пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Small World. Necromanser Island (Острів некроманта)

Small World. Necromanser Island (Острів некроманта)

  • Виробник: Days of Wonder
  • Код товару: Small World. Necromanser Island (Остров некроманта)
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Немає в наявності
150 грн.
Ціна в бонусних балах: 150

Увага! Small World: Necromanser Island - це доповнення! Для гри вам знадобиться базова гра Small World

Заглянемо всередину?

Доповнення містить один жетон острова Некроманта, жетон колодязя душ, чотирнадцять жетонів пріраков і правила гри на англійській мові.

Що новенького?

Весь покритий примарами

Абсолютно весь

Острів Некроманта

У Маленькому Світі є ...

Незважаючи на те, що компонентів в даному доповненні не так вже й багато, ігровий процес в значній мірі змінюється.

На будь-якій карті Маленького Миру в центрі знаходиться озеро. Ось на цьому озері ми і розміщуємо острів і поселяємо на ньому страшного і жахливого Некроманта.

Гра за Некроманта відрізняється по тактиці і стратегії. На початку гри у вас всього один жетон Примари. Але не бійтеся насмішок над вашою маленькою армією - дуже скоро вона стане настільки могутньою, що тільки об'єднавши зусилля, інші гравці зможуть вам протистояти.

Почнемо з того, що переможні умови для Некроманта відрізняються від звичних. Для перемоги вам необхідно вивести на ігрове поле всю свою армію Привидів. Як тільки це сталося - Некромант переміг. Якщо ж в ході гри Некроманта це не вдалося, перемога дістається одному з інших гравців за звичайними правилами - за найбільшу купу монет.

Як же зростає армія Некроманта? Природно, як і некромантскі - за кожних чотирьох убитих на ігровому полі, Некромант отримує нового Примари в свою армію темряви.

Домашня область Некроманта неузявіма. І хоча саме озеро може бути завойоване водної расою, це не завадить Некроманта атакувати інші регіони. Навіщо ж некромант потрібні нові території? По-перше, будь-які смерті Некроманта тільки на користь, а по-друге, монети, які Некромант отримає в кінці ходу за області, які він контролює, можна витратити на покупку додаткових властивостей. Некромант може накупити до шести допсвойств і всі вони будуть діяти одночасно!

Ніякі вмовляння і дипломатія на Некроманта не діють. Оскільки його примари вважаються расою в занепаді - замирити не вийде.

І щоб у інших гравців був шанс на перемогу, їм належить трохи менше воювати один з одним (щоб не поповнювати армію Некроманта убитими) і якось спільно тримати спільний фронт проти Некроманта. Не забуваючи при цьому, звичайно, про свої інтереси:)

Таким чином, отримуємо полукооператівную гру, в якій цікавим чином видозмінюється тактика виживання в Маленькому Світі.

Купити настільну гру Small World: Necromanser Island в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;
- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 8+
Кількість гравців 3-6
Тривалість гри 40-90
Мова англійська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),