пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Тенета слів, укр (Trapwords, Опасные слова)

 • Виробник: Kilogames
 • Код товару: 11973
 • Бонусні бали: 23
 • Наявність: Попереднє замовлення
770 грн.
Ціна в бонусних балах: 770

Настільна гра Тенета слiв, укр.

Гра Тенета слів - незвичайна командна гра на вгадування слів, українська локалізація настільної гри Trapwords.

Тенета слів - настільна гра, в якій вам треба не просто вгадати слово, яке вам загадала команда суперників, але і не потрапити при цьому в жодну з пасток, які залишили ваші супротивники!

Гра Trapwords, українське видання - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для цікавої і незвичайної гри в слова:

 • 7 жетонів кімнат
 • 5 монстрів
 • 2 фігурки команд
 • 4 книги
 • 10 карт проклять
 • 10 карт монстрів
 • 3 пластикові підставки
 • 50 карт слів
 • 1 пісочний годинник
 • 2 олівця
 • 2 факела
 • Блокнот з листами для слів-пасток
 • Правила гри


Гра Trapwords, українське видання - зображення компонентів гри

Небезпечні слова, українське видання - огляд гри

Настільна гра Тенета слів (Trapwords, Небезпечні слова) - незвичайна гра на вгадування слів, в якій гравцям треба розділитися на дві команди (мінімум 2 людини в команді). Команди будуть ходити по черзі, і в свій хід один з гравців буде пояснювати іншим членам своєї команди слово, яке загадала команда суперників. Власне гравці придумувати нічого і не будуть - випадковим чином беремо картку вставляємо в спеціальну книжечку і вуаля - в прорізи книжечки буде видно слово, яке іншій команді треба пояснити. Начебто все як завжди? Нічого принципово нового? А ось і ні! Зараз почнуться вони - незвичайності)

Перед тим як передати загадане слово, вам треба обкласти його пастками! Адже за тематикою гри ми не просто так слова пояснюємо, а пробираємося коридором сповненим різних пасток і проклять, а десь попереду чути злісний рик страшнючого монстра. Але все по порядку.

До речі пробираємося коридором - це ми не просто так для красивого слова написали - в кожній партії ми збираємо з тайлів підземелля, яке складається з декількох кімнат.

Дивимося - яка цифра вказана на кімнаті, в якій знаходяться суперники - саме стільки пасток ви повинні розставити.

Пастки - це стоп-слова, які ви придумуєте і записуєте в своєму блокноті. Слова-пастки - це слова, які гравець, який пояснює слово,  в жодному разі не повинен використовувати. Фішка в тому, що гравець не знає, що ж це за слова! Коли ви розставляєте пастки, то зазвичай записуєте слова-пастки, які на вашу думку гравець міг би використовувати під час поясненні. А він в свою чергу намагається так пояснити загадане слово, щоб і партнери по команді його зрозуміли, і при цьому не піти по якомусь очевидному шляху, аби випадково не потрапити в розставлену пастку!

Крім слів-пасток, гравець під час пояснення обмежений часом - пісочний годинник відміряє час вашого ходу. А на відгадування у ваших партнерів по команді - п'ять спроб. Якщо все склалося вдало для вашої команди (ви не назвали жодного зі слів-пасток, а ваші друзі дали вірну відповідь і вклалися у час) - просуваєте жетон вашої команди вперед коридором до наступної кімнати.

Крім основних перешкод, які ми описали вище, в деяких кімнатах на вас чекатимуть прокляття - обрані випадковим чином картки-проклять, які вводять на один раунд якесь особливе правило. Ясна річ - якщо це правило називається "прокляття", то буде це щось таке, що ускладнить вам процес пояснення, але напевно порадує гравців команди суперників.

А про монстра в кінці коридору ви не забули? Так, і це теж не метафора - вибираємо на гру випадкового монстра, якого треба буде здолати, щоб отримати перемогу у грі. Кожен монстр також вводить якесь особливе правило, яке вам треба буде виконувати, якщо опинилися в кімнаті з монстром. Якщо ви змогли успішно вгадати слово, коли перебували в кімнаті з монстром - ви перемогли! Якщо ж із завданням впоратися не вийшло - не страшно, монстр вас не з'їсть, але і перемогу ви поки не отримаєте - спробуйте перемогти в наступний хід. Якщо, звичайно, команда суперників не виявиться більш успішною!

Кому сподобається настільна гра Trapwords українською?

Trapwords - настільна гра, яка є новим і дуже цікавим розвитком жанру ігор в слова. Гра весела і динамічна, і при цьому в ході гри вам треба продумувати - які слова-пастки розставляти і як в них не потрапити! Що кардинально відрізняє Trapwords від серії ігор Аліас і багатьох інших ігор в слова.

Правила гри Тенета слів гранично прості і їх не важко буде пояснити новачку, так що дану гру ми можемо рекомендувати як чудовий паті гейм і для новачків і для досвідчених гравців.

Де купити настільну гру Тенета слів, Kilogames?

Настільну гру Тенета слів (Kilogames) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити Trapwords українською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Небезпечні слова українське видання на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри командна, вгадування слів
Вік 8+
Кількість гравців 4-8
Тривалість гри 30 хв.
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Тенета слів - відео огляд