пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
В деякому царстві

В деякому царстві

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: В некотором царстве
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: Немає в наявності
400 грн.
Ціна в бонусних балах: 400

Настільна гра В деякому царстві (локалізація культової гри Once Upon a Time ) - чудова гра на придумування історій. У деякому царстві - гра , в котрому гравці, спираючись на сюжетні картки повинні придумати і розповісти історію, привівши її до свого фіналу. Але якщо ви думаєте що інші гравці будуть тільки слухати вашу історію, не спокушайтеся - за допомогою спеціальних карт вашу історію зможуть перервати і продовжити ваш розповідь, намагаючись розгорнути його вже до свого фіналу. Буде весело! :)

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для веселої і захоплюючої гри - 114 карт історій, 51 карту фіналів і правила гри російською мовою.


Розмір коробки: 235х157х44 ??мм;
Розмір карт: 56x87 мм.

У чому суть гри?

Кожен гравець отримує від 5 до 9 карт історії (в залежності від кількості гравців) і по одній картці фіналу. Мета гравця - спираючись на свої карти історії придумати і розповісти історію, привівши її до свого фіналу. Кожна ваша карта історії (а це можуть бути різні персонажі, місця, предмети, властивості і дії) повинна не просто згадуватися, але займати важливе місце в розвитку сюжету вашої розповіді. І тільки скинувши всі карти історії, ви можете викласти свою картку фіналу, яка повинна логічно завершувати ваше оповідання.

Втім, не чекайте, що все так просто і нудно.

Ваш розповідь в будь-який момент може перервати інший гравець. Відбутися це може в двох випадках:

1. Ви згадали щось (предмет, місце, героя), що є присутнім у іншого гравця на картці. Яку картку цей гравець радісно викладає на стіл і продовжує ваш розповідь - за допомогою своїх карт і намагаючись розгорнути його до свого фіналу.

2. Так само ваш розповідь може перервати інший гравець за допомогою спеціальних карт перешкод. Оповідач замовкає і тягне з колоди додаткову карту. А історію продовжує гравець, який виклав перешкоду.

Крім того ваш розповідь можуть перервати через об'єктивні причини - ваш творчий запал вичерпався і ви не знаєте як продовжити свою історію. Право продовжити розповідь переходить наступному гравцеві, а ви тягнете додаткову карту з колоди.

Загалом, все просто і як правило весело. Інтерес в грі представляє навіть не перемога як така, а сам процес. Адже в ході спільної імпровізації виходять дуже веселі історії. Причому, весело вам буде незалежно від кількості гравців - і вдвох і в більшому складі виходять веселі історії. Головне, щоб гравцям було не чужа імпровізація.

Ігросказ або В деякому царстві?

Раніше компанія Світ Хобі видавала настільну гру Ігросказ , в якій гравці також придумували історії спираючись на сюжетні картки. Якщо ви грали в Ігросказ і опис гри В деякому царстві здалося вам до болю знайомим - не дивуйтеся, вам не здалося. Ігри дійсно суть одне і те ж. Ігросказ був створений за мотивами оригінальної гри Once Upon a Time , а щоб уникнути звинувачень в плагіаті, творці ввели досить спірну механіку оплесків - жетончиками з оплесками нагороджувалися особливо вдалі повороти розповіді. Що ж стосується гри В деякому царстві , то це вже офіційна локалізація все тієї ж гри Once Upon a Time . Авторські права дотримані, а непотрібні жетончики оплесків ліквідовані.

Кому сподобається гра?

Настільна гра В деякому царстві - весела, творча гра, яка добре підійде і для вечірки і для гри в сімейному колі з дітьми. У деякому царстві - гра , яка може з успіхом використовуватися для творчого розвитку дітей, а також для розвитку навичок говоріння, при вивченні іноземних мов - придумуйте і розповідайте свої історії, наприклад, англійською мовою і ви вже не просто граєте, а ще й іноземну мову прокачиваете!

Купити настільну В деякому царстві в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела гра на вигадування історіій, сторітеллінг
Вік 8+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 20-40 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Игры для вечеринок, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),