пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Геометрія Уяви UA (Imagine, Визуал)

  • Виробник: Ігромаг
  • Код товару: Геометрія Уяви (Imagine, Визуал) укр
  • Бонусні бали: 25
  • Наявність: В наявності
830 грн.
Ціна в бонусних балах: 830

Настільна гра Геометрія Уяви

Настільна гра Геометрія Уяви – українська локалізація гри Imagine – чудової гри для вечірок на фантазію, уяву та пояснення слів і понять.

Геометрія Уяви - настільна гра з цікавою ігровою механікою - гравці пояснюватимуть слова за допомогою прозорих карток з різними візерунками, знаками або навіть схематичними зображеннями. Саме з них і належить скласти картинку, щоб наштовхнути інших гравців на відповідь.

Гра Геометрія Уяви (Візуал) – що у коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для веселої та захоплюючої гри:

  • 60 прозорих карт
  • 65 карт із завданнями (1040 слів та словосполучень)
  • 35 жетонів (25 номіналом 1 бал та 10 номіналом 3 бали)
  • правила гри


Розмір карт:

63,5х88 - 65

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 63,5х88 - 1 упаковка.


настільна гра Геометрія Уяви - зображення ігрових компонентів

Настільна гра Imagine (українське видання) - огляд

Якщо у грі Крокодил вам не подобається кривлятися і показувати слова на собі, а в Аліас ваша компанія вже награлася, вас, напевно, має зацікавити нова гра на пояснення слів – Imagine, яку в Україні локалізували під назвою Геометрія Уяві. Творці гри придумали абсолютно нову і шалену механіку для такого типу ігор - вам доведеться пояснювати слова за допомогою ігрових прозорих карток, на кожній з яких зображено якийсь предмет, символ або візерунок. Причому скільки саме таких карток з наявних 60 ви використовуєте при поясненні – вирішуєте самостійно. За рахунок прозорості, картки можна накладати одна на одну, по-різному поєднувати, закривати якісь частини і навіть створювати міні-комікси з декількох малюнків.

Як грати в гру Геометрія Уяві?

Правила гри прості та дуже швидко освоюються.

У свій хід гравець витягує картку зі словами, хтось з інших гравців називає цифру від 1 до 8 – слово з таким порядковим номером на картці вам доведеться пояснити. Далі ви зачитуєте підказку (категорія до якої належить слово) і поїхали!

Той, хто пояснює, може брати будь-які картки з малюнками і поєднуючи їх один з одним намагатися дати наочно зрозуміти - що ж за слово йому дісталося.

Усі гравці вгадують одночасно. Якщо слово вгадано, обидва гравці - і той, хто вгадав, і той, який пояснював - одержують по одному балу.

Гра Imagine – українська локалізація

Варто зазначити, що українська локалізація виконана на хорошому творчому рівні. Назви та поняття широко відомі на Заході, але не дуже поширені в Україні, автори локалізації не переклали дослівно, а замінили на українські поняття. Це, безперечно, зробило гру не лише більш грабельною у наших широтах, а й додало приємну українську атмосферу.

Тож готуйтеся, що у грі вам доведеться пояснювати Капітошку чи Петрика П'яточкина, пісню «Весна» гурту ВВ або «Вчительку» гурту «Тік». Чи, може, вам випаде Майдан Незалежності, гопак, Інтерсіті? Спробуйте показати на картках висловлювання «догори дригом», «вилупити баньки» або «отакої»!

Кому сподобається гра Геометрія Уяви?

Настільна гра Геометрія Уяві (Imagine, Візуал) укр. - Цікава та весела гра для компанії. Відмінний варіант для вечірок, корпоративів та сімейних посиденьок.

Де придбати гру Геометрія Уяви UA (Imagine)?

Настільну гру Геометрія Уяви купити в Києві та Україні легко та швидко в магазині Игродол. Замовити гру Геометрія Уяви з доставкою можна:

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете придбати українське видання гри Imagine на Подолі у нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри для вечіірок, фантазія, пояснення слів
Вік 12+
Кількість гравців 3-8
Тривалість гри 30-60
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Гра Геометрія Уяви - відео огляд


Теги: , Игры для вечеринок, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),