пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Timeline. Music & Cinema (Таймлайн)

Timeline. Music & Cinema (Таймлайн)

  • Виробник: Asmodee
  • Код товару: Timeline. Music & Cinema (Таймлайн)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Timeline: Music & Cinema

Настільна гра Timeline: Music & Cinema - захоплююче карткове проведення часу для знавців і любителів музики і кінематографа.

Заглянемо всередину?

У компактній жерстяної коробці вас чекають 110 карток з різними подіями зі світу музики і кінематографа, а також правила англійською мовою.

У чому суть гри?

Гравці отримують по кілька карт і розкладають в ряд перед собою. Решта карт формують колоду. Кожна карта з одного боку містить кольорову ілюстрацію якогось події і підпис англійською мовою, а з іншого все те ж саме, але із зазначенням дати, коли ця подія відбулася.

На стіл викладаємо верхню карту з колоди датою вгору - це буде точка відліку нашої лінії часу! У свій хід кожен гравець повинен зробити дуже проста дія - вибрати будь-яку свою карту і покласти перед вже відомою датою, якщо вважає, що подія відбулася раніше цієї дати, або після - якщо вважає, що подія відбулася пізніше. Далі враховуються всі вже викладені дати, тобто свою карту можна помістити не тільки справа і зліва, а й між іншими картами.

Викладену карту перевертають і перевіряють, чи не порушений чи хронологічний порядок. Якщо все правильно, карта залишається лежати на місці, а хід переходить до наступного гравця. В іншому випадку карта йде в скидання, а гравець, який допустив помилку, бере нову карту з верху колоди.

Перемагає той, хто першим позбудеться усіх своїх карт.

Що, все так просто?

Чим більше на столі карт, тим складніше стає грати - адже тимчасові проміжки все зменшуються!

А тим часом інші гравці можуть ускладнити вам життя - бачачи ваші карти, вони можуть спеціально «заповнити» потрібну вам епоху своїми подіями, і цим самим ускладнити вибір дати.

Кому сподобається гра?

Гра добре піде в будь-якій компанії. Навіть якщо ви не особливо цікавитеся історією і не дуже добре запам'ятовуєте дати, за допомогою простих логічних умовиводів можна досягти успіху в цій пізнавальної та веселій грі.


Зверніть також увагу на настільну гру Хронологія: Історія України - гра використовує механіку таймлайну і присвячена історії України.


Купити настільну гру Timeline: Music & Cinema в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:
- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;
- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри пізнавальна, історія, для компанії
Вік 8+
Кількість гравців 2-8
Тривалість гри 15-30
Мова англійська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Игры для вечеринок, Исторические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),