пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Туманний острів

Туманний острів

 • Виробник: Така Мака
 • Код товару: Туманний острів
 • Бонусні бали: 19
 • Наявність: В наявності
645 грн.
Ціна в бонусних балах: 645

Настільна гра Туманний острів

Гра Туманний острів - сімейна логічна гра для двох гравців з різними варіантами правил - для дітей і більш досвідчених гравців.

Туманний острів - гра, красиво і цікаво оброблена механіка хрестиків нуликів - для перемоги вам треба намагатися вибудувати в ряд фішки своїх персонажів, при цьому різні персонажі можуть виконувати різні дії - збільшуючи окуляри вам або зменшуючи окуляри супернику.

Туманний острів - нагороди

Заграва - 2019 (Україна)

Переможець в номінації Гра Року (за версією журі)

Третє місце в номінації Вибір гравців

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючого протистояння на острові:

 • Ігрове поле
 • Жетони
 • Монети
 • Карти погоди
 • Планшети туману
 • Стратегічна карта і додаткові персонажі
 • Правила гри

Розмір коробки

153x238x55мм

Гра Туманний острів (Така Мака) - огляд

Якщо ви грали в хрестики-нулики, то правила Туманного острова будуть вам інтуїтивно зрозумілі, адже для перемоги в грі вам потрібно вибудовувати жетони свого кольору в ряд. І чим більше ряд - тим більше переможних монет ви отримаєте.


Ось тільки карта нашого острова, на якій і розгорнуться баталії, буде побільше (розмір поля 6х6 квадратів), а деякий ваші фішки мають особливі властивості.

Як грати в Туманний острів?

На початку гри гравці отримують в свій запас жетони свого кольору, і беруть з нього п'ять стартових жетонів. Гравці ходять по черзі викладаючи по одному жетону з руки на поле і добираючи в кінці ходу новий жетон із запасу.

Ваша мета проста - будувати якомога більші ряди жетонів свого кольору: ряд з 3 жетонів принесе вам 3 монети, ряд з 4 жетонів поповнить вашу казну на 5 монет, за ряд з 5 жетонів ви розбагатієте вже на 7 монет і якщо ви змогли вибудувати ряд з 6 жетонів - та-да-да-дам! - отримаєте відразу 10 золотих!

Ряди можна будувати по горизонталі, вертикалі і діагоналі.

Найцікавіше!

А щоб грати було цікавіше, вам треба враховувати властивості персонажів - в стартовому наборі з 18 жетонів ви знайдете:

 • 9 вовків - звичайні воїни, які складають основу вашої армії,
 • 2 свинок - цей персонаж подвоїти ваші очки за ряд, в якому ви його розмістіть
 • 4 щури - це шпигуни супротивника, такі жетони пофарбовані в колір опонента і принесуть окуляри йому - намагайтеся розміщати цих шпигунів, так щоб до них не прилаштувався ваш противник
 • 3 зайців - з їх допомогою можна перервати низку.

Туман накриває Туманний острів ...

Використовуючи базові правила ви як удома на Туманному острові - такий варіант підійде для гри з дітьми. А ось тих, хто захоче отримати від гри більшого різноманіття, автор Туманного острова підготував кілька чудових варіацій.

По-перше, ви можете наймати найманців. У такому варіанті правил гра проходить в кілька раундів - гроші, зароблені в одній партії ви можете витратити на покупку жетонів з новими персонажами, замінивши ними частина стартових жетонів. Серед додаткових персонажів, є такі, які зможуть ще більше збільшить очки за ваш ряд або зменшить очки за ряд противника або поміняються місцями з сусіднім жетоном або зроблять ще який-небудь фінт.

По-друге, ви можете в повній мірі відчути чому острів називається Туманний. Витягуючи різні карти погоди ви будете запускати різні режими гри: "Сонячно" - гра за звичайними правилами, "Хмари" - на початку партії відкрита тільки чверть карти (наступна чверть відкриється коли жетонами буде заповнена відкрита частина острова, і так далі); і нарешті самий хардкор - "Туман" - тепер мало того що три чверті карти закрито, ще й гравці викладають свої жетони взакритую!

Ну, що? Вам вже не терпиться відправиться на Туманний острів?

Де купити гру Туманний острів?

Настільну гру Туманний острів купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Туманний острів з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Туманний острів на Подолі в нашому магазині (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри логічна сімейна гра
Вік 8+
Кількість гравців 2/4
Тривалість гри 20-40 хв
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Туманний острів: відео огляд компонентів гри (розпакування)

Відео огляд правил гри Туманний острів

Теги: , Развивающие и обучающие, Логические, Украинский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, Семейные игры, 8-11, школьникам, Для двоих, 2-6, Быстрая (до 30),