пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Ticket to Ride. Америка (Квиток на Поїзд) рус.

Ticket to Ride. Америка (Квиток на Поїзд) рус.

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Ticket to Ride. Америка (Билет на Поезд) рус.
  • Бонусні бали: 45
  • Наявність: Попереднє замовлення
1495 грн.
Ціна в бонусних балах: 1495

Настільна гра Ticket to Ride : Америка (Квиток на поїзд) - російська локалізація популярної і захоплюючій сімейної стратегії на залізничну тематику Ticket to Ride .

Ticket to Ride - гра , яка з'явилася відносно недавно - в 2004 році - проте швидко стала класикою жанру. Вирушаємо в подорож по Америці початку минулого століття!

Нагороди

2004 Spiel des Jahres - 1 місце
2004 Origins Awards - 1 місце
2005 Juego del ano en Espana - 1 місце
2006 Hra Roku - 1 місце
2006 Golden Ace - Game of the Year - 1 місце
2004 Nederlandse Spellenprijs - номінант

Заглянемо всередину?

У великій і гарній коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючого залізничного подорожі: красиво оформлене ігрове поле у ??вигляді карти залізниць Північної Америки, 240 симпатичних пластикових вагончиків (по 45 кожного з 5 кольорів і по 3 резервних), 5 дерев'яних фішок різних кольорів , правила гри російською мовою і багато-багато карток. Серед них: карти вагонів (різних видів, всього 110 шт., А також 14 локомотивів), 30 карт маршрутів, картка-бонус за "Європейський Експрес" і пам'ятка для підрахунку очок.

У чому суть гри?

Нам треба буде налагодити залізничне сполучення між містами США. Міста з'єднані мережею різнокольорових шляхів, що складаються з відрізків. Щоб прокласти маршрут між двома сусідніми містами, треба заповнити шлях своїми вагончиками - по одному вагончику на відрізок шляху. А щоб виставити свої вагончики на маршрут, вам доведеться для початку зібрати необхідну кількість карт вагонів відповідного маршруту кольору.

На початку гри кожен гравець отримує 45 пластикових вагончиків свого кольору, 4 карти вагонів і 3 карти маршрутів (це ваші секретні завдання на гру), з яких залишає собі мінімум дві.

У свій хід потрібно виконати одну з трьох дій:

1. Взяти в відкриту або наосліп дві карти вагонів (або одну, якщо це відкрита карта локомотива);

2. Прокласти між двома сусідніми містами маршрут, виставивши на шлях свої вагончики і розплатившись картами вагонів того ж кольору, що і шлях;

3. Добрати з колоди карти маршрутів (тягнемо три, залишаємо мінімум одну).

Так в чому ж "фішка"?

При такому, здавалося б, невеликому наборі дій гра містить великий простір для вироблення і тактики, і стратегії.

Очки нараховуються за створення маршруту - чим довший прокладений маршрут, тим більше очок він принесе. Наприклад, за два маршрути по два відрізки кожен, ви отримаєте 4 бали, а за один маршрут з чотирьох відрізків - вже 7 балів.

Щоразу треба робити вибір між синицею в руках і журавлем в небі - швидко будувати короткий маршрут або збирати картки на довгий, ризикуючи і короткий не збудувати (хтось перебіжить дорогу), і на довгий карток годі й шукати. За найдовший безперервний маршрут в кінці нараховуються бонусні очки.

Що таке картка маршруту?

Це індивідуальні секретні завдання, які кожен гравець отримує на початку гри і може добирати в процесі.

За успішне виконання завдання - прокладання визначеного маршруту - в кінці гри нараховуються додаткові очки. Більше виконаних завдань - більше очок! Але будьте обережними з набором маршрутів - за невиконане завдання окуляри віднімаються.

Кому сподобається гра?

Оформлена в ретро-стилістиці, красива, атмосферна настільна гра Ticket to Ride: Америка , в залежності від характеру гравців, може бути як милою і спокійною (отримуємо задоволення від прокладання своїх маршрутів), так і напруженої (розгадуємо плани суперників і блокуємо їх маршрути).

Рекомендувати гру можна як для сімейних вечорів з дітьми, батьками і бабусями-дідусями, так і для битв між дорослими гравцями. Ticket to Ride: Америка - гра , якій можна побалувати себе або зробити дорогий і стильний подарунок друзям.

Бажають урізноманітнити ігровий процес можуть також придбати додаток Ticket to Ride: USA 1910 .

Купити настільну гру Ticket to Ride: Америка (Квиток на поїзд) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазиніІгродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, логістика
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 30-60
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),