пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Цивілізація Сіда Мейера

Цивілізація Сіда Мейера

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Цивилизация Сида Мейера
 • Бонусні бали: 80
 • Наявність: Немає в наявності
2680 грн.
Ціна в бонусних балах: 2680

Настільна гра Цивілізація Сіда Мейера ( Sid Meier's Civilization: The Board Game)

Настільна Цивілізація Сіда Мейера - епічність стратегія за мотивами популярної серії комп'ютерних ігор. Цивілізація Сіда Мейера - настільна гра, в якій вам належить очолити одну з шести великих цивілізацій, привести її до могутності та процвітання, домігшись перемоги в одній з чотирьох областей розвитку.

Заглянемо всередину?

У важкій коробці з грою ви знайдете безліч різноманітних компонентів, які знадобляться для розвитку вашої цивілізації:

 • 1 ринковий планшет,
 • 6 листів цивілізацій,
 • 6 лічильників торгівлі
 • 6 лічильників економіки,
 • 6 пластикових стрижнів для з'єднання листів цивілізацій з дисками торгівлі та економіки,
 • 20 ділянок карти (6 домашніх і 14 нейтральних),
 • 12 маркерів міст,
 • 24 пластикові Армії,
 • 8 пластикових Скаутів,
 • 1 Армія Росії (білого кольору),
 • 55 бойових карток (по 15 карток артилерії, піхоти і кавалерії, 8 карток авіації і дві картки бойових бонусів),
 • 4 пам'ятки,
 • 16 карток уряду,
 • 144 картки технологій,
 • картка Космічного польоту,
 • 47 карток культурних подій,
 • 12 карток чудес і 12 маркерів чудес,
 • 6 маркерів рівня культури,
 • 18 маркерів великих людей,
 • 28 маркерів військових технологій,
 • 47 маркерів різних будівель,
 • 20 маркерів хатин,
 • 10 маркерів сіл,
 • 12 маркерів лих,
 • 1 маркер першого гравця,
 • 16 жетонів ресурсів,
 • 90 жетонів культури,
 • 28 жетонів ран,
 • 75 жетонів монет,
 • 4 довідкових листа
 • правила гри.

Розмір карт: 41x63 мм.

Що робити з усім цим різноманіттям? Зараз розберемося!

Огляд настільної гри Цивілізація Сіда Мейера

Настільна гра Цивілізація Сіда Мейера дає можливість двом, трьом або чотирьом гравцям очолити великі цивілізації і пройти з ними шлях розвитку від глибокої давнини до космічних висот.

Перемоги в грі можна домогтися одним з чотирьох способів:

1. Культурна домінування . Розвиваємо культуру і мистецтво та першим досягаємо фінішу на треку культури;

2. Технологічний прорив . Робимо акцент на науку, досліджуємо різноманітні технології і першим запускаємо космічний корабель!

3. Економічна перемога дістанеться цивілізації, яка зможе назбирати 15 монет;

4. Військову перемогу отримає цивілізація, яка зможе знищити столицю одного з суперників.

Як грати в настільну Цивілізацію Сіда Мейера?

Для початку вибираємо цивілізацію (німці, американці, єгиптяни, росіяни, китайці, римляни), яку ви очолите. У кожної цивілізації є свої унікальні особливості, які, при вмілому використанні допоможуть вам добитися перемоги! У цивілізації є також стартова «домашня» територія (квадрат 4х4 клітини) з якої ви починаєте свій розвиток. Між відкритими стартовими територіями гравців у випадковому порядку взакритую викладаємо інші квадрати з різними типами місцевості - таким чином, кожен раз ігрове поле буде представляти із себе новий ігровий світ. Ці закриті тайли місцевості - терра інкогніта - ви з часом зможете досліджувати.

На стартовому квадраті ви зможете вибрати місце, щоб заснувати свій перший місто - столицю вашої цивілізації. При цьому не забуваємо звертати увагу на рельєф місцевості і ресурси, які можуть будуть доступні - ресурси збираємо на околицях міста, а від рельєфу залежить, які будівлі зможемо з часом побудувати в місті.

У ході гри вам належить збирати ресурси в своїх містах і зводити в них споруди, відкривати нові землі, завойовувати нейтральні поселення, а може і зійтися в безкомпромісній війні з ким-небудь з інших гравців. Кожен гравець крім стартового міста-столиці може заснувати ще два міста. Кожне місто дає гравцеві можливість зробити додаткову дію.

Хід гравця складається з п'яти фаз:

1. Старт . У цій фазі можна заснувати нове місто або змінити політичний устрій. Кожен лад має свої плюси і мінуси. Більшість націй починають гру з політичним ладом «Деспотизм» і можуть його змінити згодом дослідивши відповідну технологію.

2. Торгівля . Гравці збирають Окуляри Торгівлі з клітин на околицях своїх міст і з клітин з поселенцями. Крім того в цій фазі гравці можуть торгувати один з одним. Товаром для торгівлі служать окуляри торгівлі, окуляри культури, карти культурних подій і ресурси. Також можна за адекватну винагороду обіцяти виконання тих чи інших дій.

