пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Таємниці Аркхема (Mythos Tales)

Таємниці Аркхема (Mythos Tales)

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Тайны Аркхэма (Mythos Tales)
 • Бонусні бали: 30
 • Наявність: Попереднє замовлення
995 грн.
Ціна в бонусних балах: 995

Настільна гра Таємниці Аркхем

Гра Таємниці Аркхем - детективна пригода в світі Говарда Філіпса Лавкрафта. Таємниці Аркхем - гра, в якій Вам належить стати сищиком і розслідувати вісім загадкових справ в тому самому Аркхем. Вашим наставником стане професор Генрі Армітедж з Міскатонікского університету. З його допомогою Ви розкриєте неймовірні злочини і похмурі Таємниці Аркхем ...

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для вашого розслідування:

 • Карта Аркхем
 • Правила гри
 • Книга розслідувань
 • Адресна книга
 • 8 газет
 • 12 карт допуску
 • Лічильник часу і два жетона
 • Лист союзників

Розмір коробки

316х226х72 мм

Розмір карт

63х89 мм

Таємниці Аркхем - огляд гри

Ласкаво просимо в світ Говарда Філліпса Лавкрафта - місто Аркхем, штат Массачусетс. Вас чекають розслідування, які перенесуть вас в 20-30-і роки XX століття.

Якщо ви вже грали в якусь настільну або карткову гру по Лавкрафту - Жах Аркхема, Древній Жах, Особняки Безумства або інші ігри - відразу рекомендуємо приготуватися до того, що Таємниці Аркхем кардинально відрізняються від всіх інших настолок.

У Тайнах Аркхем ви не будете проходити перевірки на кубиках, закривати портали або битися з давніми. Гра Таємниці Аркхема - це саме захоплююче занурення в світ Лавкрафта і подорож по ньому. Розгадка таємниць, а не прокачування персонажів або сутички з монстрами.

Для початку вам належить познайомитися з професором Генрі Армітеджем, завідувачем бібліотеки Орна при Міскатонікском університеті.

Професор попросить вас розслідувати серію загадкових подій, що відбуваються в Аркхем.
Вас чекають вісім справ - ви вільні почати гру з будь-якого, однак ми рекомендуємо вам проходити їх в хронологічному порядку, починаючи з «Паростків зла».

Розслідування кожного справи гравці будуть проводити незалежно від професора Армітеджа.

Введення, яке ви знайдете в книзі розслідувань, ознайомить вас з першими доказами до кожної справи. Для успішного розслідування ви повинні уважно вивчити отриману від Армітеджа інформацію. Також на початку партії прочитайте свіжий номер газети «Аркхем Едвертайзер»

Всього в грі ви знайдете вісім випусків газети «Аркхем Едвертайзер» - по одному номеру для кожної справи. Для успішного розслідування уважно ознайомтеся з випуском газети відноситься до розслідуваної справи - втім, деякі зачіпки можуть бути і в старих номерах газети.

Більшість статей в газеті - художній текст, який додає грі атмосферность, але якщо ви будете уважні, то зможете виявити важливу інформацію, яка допоможе в вашому розслідуванні. Деякі підказки здадуться неочевидними і незрозумілими, однак, ви зможете зрозуміти їх діставшись до певного етапу розслідування.

Мета гри - відповісти на питання після кожної справи. Приступити до відповідей ви зможете в будь-який момент, коли вирішите, що дізналися досить про предмет розслідування.

Якщо будете занадто довго тягнути з закінченням розслідування - можете отримати штраф. Але і не зібравши всю інформацію ви не зможете дати вірні відповіді.

Щоб правильно відповісти на питання в кінці розслідування, гравцям належить працювати спільно: обговорювати різні версії, шукати зачіпки, робити записи - щоб не забути важливу інформацію, отриману в ході розслідування.

Для перемоги вам треба буде відповісти на найважливіші питання, уникнувши занадто великого штрафу.

Після того як один з гравців прочитає вголос введення, всі гравці вирішують куди ви підете і ведучий називає адресу. Якщо консенсусу не знайде і думки гравців розділилися, рішення - куди відправитися приймає ведучий (кожен хід провідним буде інший гравець).


Якщо названий адреса є в книзі розслідувань, гравці зможуть прочитати текст контакту, щоб вивчити його на предмет доказів і зачіпок.

На лічильнику часу для кожної справи встановлюється крайній термін, який відводиться на розслідування - коли він настає, вам обов'язково доведеться приступити до фінальної фази розслідування - відповідати на запитання. Втім, як ми вже писали, ви зможете зробити це і раніше.

Відповідаючи на питання, гравці не зможуть перечитувати інформацію з книги розслідувань або газет, але можуть використовувати зроблені в ході гри записи.
Дізнатися вірні відповіді можна, прочитавши розділ «Підрахунок очок». Гравці складають переможні очки за вірні відповіді і віднімають з них штрафні.

Закінчивши розслідування, гравці можуть вивчити як це справа розслідував професор Армітедж і ознайомитися з його висновками.

Думка Ігродола про настільній грі Таємниці Аркхем

Таємниці Аркхем - захоплюючий і атмосферне інтерактивний роман, в який із задоволенням зможуть пограти як любителі творчості Лавкрафта, так і ті, хто знайомий з його спадщиною опосередковано. Не варто чекати від гри того, чого вона не зможе дати - складного детективного розслідування. Гра часто буде сама підштовхувати вас в правильному напрямку. Якщо у вас не буде завищених очікувань щодо складності детективної складової - ви зможете повноцінно насолодитися цим атмосферним і захоплюючою подорожжю в похмурий і таємничий Аркхем.

Кому сподобається детективна гра Таємниці Аркхем?

Настільна гра Таємниці Аркхем - атмосферний подорож по світах Лавкрафта. Гра не позбавлена ??недоліків, до яких можна віднести випадкові самоспойлери при необережному поводженні з адресною книгою (ви можете випадково побачити текст, який ще не повинні бачити) або не завжди достатню складність розслідуваних справ (деякі справи рухаються досить прямолінійно). При цьому величезний плюс - художня опрацювання ігрового світу.

У грі «Таємниці Аркхем» справи, які ви розслідуєте, не завжди така вже зубодробильна загадка, яку потрібно вирішити, швидше за кожну справу - невеличкий самостійний розповідь за мотивами міфів Лавкрафта.

І це чіпляє досить сильно.

Таємниці Аркхем - гра з дуже високою якістю побудови світу і самих художніх текстів. Додаткове задоволення без сумніву зможуть отримати любителі творчості письменника, якщо спробують знайти всі відсилання до літературних творів Лавкрафта, які присутні в "Тайнах Аркхем".

Таємниці Аркхема - правила

Правила настільної гри Таємниці Аркхема російською

Блокнот розслідувань

Де купити гру Таємниці Аркхем?

Настільну гру Таємниці Аркхем купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру таємниці Аркхем з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Mythos Tales російською на Подолі в нашому магазині (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри Лавкрафт, детективна, кооперативна, пригоди
Вік 13+
Кількість гравців 1-8
Тривалість гри 60-90
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд гри Таємниці Аркхема - огляд Два в Кубі

Теги: , Стратегические, Детективные, Исторические, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, 2-6, Долгая (от 90),