пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Цитаделі (укр.) Старе видання

Цитаделі (укр.) Старе видання

  • Виробник: FFG
  • Код товару: Цитаделі (укр.)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Старе видання гри знято з виробництва. У продажу є перевидання гри в новому форматі - Настільна гра Цитаделі (2016) укр.

Настільна гра Цитаделі - українська локалізація захоплюючій психологічної карткової стратегії Citadels, в якій вам належить відбудовувати квартали середньовічного міста, використовуючи для цього спеціальні здібності ігрових персонажів. Два безсумнівних гідності гри Цитаделі - інтерактивність і реіграбельность - з року в рік впевнено поповнюють ряди її шанувальників.

Заглянемо всередину?

Гра складається з правил українською мовою, пластикових фішок золота (30 шт.), 1 фішки корони і карт: 8 карт персонажів, 65 карт кварталів, 8 карт-підказок, 10 карт персонажів з доповнення "The Dark City (Темне місто)" і 14 карт додаткових кварталів "The Dark City (Темний місто)".

У чому суть гри?

Отже, ми з вами в середньовічному місті. Але не варто лякатися, вам не загрожує чума або інквізиція. Єдина загроза, яка нависла над вами - загратися і, не помітивши як пролетів час, запізнитися на останню маршрутку або метро:)

Кожен з гравців будує квартали свого міста. На картці кварталу вказана ціна, яку вам доведеться заплатити за його споруду. Чим вища ціна - тим більше очок цей квартал принесе в кінці гри.

Гра триває до тих пір, поки хтось із гравців не побудує вісім кварталів. І хоча, той, хто першим закінчить містобудування, отримує додаткові бали, перемагає не він, а той, у кого буде більше загальна сума балів.

У грі - вісім карток персонажів. Кожен персонаж має свої особливі властивості. Наприклад, Купець в свій хід отримує на один золотий більше, Ассасин може вбити іншого персонажа, Злодій - обікрасти, а Зодчий - побудувати за один хід до трьох кварталів (інші персонажі будують тільки по одному кварталу за хід).

У свій хід або беремо з банку гроші або картки кварталів з колоди. Далі - можемо будувати квартал. Це якщо, звичайно, у вас вистачає золотих, щоб його побудувати :) Також в свій хід можна використовувати особливі властивості вашого персонажа.

Важливо!

Головною особливістю настільної гри Цитаделі є її психологічна складова. Адже персонаж вибирається не на всю гру, а на один раунд. У наступному раунді ви можете натягнути на себе личину іншого персонажа, в залежності від того, яку тактику плануєте зараз використовувати - набрати побільше золота або побудувати на своє золото новий квартал, спробувати перешкодити суперникові або постаратися добути нові картки кварталів.

У чому ж психологізм? - У тому, що процес вибору персонажів побудований таким чином, що ніхто не знає, хто є хто за ігровим столом в поточному раунді. І в той же час - кожен має частину інформації, на основі якої може будувати свої припущення з цього приводу. Уже через два-три раунди навіть той, хто вперше грає в настільну гру Цитаделі, починає розуміти, як важливо вгадати персонажів інших гравців і не дати вгадати свого.

Кому сподобається гра?

Якщо вам подобалося грати в Мафію, вам обов'язково припаде до душі і настільна гра Цитаделі, успішно поєднує в собі інтерактивність і стратегічну глибину. У гру можна грати і вдвох, і у великій компанії до 8 осіб.

Крім того, українську локалізацію гри можна сміливо віднести і до категорії «Ігри в дорогу». Розмір ігрових компонентів нічим не відрізняється від російської версії, а ось в самій коробці - значно менше «повітря». Так що кинути компактну коробочку з грою в сумку і взяти з собою на пікнік, на дачу або в поїзд не складе ніяких проблем!

Купити настільну гру Цитаделі (укр.) В Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри карткова стратегія
Вік 10+
Кількість гравців 2-8
Тривалість гри 30+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры в дорогу, Стратегические, Фантастические, Украинский, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),