пн-пт 12.00-19.30 (середа - до 18.00), сб 10.00-14.00
Ticket to Ride Map Collection: UK /Pennsylvania (Квиток на поїзд. Великобританія /Пенсільванія)

Ticket to Ride Map Collection: UK /Pennsylvania (Квиток на поїзд. Великобританія /Пенсільванія)

  • Виробник: Days of Wonder
  • Код товару: Ticket to Ride Map Collection. UK/Pennsylvania (Билет на поезд.
  • Бонусні бали: 37
  • Наявність: Немає в наявності
1240 грн.
Ціна в бонусних балах: 1240

Настільна гра Ticket to Ride Map Collection: UK/Pennsylvania (Квиток на поїзд: Великобританія/Пенсільванія) - доповнення до популярної серії ігор Ticket To Ride.

Доповнення Ticket to Ride Map Collection: UK/Pennsylvania (Квиток на поїзд: Великобританія/Пенсільванія) - це два ігрових поля - Великобританія і штат Пенсільванія (США), а також нові ігрові механіки, які дозволять вам зайнятися не тільки прокладанням залізничних колій, а й збирати акції компаній (Пенсільванія) і впроваджувати нові технології для більш далеких перевезень (Великобританія).

Зверніть увагу! Ticket to Ride Map Collection: UK/Pennsylvania - це доповнення і вам обов'язково знадобиться одна з базових ігор цієї серії - Ticket to Ride (або Ticket to Ride рус.), Ticket to Ride: Europe (або Ticket to Ride: Європа рус. ), Ticket to Ride: Marklin Edition, Ticket to Ride: 10th Anniversary edition.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для будівництва залізничних шляхів на нових картах - ігрове поле із зображенням Великобританії для 2-4 гравців і поле із зображенням штату Пенсільванія для 2-5 гравців. Також вам понадобяться нові карти локомотивів і технологій (Великобританія) і карти акцій (Пенсільванія). Правила гри на англійській, французькій, німецькій та іншими європейськими мовами. Правил українською або російською мовами в коробці ви не знайдете, але гра все так же язиконезавісіма, а російський переклад доступний в інтернеті.

Купити настільну гру Ticket to Ride Map Collection: UK/Pennsylvania в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 10+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 30-60
Мова англійська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),