальне видання гри Small World EN.

---

Small World: Маленький світ - російська локалізація веселою сімейної стратегії на захоплення території Small World.

Small World російською - гра, в якій безліч фентезійних рас з найрізноманітнішими унікальними властивостями намагаються взяти під контроль один дійсно маленький Світ.

Заглянемо всередину?

Відкриваємо велику і барвисту коробку, щоб прийти в захват від різноманітності ігрових компонентів:

 • 2 двосторонніх ігрових поля (для різної кількості гравців - свій варіант поля),
 • 6 двосторонніх пам'яток,
 • 15 великих плашок рас,
 • 21 плашка здібностей рас,
 • 168 жетонів казкових народів,
 • 18 жетонів забутих племен,
 • 10 печер тролів,
 • 6 фортець,
 • 9 гір,
 • 5 таборів,
 • 2 нори,
 • 2 героя,
 • дракон,
 • 109 монет,
 • маркер ходу,
 • спеціальний хитрий кубик підкріплень,
 • правила гри російською мовою.

 

Розмір коробки 298x298x71

Огляд гри Small World: Маленький Світ

Настільна гра Small World: Маленький світ - це барвисто оформлена стратегія, в якій кожен гравець вибирає собі фентезійний расу за смаком і приводить її до ... згасання. Так, така особливість цієї гри - максимально виробити потенціал обраної раси з метою захоплення території, а потім на піку розвитку раси, привести її в занепад і взяти під свій початок нових обранців. А все тому що Маленький світ - дійсно малий ...

 

Як грати в Маленький Світ?

Ігрове поле (а їх, до речі, цілих чотири, а точніше - два двосторонніх поля, для різної кількості гравців) являє собою, розділений на області, фентезійний Маленький світ.

Мета гравця - за допомогою представників своєї раси захоплювати навколишні області. Швидко і багато. За кожну область, яку гравець контролює в кінці свого ходу, він отримує монетку - саме за ці монетки і ведеться боротьба в грі. І головний спосіб - кидати на захоплення нових територій представників своєї раси. Щоб захопити нічийну область, достатньо двох жетонів вашої раси. Плюс ще по жетону за кожне захисне властивість захоплюваної території. Якщо вибиває з області іншого гравця - один жетон його народу йде в скидання, інші (якщо були) в кінці ходу перегруповуються на що залишилися у гравця областях. Щоб отримувати грошики за свою область - треба, щоб в кінці ходу на ній залишався хоча б один жетон вашої раси. У якийсь момент ви побачите, що для контролю вже завойованих областей ви використовуєте практично всіх представників своєї раси і для захоплення нових територій у вас вже немає ресурсів (щоб захопити щось нове, довелося б знімати жетони з раніше завойованих територій). В цю мить вам належить прийняти жорстке, але єдино вірне рішення - привести свою расу в занепад

 

Всі області, які контролювала раса наведена в занепад, залишаються за нею і навіть продовжують приносити своєму власникові переможні монетки. Ось тільки завоювати такі області іншим гравцям ставати набагато легше. Але не час лити сльози по згасаючої раси! Пора зайнятися своїми новими фаворитами - вибрати і повести на завоювання навколишніх земель нову расу.

Раси різні потрібні, раси різні важливі!

Всього в грі 14 різних рас, зі своїми унікальними властивостями. Крім того в грі є 20 різних додаткових властивостей. Одні раси більш численні, інші - менш, якісь властивості дають переваги в атаці, інші - в захисті. Хтось зможе жити в воді, а кому-то більш комфорті будуть гори або лісу.   На початку гри наосліп перемішуємо і раси і властивості, з'єднуємо їх і отримуємо комбінацію раса-додаткове властивість. Таким чином, у вас можуть вийти якісь літаючі амазонки, водоплавні орки або лісові тритони - різноманітність потенційно можливих ігрових рас радує:)

У будь-який момент гри для вибору гравцям доступні шість рас. Картки рас маємо одну над іншою - першу расу гравець може вибрати і взяти безкоштовно. Щоб пропустити першу і взяти другу, на першій треба покласти одну монетку. Щоб взяти третю - доведеться витратити вже дві монети - по одній на кожну пропущену. І так далі. Монетки, які таким чином можуть накопичуватися на пропущеної раси, дістануться потім тому гравцеві, який її все-таки вибере.

Велика розмаїтість маленького світу

Множимо 14 рас на 20 особливих властивостей і отримуємо ні багато, ні мало - 280 різноманітних комбінацій раса-властивість, які можуть виникнути в грі. А якщо цього вам здасться недостатньо, не забувайте, що в набір входить по одній порожній картці раси і властивості - для вашого самостійного творчості.

Small World: Маленький світ - правила

Правила настільної гри Small World: Маленький світ російською

Кому сподобається гра Маленький Світ?

настолко Маленький Світ - красива сімейна стратегія, військова за формою, економічна по суті: ми не боремося запекло за якусь область, намагаючись всіма силам її утримати, а кожен раз дивимося - як вигідніше розпорядиться наявними жетонами своєї раси? Тому Маленький Світ - гра, яка відмінно підійде як для дорослої компанії, так і для сімейного дозвілля - дітей у віці 10 років можна спокійно брати в гру.

Де купити гру Small World: Маленький світ?

Настільну гру Small World: Маленький світ купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Small World російською з доставкою можна:
 
 
 
- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 
 
 
- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.
 
 
 
Ви також можете купити гру Маленький світ на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М." Контрактова Площа ").
 
Характеристики
Тип гри сімейна фентезійна стратегія на контроль території
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 40-80
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),