пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Суперфермер 3 в 1 UA (Super Farmer 3 in 1)

 • Виробник: Granna
 • Код товару: GRANNA СУПЕРФЕРМЕР 3В1 (84085)
 • Бонусні бали: 30
 • Наявність: В наявності
995 грн.
Ціна в бонусних балах: 995

Настільна гра Суперфермер 3 в 1 UA (Super Farmer 3 in 1)

Настільна гра Суперфермер 3 в 1 UA – нова гра у популярній серії економічних ігор для дітей, українська локалізація настільної гри Super Farmer 3 in 1 польської компанії Granna.

Суперфермер 3 в 1 - настільна гра, в якій є все те, що було в грі Суперфермер плюс одразу два доповнення - Борсук та Коза!

Гра Super Farmer 3 in 1 (українське видання) – що у коробці?

У великій коробці з грою ви знайдете:

 • 4 ігрові поля;
 • 2 12-гранні кубики;
 • 120 картонних жетонів із зображенням тварин (60 кроликів, 24 вівці, 20 свиней, 12 корів, 4 коні)
 • 4 пластикові маленькі собаки;
 • 2 пластикові великі собаки;
 • фігурка борсука;
 • фігурка кози;
 • правила гри.
 •  

Розмір коробки: 26 x 26 x 8 см

настільна гра Суперфермер 3 в 1 - зображення ігрових компонентів

Гра Супер фермер 3 в 1 - огляд

Для тих, хто не грав у настільну гру Суперфермер, розповімо що це за гра, що в ній цікавого і чому вона така популярна.

Як грати в гру Супер Ферма 3 в 1?

Правила гри надзвичайно прості, ігровий процес йде динамічно та азартно. Завдання гравця на перший погляд просте - зібрати на своїй фермі хоча б по одній тварині кожного виду - кролик, вівця, свиня, корова та кінь.

Як розмножуються кролики?

Кролики, як і інші тварини на фермі, розмножуються за допомогою кубиків. У грі є два дванадцятигранні кубики із зображеннями різних тварин. У свій хід гравець кидає кубики – випала пара однакових тварин? Чудово! Отримуєте приплід (випало два кролики – отримаєте третього!). Якщо на кубиках не випала пара - теж не страшно, якщо такі ж тварини є у вас на фермі - підсумовуємо результат на кубиках і те, що було на фермі - і за кожну пару однакових тварин отримуємо одну нову тварину того ж виду. Наприклад, випав на кубику кролик і ще п'ять кроликів було на фермі виходить - один плюс п'ять дорівнює шість. Три пари кроликів принесуть вам трьох нових кроликів, які поселяться на вашій фермі.

Нагадуємо, що мета гри - зібрати на фермі хоча б по одній тварині кожного виду і для цього вам не обов'язково чекати, поки підходящий результат випаде на кубиках, ви зможете обмінювати одних тварин на інших за фіксованим курсом:

 • 1 овечка = 6 кроликів,
 • 1 свиня = 2 овечки,
 • 1 корова = 3 свині,
 • 1 кінь = 2 корови,
 • 1 вівця = маленький собачка,
 • 1 кінь = великий собачка.

Уважний читач напевно звернув увагу, що у табличці обміну присутні собачки – великий та маленький. Це не помилка) Собачки вам дуже знадобляться у грі. Справа в тому, що на кубиках, окрім так необхідних вам домашніх тварин можуть випасти і хижаки – вовк чи лисиця. Ці хижаки будуть постійно забиратися до вас на ферму і проріджувати насилу зібрану живність. Ось для захисту від них вам і знадобляться собачки!

Що нового в доповненнях Суперфермер Борсук та Коза?

Доповнення з Борсуком та Козою вже видавалися у вигляді самостійних ігор – Суперфермер та Борсук, Суперфермер та Коза. А тепер обоє нарешті опинилися в одній коробці із базовою грою!

Борсук поспішає на допомогу!

Після того, як ваша ферма постраждала від нападу хижаків, ви отримуєте фігурку борсука. І якщо він залишиться у вас до вашого наступного ходу, то принесе вам допомогу - під час кидка кубика, борсук стає твариною-джокером - ви зможете порахувати його замість іншої тварини на свій вибір і таким чином отримати приплід. Після чого фігурка борсука повертається до резерву.

На жаль, борсук у грі один і його можливості обмежені - якщо до вашого наступного ходу інший гравець піддався нападу хижака ваш борсук прощально махне хвостиком і побіжить допомагати новій жертві, а ви допомогу не отримаєте.

Купи козу, продай козу!

При грі з цим доповненням ви отримуєте можливість спробувати агресивніший стиль гри. У свій хід ви можете виміняти собі козу за одну вівцю. Вам на фермі коза не потрібна і ви відправляєте її до когось із суперників - як тільки кізочка виявляється на чужій фермі, вона починає дуже ненажерливо під'їдати всі запаси та блокує розмноження трьох видів тварин – свиней, корів та коней. Позбутися кози можна двома способами - викинути на кубику вовка або пожертвувати трьома вівцями!

Кому сподобається гра Суперфермер з борсуком та козою?

Настільна гра Суперфермер з борсуком і козою - це максимально розширений варіант гри, який дозволяє грати як за правилами базової гри, так і з одним із доповнень або відразу з двома і таким чином спробувати різні стилі гри.

Супер Фермер з борсуком та козою - настільна гра, яка підійде для сімейної аудиторії причому як для гри з дітьми молодшого шкільного віку, так і з старшими дітьми. Гра з різними доповненнями дозволить спробувати як більш мирний варіант з борсуком так і агресивніший варіант з козою.

Де купити настільну гру Суперфермер 3 в 1 (українською)?

Настільну гру Суперфермер 3 в 1 українською купити в Києві та з доставкою по Україні легко та швидко у магазині Ігродол. Замовити гру Суперфермер з борсуком та козою з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Super Farmer 3 in 1 українською на Подолі у нашому магазині (М. "Контрактова площа").

Характеристики
Тип гри динамічна економічна гра для дітей та батьків
Вік 7+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 15-30 хв.
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.