3. Фаза міста. Як ми вже писали, в кожному вашому місті ви можете зробити одну дію. Дії можуть бути наступні:

a. Виробництво. Можна зробити нову фішку армії або поселенця, картку загону, побудувати в місті будівля. Для виробництва вам знадобляться Окуляри Виробництва (збираються на околицях міста). Відсутні Окуляри Виробництва можна докупити за Окуляри Торгівлі;

b. Зібрати Окуляри Культури - приносять певні типи будівель, чудеса світу і деякі об'єкти на карті. Жетони культури можна обміняти на просування по треку культури - чим далі по треку культури просуваємося, тим більше вартість кожного кроку. За просування по цьому треку гравці отримують картки культурних подій, які приносять гравцям різні бонуси. І, як ми писали, гравець першим досяг фінішу цього треку отримує культурну перемогу!

c. Зібрати ресурс.

4. Похід і військові дії. Переміщаємо фішки армій. Захоплюємо нейтральні поселення. Зайшли в місто іншого гравця або на клітку з чужої армією - воюємо! Система бою в Цивілізації досить проста для розуміння, але не примітивна. По карті пересуваються прапорці, що символізують ваші армії. Армія складається із загонів. Картки загонів ви в ході гри купуєте і формуєте бойову колоду. У момент бою вам треба взяти потрібну кількість загонів і ними прийняти бій. З одного боку, які саме загони вам прийдуть з колоди не відомо. Але приблизний бойовий потенціал вашої колоди ви знаєте, так що частка випадковості - мінімальна. Три види загонів (піхота, кавалерія, лучники) мають переваги один перед одним за принципом камінь-ножиці папір - піхота б'є кавалерію, кавалерія б'є лучників, а лучники сильніше піхоти. Кожен вид військ можна покращувати за допомогою технологій. Четвертий вид військ - авіація - стає доступний з розвитком технологій, спеціальних бонусів проти інших військ не має. Сила кожного загону це і сила його удару і кількість здоров'я. При відсутності бонусів за видами військ, вважається що загони атакують одночасно, якщо ж бонус є - він дає можливість першої атаки. Атакувати у відповідь будуть вижили загони противника. Таким чином, грамотно формуючи свою бойову колоду, можна добиватися перемоги навіть в зіткненнях з більш сильною армією супротивника. Ну і якщо ви знищите столицю одного з суперників - можна святкувати військову перемогу. Правда, варто пам'ятати, у разі відкритої агресії проти столиці одного гравця, інші гравці швидше за все постараються прийти йому на допомогу, щоб перешкодити військовій перемозі. Так що виступаючи проти столиці, готуйтеся протистояти ситуативному альянсу інших гравців!

5. Дослідження. Крім того що кожне дослідження - це бонуси і значні зміни ваших можливостей, варто пам'ятати що технологія п'ятого рівня - космічний політ - наукова перемога в грі! Для того щоб дослідити якусь технологію необхідно виконання двох умов.

a. По-перше, вам треба мати необхідну кількість очок торгівлі (для технології першого рівня це буде 6 очок торгівлі, а для технології другого рівня - вже 11). При цьому здача не видається! Тобто, скільки б у вас не було окулярів торгівлі - шість, сім або двадцять ви все їх витратите на дослідження технології першого рівня. Єдиний спосіб боротися з таким марнотратством - розвивати економіку. Чим розвиненіша у вас економіка - тим більший «вогнетривкий» залишок за очками торгівлі ви будете мати при дослідженні технологій. А гравець з економікою в 15 монет може святкувати Економічну перемогу!

b. По-друге, починаючи з технологій другого рівня у вас буде вибудовувати «піраміду технологій» - технологія більш високого рівня повинна бути розташована на двох технологіях нижчого рівня. Таким чином, для технології другого рівня у вас має бути досліджено вже мінімум дві технології першого рівня. А для дослідження технології третього рівня у вас в активі має бути мінімум дві технології другого рівня, які в свою чергу повинні розташовуватися мінімум на трьох первоуровневих технологіях.

Правила настільної гри Цивілізація Сіда Мейера російською скачати

Кому сподобається гра?

Настільна гра Цивілізація Сіда Мейера - велика, комплексна стратегія для досвідчених гравців. У грі є місце і для військових дій і для мирного розвитку свого народу. Цивілізація Сіда Мейера - гра, з дуже великим потенціалом реіграбельності. За рахунок змінюється від гри до гри поля і безліччю різних переможних тактик вам надасться можливість не один раз очолити ігрову цивілізацію і кожен раз гра зможе відкритися з нового боку, подарувати новий ігровий досвід і враження. Після кожної партії вам гарантовані наступні багатоденні обговорення нюансів минулої гри:)

Де купити настільну Цивілізація Сіда Мейєра?

Настільну гру Цивілізація Сіда Мейера купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Цивілізація Сіда Мейера з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити настільну Цивілізація Сіда Мейера на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри легендарна епічна стратегія
Вік 13+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 120+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд настільної стратегії Цивілізація Сіда Мейера


Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, 2-6, Долгая (от 90),