пн-пт 13.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Жах Аркхем. остання година

Жах Аркхем. остання година

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Ужас Аркхэма. Последний час
  • Бонусні бали: 33
  • Наявність: В наявності
1195 грн.
Ціна в бонусних балах: 1195

Настільна гра Жах Аркхем: Остання година

Гра Жах Аркхем: Остання година - російська локалізація кооперативної гри по Лавкрафту Arkham Horror: Final Hour.

Жах Аркхем: Остання година - гра, яка подарує всім любителям Лавкрафтіани то чого ще не було - не довгу партію :) Остання година - гра, в якій огидний ритуал вже здійснений і, керуємося тканину реальності, в наш світ вривається Древній. У сищиків дуже мало часу на те щоб звернути ритуал назад і врятувати Аркхем і весь світ від катастрофи.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для останньої битви:

  • 6 фішок сищиків
  • 3 листа Стародавніх
  • Ігрове поле
  • 103 картки
  • 120 жетонів
  • Правила гри

Розмір коробки

255x255x62 мм

Розмір карт

41x63 мм,

57x89 мм

Настільна гра Останній Година - огляд

Остання година - гра кооперативна, що дуже навіть характерно для ігор у всесвіті Лавкрафта. У цій грі вам зустрінуться знайомі місця і персонажі. А у що незвично в цій грі: останню годину - дійсно останній! Гра являє те, що ви зазвичай намагалися запобігти в інших культових іграх по Лафкрафту - прихід Стародавнього. У цій же грі ритуал вже проведено і у вас залишився останній шанс, щоб спробувати врятувати світ.

Орди монстрів лазять по кампусу Міскатонікского університету, і в цей час ви шукаєте те, що може звернути ритуал назад і покласти край цьому божевіллю. Кожна секунда на рахунку. Якщо ви програєте, Аркхем як і всьому світу прийде кінець ...

Вам треба буде якнайшвидше дослідити локації і шукати символи ритуалу, використані культистами для призову. А до кінця світу залишився всього годину - так що доведеться поквапитися. Всі гравці знаходяться в одній команді і перемагають або програють всі разом.

Гра «Жах Аркхем: Остання година» складається з восьми раундів. Якщо за цей час вам не вдалося звернути ритуал назад - все програли. Гравці також зазнають поразки, якщо хоча б один з сищиків втрачає все здоров'я. А ще гравці програють, якщо в місці проведення ритуалу монстри змогли зайняти всі призначений для них осередки.

У першій фазі кожного раунду сищики можуть здійснювати переходи між локаціями, досліджувати нові локації і атакувати монстрів. У цій азе також активуються монстри.

Друга фаза кожного раунду - це фаза Стародавнього. У цій фазі застосовуються жахливі ефекти розплати і на полі з'являються нові монстри.

Незвичайна гра Останній Година

На відміну від багатьох інших кооперативних ігор, в настільній грі Останній Година гравці хоч і діють спільно, але далеко не всі можуть відкрито обговорювати - деколи доводиться покладатися на логіку або інтуїцію, щоб вгадати , що буде робити ваш партнер по команді.

Так розігруючи карти дій вам потрібно дуже чуйно розуміти ваших партнерів. На кожній карті дії вказані 2 ефекту: верхній і нижній.

Верхній ефект карти завжди позитивно впливає на хід гри, зазвичай дозволяючи детективові атакувати монстрів або захистити локації на ігровому полі.

Нижній ефект карти, як правило, дозволяє детективові досліджувати локації і виявити докази, необхідні для перемоги в грі, - але дозволяє монстрам руйнувати локації і переміщатися по території університетського кампусу.
Гравець бере зі своєї колоди карту дії, дивиться її і викладає взакритую. Потім у відкриту розігрує одну з карт черговості з руки. Всього за раунд має бути розіграно два нижніх і два верхніх дії - які саме дії будуть розіграні в кожному конкретному випадку, залежить від розіграних карт черговості: чим менше значення на мапі черговості, тим більша ймовірність того, що сищик зможе застосувати верхній ефект, а не нижній.

А ще на картах черговості можуть бути зображені символи знамень. Кількість таких символів впливає на те, який ефект розплати буде застосовуватися в фазі Стародавнього.

Важливо: коли ви граєте карти черговості, ви можете обговорювати стратегію або ділитися будь-якої іншою інформацією з іншими гравцями. Розіграні карти черговості служать для вас єдиним засобом спілкування.
Таким чином гравець, який ходить четвертим, має в своєму розпорядженні найбільшою кількістю інформації при виборі карти черговості.

Перемога в грі

Єдиний спосіб победіть- успішно звернути ритуал назад до того, як стане занадто пізно!
Як звернути ритуал назад.

Служителі зловісного культу вже після здійснення ритуалу залишили безліч доказів. Якщо вам вдасться вчасно відшукати їх і скласти воєдино всі підказки, ви зрозумієте, як повернути назад ритуал призову і вигнати монстрів назад у потойбічні вимірювання.

На картах черговості і більшості жетонів доказів є символ ритуалу. На двох жетонах доказів, поміщені в окремі осередки на початку гри, зображені символи, необхідні для звернення ритуалу назад.

Для перемоги сищикам необхідно мати на руках якомога більше карт черговості із зображенням тих же символів, що на жетонах в осередках ритуалу. Щоб визначити, які символи вам потрібні, необхідно досліджувати локації: відкриті в ході досліджень жетони доказів допоможуть визначити шукані символи методом виключення.

В ігровій комплект входить всього 2 жетона доказів з кожним символом, тому, якщо сищики виявили 1 жетон докази з пари, ймовірність того, що зображений на ньому символ виявиться на осередках ритуалу, стає нижче.
Якщо буде виявлений другий жетон докази з тим же символом, значить, це абсолютно точно не той символ, який ви шукаєте.

Слідчі можуть спробувати звернути ритуал в кінці будь-якого раунду (якщо все з них будуть згодні на такий крок). Проте вони повинні спробувати звернути ритуал до кінця раунду, в якому на полі був розміщений останній жетон врат (зазвичай це восьмий раунд). Ви не можете ділитися один з одним інформацією про карти черговості, які є у вас на руках, - ви можете тільки сказати, чи готові ви спробувати звернути ритуал назад.

Гра Жах Аркхем: Остання година - правила

Правила настільної гри Жах Аркхем: Остання година (рус.)

Де купити гру Остання година?

Настільну гру Жах Аркхем: Остання година купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Остання година з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Final Hour російською на Подолі в нашому магазині (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри кооперативна гра, Лавкрафт
Вік 13+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри 30-60 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд гри Arkham Horror: Final Hour

Теги: , Детективные, Приключенческие, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),