пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Вантажівки 3

Вантажівки 3

  • Виробник: Smart Games
  • Код товару: Вантажівки 3
  • Бонусні бали: 24
  • Наявність: В наявності
799 грн.
Ціна в бонусних балах: 799

Три симпатичних дерев'яних вантажівки - чудова іграшка для малюка. Спочатку це буде просто цікава гра з машинками, а в міру дорослішання дитини - відмінний тренажер на розвиток логічного мислення, відчуття форми, просторового сприйняття. У грі 48 завдань різних рівнів складності, для кожного віку - свої завдання, тому логічна гра Вантажівки - задоволення на кілька років.

Заглянемо всередину?

Головоломка складається з трьох дерев'яних вантажівок з прозорими кузовами і 10 різнокольорових пластикових деталей різних геометричних форм, а також буклети з правилами, завданнями та відповідями.

У чому суть гри?

Спочатку потрібно вибрати завдання потрібного рівня складності. Завдання розділені на 4 рівні: старт (від 4 років), юніор (від 5 років), експерт (від 6 років), майстер (від 7 років). Не поспішайте починати з найскладніших завдань, якщо дитині вже виповнилося 7 років! Краще пройти послідовно всі рівні, починаючи з найнижчого.

Отже, після вибору завдання відкладаємо ті вантажівки і деталі, які в ньому намальовані. Завдання головоломки - завантажити всі ці деталі в вантажівки таким чином, щоб жодна деталь не виступала за межі прозорого кузова. Це може виявитися не так просто, для кожного завдання існує тільки одне рішення!

Кому сподобається гра?

Гра сподобається дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, особливо хлопчикам. Адже для майбутніх водіїв перевозити вантажі - справжнє задоволення, а правильно укладені вантажі - тим більше! Та й батькам буде над чим поміркувати, особливо до кінця книжки із завданнями. Не вірите? - Спробуйте пограти в цю гру разом з дитиною, і переконайтеся самі!

Купити настільну гру Вантажівки 3 в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра-головоломка
Вік 3-8
Кількість гравців 1
Тривалість гри 10+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Головоломки, Логические, Украинский, 2-4, малышам, 5-7, дошкольникам, Для одного, Быстрая (до 30),