пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Енергомережа. Карткова гра

Енергомережа. Карткова гра

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Энергосеть. Карточная игра
  • Бонусні бали: 13
  • Наявність: Немає в наявності
425 грн.
Ціна в бонусних балах: 425

Енергомережа. Карткова гра (Power Grid: The Card Game)

Енергомережа. Карткова гра - російська локалізація гри Фрідмана Фріза Power Grid: The Card Game

Карткова гра Енергомережа - картковий варіант однієї з найвідоміших економічних стратегій Енергомережа, в якій гравці стануть власниками великих енергокомпаній: купуйте електростанції на аукціоні, забезпечуйте їх паливом і отримуйте прибуток! Вас чекає високо конкурентна боротьба на енергоринку - встигніть скупити дешеве паливо і постарайтеся змусити суперників переплатити на аукціоні за електростанції.

Переможцем стане гравець, чия компанія зробить в кінці гри найбільше енергії.

Запалюйте!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для запеклої сутички на ринку енергетики:

  • 118 карт
  • 1 фішка знижки
  • 100 паперових купюр номіналом "1", "5" і "10" електро
  • правила гри

Розмір коробки

204х204х47 мм

Розмір карт

69х69 мм

Енергомережа. Карткова гра - огляд

У багатьох цікавих і успішних настільних ігор рано чи пізно з'являється карткова варіація - видавництво або автор початкового хіта намагаються по новому поглянути на популярну гру. Іноді картковий варіант гри виходить дійсно цікавим і захоплюючим і новим (наприклад, карткова гра Жах Аркхема  це не бліда подоба настільного Жаху Аркхема, а самостійна і цікава гра в світі Лавкрафта).

Іноді ж картковий формат стає просто обрізаною версією початкової гри. Давайте розберемося, що ж у Фрідемана Фрізе вийшло створити зі своїм культовим дітищем.

Оскільки гра карткова, значить в ній немає поля. А якщо немає поля, то гравці відразу позбавляються від необхідності будувати на мапі свою мережу міст підключених до енергомережі. Ті, хто грав в оригінальну гру Енергомережа, пам'ятають, що там нам треба було вміло балансувати свої витрати між трьома статтями витрат - покупка нових електростанцій, покупка ресурсів для електростанцій і підключення нових міст до своєї мережі. Чим в більше міст вийшло в кінці ходу подати світло - тим більше грошей отримував гравець. У карткової версії ви отримуєте дві третини від настільної гри - гроші доведеться пускати тільки на два напрямки - покупка станцій і покупка сировини. Таким чином складність розрахунків знизилася на третину. Та й сам порядок цифр зменшився. Так що якщо вам подобалася класична Енергомережа, але було важко проводити складні підрахунки - карткова версія повинна вас порадувати: рахувати стало легше.

Два інших етапу - аукціон і покупка ресурсів перекочували в карткову гру з деякими змінами, але зберігши головне - динаміку цих двох ігрових етапів. На аукціоні намагаємося купити станцію кращу, а якщо самі купувати не збираємося - намагатися блефувати і задирати ціни на покупку станції для інших гравців - вище :) Аукціон в картковій грі дуже схожий за механікою на аукціон гри настільної.

Ринок ресурсів реалізований трохи складніше - принаймні на початку гри вам доведеться помучитися, щоб зрозуміти як це працює - адже у нас немає фішок ресурсів і зрозумілої інфографіки на поле - тільки картки, які треба крутити туди-сюди.

Але вже після перших закупівель ресурсів, вам стане зрозуміло як цей ринок працює. А по динаміці він зберіг всю елегантність ринку ресурсів з настільної гри - попит на якоїсь ресурс веде до його автоматичного подорожчання.

Ще одна важлива обставина, про яку не можна не згадати - правила гри. Написані вони не зовсім інтуїтивно зрозуміло. Будьте готові до того, що прочитавши правила вперше ви будете в подиві намагатися зрозуміти - як же повинно гратися?

Але якщо на етапі прочитання правил гра вас не відлякає, і ви таки почнете грати, то з подивом виявите, що грати насправді досить легко.

Гравці будуть отримувати переможні очки за принесений станціями прибуток. Залишок грошей в кінці гри теж конвертується в ПО, але вже за дуже невигідним курсом. Так що збирати гроші, особливо в фіналі гри, не варто. Гра закінчується, коли починає закінчуватися пропозиція станцій.

Для гри удвох в якості третього учасника буде використовуватися трастова компанія. Змагаючись один з одним, гравцям треба буде враховувати і її дії, намагаючись отримати з них вигоду.

У даному виданні гри ви також знайдете додатковий режим гри - «Реновація», який не змінює основних правил, але вносить невелику зміну, що дозволяє отримувати компенсацію за знесення своїх електростанцій

Цей режим сумісний не тільки з картковою грою Енергомережа, також і з іграми Енергомережа і Енергомережа. Росія.

Думка Ігродола про картковій грі енергомережі

У цілому перехід на картковий формат - цікавий спосіб пустити струм в культову гру. Карткова Енергомережа стала, зі зрозумілих причин менше в розмірі - більш мобільною і транспортабельної. Ігровий процес став легше (але! Освоєнню правил в перший раз доведеться приділити особливу увагу), хоча і не втратив своєї кризовості - нестача ресурсів і грошей буде породжувати неабиякі сутички за доступ до ринку ресурсів. Якщо вам подобалася Енергомережа, але не подобалися складні розрахунки - картковий варіант саме для вас. Тут є відмінний аукціон і хороший движок покупки ресурсів. Гарне поєднання планування витрат і психологічності аукціону. 

А ось якщо ви любили настільну Енергомережу саме за її складність у розподілі видатків на три важливі складові розвитку вашої компанії - змиріться, карткова версія для вас виявиться не новою грою, а полегшеним варіантом класики .

Карткова Енергомережа - правила

Правила карткової гри енергомережі російською мовою

Де купити карткову гру енергомережі?

Карткову гру Енергомережа купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Енергомережа карткова гра з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Power Grid: The Card Game російською на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри экономічна стратегія
Вік 13+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 60+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд карткової гри енергомережа

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, 2-6, Долгая (от 90),