пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
ІгроСказ

ІгроСказ

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: ИгроСказ
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Ігросказ знята з проізводтсва.

Зверніть увагу на гру В деякому царстві , в якій використовується аналогічна ігрова механіка придумування історій за допомогою сюжетних карт.

Хороший оповідач цінувався у всі часи - бродячі казок завжди мали теплий прийом і шматок хліба на додачу; геніальна Шахерезада благополучно уникла смерті, а Джоан Роулінг стала однією з найвпливовіших жінок нашого часу.

Захоплююча настільна карткова гра «ІгроСказ» пропонує вам приєднатися до суспільства казкарів і разом з друзями скласти нову, незвичайну історію! Хто знає, можливо, вона стане шедевром? ..

Заглянемо всередину?

У коробці розмістилися правила гри і велику кількість чарівно красивих карток: 38 карт персонажів, 25 - об'єктів, 20 - місць, 25 - подій, 24 - станів, 29 - щасливих фіналів, 25 - нещасливих фіналів, 14 порожніх карт, а також 24 жетона оплесків.

У чому суть гри?

Гравці отримують кілька карт, які нікому не показують. Картки бувають двох видів: сюжетні карти і карти фіналів. Карту фіналу кожен гравець отримує одну, і відтепер його завдання - повернути хід історії так, щоб підвести її саме до того завершення, яке він бачить на карті. Причому зробити це треба не аби як, а красиво, вражаюче - за вдалу вигадку захоплені співавтори нагороджують вмілого оповідача оплесками.

Придумувати історії непросто - ідеї, персонажі, колізії не падають з неба, про це вам розповість будь-який письменник. Але тут все по-іншому - нам допоможуть сюжетні карти з підказками (місця, герої, предмети, якості, події), які можна інтерпретувати досить вільно, підганяючи їх під загальний стиль розповіді. Оповідач повинен підкріплювати свої слова відповідними сюжетними картками.

Не так все це було!

Не сподівайтеся, що вам вдасться спокійно використовувати картки і тріумфально привести історію до задуманого фіналу - співавтори не забудуть перебити вас, нахабно вклинившись в розповідь (з допомогою спеціальних карт переривання або маючи на руках карту, що має відношення до щойно виголошеної фразі). Вони можуть запропонувати свою, зовсім несподівану версію подій.

Більш того, якщо розповідь здасться нецікавим, дурним або нелогічним, його можуть забракувати, повернути оповідачеві викладені карти і передати право ходу наступного гравця. Що, ваш геній знову залишився невизнаним? Так вони просто вам заздрять!

Але ось, нарешті, вечір розповідей підійшов до кінця (щасливому або не дуже - вже як вийде), підраховуються очки згідно з отриманими оплесків, переможець тріумфує, а решта, розходяться, задоволені собою - історія-то вийшла чудова!

Важливо!

Вік гравців вказано від 6 років. Але гра передбачає розвинені навички читання, хорошу пам'ять, вміння швидко орієнтуватися в зміні сюжету. Тому для діток такого віку варто застосовувати більш прості правила - наприклад, без використання карт переривань. Чудові ілюстрації, спільне з батьками твір казки принесуть величезне задоволення дитині.

Кому сподобається гра?

Гра порадує як дружну, активну сім'ю, так і веселу компанію. Головне, щоб всі учасники щиро захотіли зробити подорож в країну фантазії і не обмежували себе стереотипами. А особливо творчі люди можуть взяти участь і в створенні самої гри - для них підготовлено кілька порожніх карт.

Купити настільну гру ІгроСказ в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела творча гра на імпровізацію
Вік 6+
Кількість гравців 2-12
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),