пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Барселона чи Верона?

Барселона чи Верона?

  • Виробник: Granna
  • Код товару: Барселона чи Верона?
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Барселона чи Верона? - захоплююча розвиваюча гра на вивчення географії Європи. Барселона чи Верона? - гра , в якій і діти і дорослі будуть намагатися вірно визначити розміщення різних міст Європи щодо один одного по осі північ-південь і захід-схід.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для пізнавальної подорожі по Європі - ігрове поле, 178 ігрових карток (138 карт міст і 40 карт різних пам'яток), дві карти Зупинок для проміжних перевірок правильності відповідей, 42 жетона для підрахунку очок і правила гри на українському мовою.

У чому суть гри?

У грі Барселона чи Верона? нам належить в захоплюючій формі перевірити свої знання географії Європи. Якщо вам доводилося грати в Таймлайн або Кардлайн , для того щоб розібратися в правилах Барселони вам буде потрібно не більше хвилини-двох. Втім у всіх інших на це піде не набагато більше часу. У грі ми будемо мати справу з картками, на одній стороні яких надруковані назви міст Європи і різних пам'яток, а на зворотному боці наведені географічні координати цих місцях. У грі ми будемо вибудовувати ланцюжки карт в залежності від географічного положення, яке нам треба спробувати вгадати.

Всі картки з містами і визначними пам'ятками перемішуємо і відбираємо для гри 45 штук. Поділяємо їх на три стопки по 15 карток - по одній стопці для кожного з трьох раундів гри.

За що граємо?

Кожен з гравців отримує на початку гри по чотири переможних жетона. В ході гри за допомогою ваших правильних відповідей ви спробуєте збільшити кількість ваших переможних жетонів (і, звичайно, зменшити їх кількість у суперників!).

Важливо!

Всі картки міст і пам'яток, відібрані для гри, тримаємо в стосі і переміщаємо по столу назвою вгору - так щоб географічні координати не були видні.

Одну випадкову картку з містом або пам'яткою беремо з коробки і викладаємо її в центрі ігрового поля - це наша точка відліку на поточний раунд. Далі гравці по черзі будуть брати по одній картці з містом або пам'яткою і викладати їх на ігровому полі.

Правила прості. На ігровому полі від центральної точки відліку біжать в чотирьох напрямках чотири стрілочки, що вказує на захід, південь, схід і північ. Перший гравець викладає свою картку так, як він вважає вона відноситься до стартової (якщо він вважає, що його місто розташоване на південь від стартового - викладає на південній стрілкою і т.д). Починаючи з другого гравця вже доводиться враховувати не тільки стартову, а й картки викладені іншими гравцями раніше (наприклад, ваше місто може бути південніше стартового, але на північ від щодо міста, який виклав на цій стрілці попередній гравець - ставимо свою карту між ними).

Після того як ви розташували свою картку, де вважаєте правильним, якщо ніхто з інших гравців не заперечує, ваш хід закінчений і настає хід наступного гравця.

Помилонька!

Якщо ж хтось із суперників засумнівався в ваших знаннях географії, йде перевірка - перевертається ваша картка і одна з сусідніх і порівнюються координати. Якщо ви помилилися - віддаєте один свій жетон перевіряла вас гравцеві. Якщо ж все вірно - забираєте один жетон у перевіряв себе.

Після того як закінчився перший раунд, кожен гравець на пальцях показує - скільки на його думку в даний момент карт на поле розташовані невірно. Потім всі картки на поле перевертаються і порівнюються координати з сусідніми. Гравець, який вірно вгадав кількість неправильно розташованих карт, отримує два переможних жетона. Якщо точно не вгадав ніхто, один жетон отримує гравець з відповіддю найбільш близьким до правильного.

Всі карти з поля прибирають і починається наступний раунд.

Перемагає гравець, який за три раунди запрацює найбільше переможних жетонів.

Альтернативний варіант гри

Крім географічних координат, на зворотному боці карток наводиться інформація про чисельність населення даного міста. Можна грати в настільну гру Барселона чи Верона? розташовуючи картки по зростанню і зменшенням кількості населення щодо стартовою карти. Ігрове поле для цього варіанту вам вже не знадобитися, оскільки карти при даному варіанті будуть розташовуватися в одну лінію, а не у вигляді хреста, як в географічному варіанті гри.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Барселона чи Верона? - захоплююча пізнавальна гра на знання географії Європи - добре підійде для сімейних ігор з метою розвитку знання географії дітьми. Барселона чи Верона? - гра , яку також можна з успіхом використовувати для ігор на вечірках. Прості правила і захоплюючий процес перевірки своїх знань - відмінний варіант для того, щоб розважити гостей.

Купити настільну гру Барселона чи Верона в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри таймлайн с географією
Вік 10+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 30 хв
Мова українська,

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Украинский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),