пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Steam. Залізничний магнат

Steam. Залізничний магнат

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Steam. Железнодорожный магнат
  • Бонусні бали: 45
  • Наявність: Немає в наявності
1495 грн.
Ціна в бонусних балах: 1495

Настільна гра Steam. Залізничний магнат - економічна стратегія, в якій ви будете творити історію індустріального століття, створюючи залізничну мережу на картах Європи та Північної Америки. Steam. Залізничний магнат - гра, в якій вам предтоіт прокладати рейки, розвивати міста, модернізувати локомотиви і відшукувати найвигідніші маршрути для доставки товарів.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для боротьби за звання залізничного магната: двостороннє ігрове поле, шість пам'яток, 96 кубиків товарів, 144 фішки гравців, 136 жетонів рельзов, вісім жетонів нових міст, 68 жетонів монет, десять маркерів розвитку міст, сім жетонів дій, мішечок для товарів, маркер раундів і правила гри російською мовою.


Розмір коробки 296x296x67 мм;
Розмір карт 63х89 мм.

Ласкаво просимо в світ парових двигунів! Приєднайтесь до обраного кола амбітних промисловців, які називають себе залізничними магнатами. Наживати капітал, скуповуйте акри землі і прокладайте по ним рейки. Змагаються з конкурентами в освоєнні диких пусток і підстьобує розвиток міст. Освоюючи нові торгові маршрути і ставлячи на рейки сучасні локомотиви, ви відкриєте шлях людству в нову епоху пара!

У чому суть гри?

У грі Steam. Залізничний магнат вам належить будувати залізні дороги і перевозити товари по розростається залізничної мережі. Чим більше відстань, на яке ви перевозите товар - тим більший прибуток це принесе. За перевезення товарів ви отримаєте переможні очки і зможете збільшити свій дохід.

Перед нами двостороння карта (з одного боку краще грати 3-4 гравцям, друга сторона дасть можливість розвернутися 4-5 гравцям) поділена на шестикутні клітини - гекси. Гекси на карті можуть бути рівнинними, гірничо-горбистими, річковими, прибережними. Також на карті є міста і селища (селища з часом також можна розвинути в місто).

Товари, які вам треба буде перевозити представлені в грі різнокольоровими дерев'яними кубиками. На початку гри випадковим чином викладаємо кубики товарів на містах. Міста, до речі, теж різного кольору і цей колір регламентує попит на той чи інший товар. Тобто в червоні міста потрібно доставити червоні кубики, в сині міста - сині кубики тощо.

Гра може проходити в двох варіантах - спрощеному і стандартному. Стандартний варіант характеризується гострою нестачею фінансів. Тому для початку рекомендується зіграти в спрощений, щоб ознайомитися з загальною механікою гри і більш усвідомлено звертатися з фінансами в грі стандартної.

Гроші в грі не мета, а засіб. Для перемоги вам треба набрати більше переможних очок (ПО), ніж ваші конкуренти. Але на розвиток своєї залізничної імперії вам знадобляться саме гроші.

Окремий трек на ігровому полі вимірює зароблені вами ПО і окремий трек служить для фіксування ваших доходів (або витрат - гравці часто будуть змушені позичати гроші в банку, щоб оплачувати прокладання рейок, модернізацію локомотивів та інші потреби і таким чином йти в мінус). Отримуючи гроші з банку, ви знижуєте величину поточного доходу. Всякий раз, позичаючи гроші, ви берете з банку фіксовані суми за 5 $. За кожні зайняті 5 $ ваша фішка на лічильнику доходу опускається на 1 розподіл. На початку гри ваша фішка на треку рівня доходу розміщується на нульовому діленні. Взяли кредит - пішли в мінус. На скільки поділок ви в мінусі - стільки грошей повинні повернути в банк в кінці раунду. Чи не можете повернути? Берете ще кредит і йдіть ще глибше в мінус. На початку гри кредитування неминуче, проте, щоб заробляти більше грошей на розвиток, потрібно скоріше вибиратися з боргів. Чим далі в плюс по треку доходу - тим більше грошей в кінці раунду берете з банку в якості заробітку.

Як же підвищити своє становище на треку доходу?

Потрібно перевозити товари! На скільки перегонів перевезли свій товар - стільки очок і заробили. Тепер ці окуляри ви можете використовувати або для поліпшення свого становища на треку доходів (і отримати за це в кінці раунду більше грошей) або ви можете ці окуляри перевести в ПО і посунути свою фішку на треку переможних очок.

Гра триватиме від семи до десяти раундів - в залежності від кількості гравців.

Кожен раунд складається з шести фаз:

1. Вибір жетонів дій

2. Прокладання рейок

3. Перевезення товарів (або модернізація локомотивів), 2 кола

4. Отримання доходу і покриття витрат

5. Складання нового порядку ходу

6. Підготовка до нового раунду

У спрощеній грі черговість ходу в першому раунді визначається за допомогою аукціону, а в інших раундах черговість ходу буде залежати від обраних жетонів дій - кожен жетон не тільки дає право на якусь дію або якийсь ігровий бонус, але і має порядковий номер від 1 до 7. відповідно до цих номерами і формується черговість ходу на наступний раунд.

(У стандартній грі черговість ходу в кожному раунді ми будемо визначати за допомогою аукціону, що потребують додаткових фінансових витрат)

Отже, аукціон пройшов, фішки гравців розставлені на треку черговості ходу.

Вибір жетонів дій

В порядку черговості гравці вибирають собі по одному жетону дії. Ці жетони дають різні ігрові бонуси:

1. Перший гравець

У наступному раунді ваша фішка буде першою на треку порядку ходу

2. Перша перевезення

У фазі перевезення товарів поточного раунду ви будете обидва кола перевозити товари першим, незалежно від свого становища на треку порядку ходу.

3. Інженер

У фазі прокладання рейок поточного раунду ви можете викласти до 4 жетонів рейок (а не 3,

як зазвичай).

4. Перший будівельник

У фазі прокладання рейок поточного раунду ви будете викладати жетони рейок першим,

незалежно від свого становища на треку порядку ходу

5. Розвиток міста

У фазі прокладання рейок поточного раунду ви вибираєте 1 резервний гекс в лівій частині ігрового поля і переносите всі товари з цього гекса на будь-яке місто на мапі - таким чином ви можете поповнити запас товарів в сюжеті вас місті.

6. Модернізація локомотивів

Негайно збільшіть ваш рівень локомотивів на одиницю, пересунувши вашу фішку на наступний розподіл відповідної шкали ігрового поля. За поліпшення доведеться заплатити: чим вище рівень модернізації - тим більше монет доведеться викласти

7. Урбанізація

У фазі прокладання рейок поточного раунду ви перетворюєте один з селищ в місто. Для

цього викладіть жетон нового міста на будь-який гекс з селищем

Прокладання рейок

Щоб перевозити товари між містами і селищами, ви повинні з'єднувати їх залізничними рейками. Ділянка залізниці, що починається в одному місті або селищі і закінчується в іншому місті або селищі, називається перегоном. Ваша залізнична мережа не повинна являти собою безперервний ланцюжок перегонів.

Будуючи перегін, ви помічаєте його фішкою свого кольору.

Коли рейки досягають міста або селища, перегін вважається закінченим. Перегін можна побудувати як за один раунд, так і почати будівництво в одному раунді, а закінчити в наступних/За один хід гравець може викласти до трьох гексів з рейками (гравець вибрав жетон №4 - до чотирьох гексів).

Прокладання рейок коштує грошей. Сума за один жетон рейок визначається типом місцевості та складністю геометрії рейок. Виклавши жетон, ви відразу ж його оплачуєте.

Перевезення товарів (або модернізація локомотивів)

У третій фазі вам доступно два дії - перевезення товарів, модернізація локомотивів, або ж ви можете нічого не робити. Фаза проходить в два кола - гравці по черзі роблять по одному дії, потім - по другому. За одну фазу ви можете двічі перевезти товари, а модернізувати локомотиви можна тільки один раз.

Модернізація локомотивів потрібна для здійснення все більш і більш далеких перевезень. На початку гри у всіх гравців локомотиви першого рівня. З їх допомогою ви можете перевезти товар на відстань в один перегін. Щоб перевезти товар на два перегону, вам знадобитися вже локомотив другого рівня. І так далі. Максимально покращений локомотив може перевезти ваш товар на відстань до шести перегонів. Чим більше перегонів проїхав ваш товар - тим більше ви за цей товар отримаєте. За кожен перегін гравець отримує по одному очку і сам вирішує як зароблені очки витратити - або отримавши ПО (пересуває фішку на треку переможних очок) або збільшивши свій дохід (пересунувши фішку на треку доходу). Як ми вже писали вище - гра йде за ПО, але в ході гри вам будуть необхідні гроші на розвиток. Тому вам доведеться балансувати між цими двома треками - і піклуючись про фінансові надходження, і пам'ятаючи про стратегічну важливість саме переможних очок.

Отримання доходу і покриття витрат

У цій фазі ви отримуєте гроші - чим вище ваша фішка на треку доходів, тим більше грошей. Або ж, якщо на треку доходу ви в мінусі - повертаєте гроші в банк.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Steam. Залізничний магнат - цікава економічна стратегія, яка добре підійде для досвідчених гравців.

Якщо вам подобаються економічні стратегії, зверніть також увагу на настільну гру Brass: Бірмінгем.


Купити настільну гру Steam. Залізничний магнат в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ыгродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри економічна стратегія
Вік 12+
Кількість гравців 3-5
Тривалість гри 90+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, 2-6, Долгая (от 90),