пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Замок Логіки

  • Виробник: Smart Games
  • Код товару: Замок логіки
  • Бонусні бали: 27
  • Наявність: В наявності
899 грн.
Ціна в бонусних балах: 899

Головоломка-конструктор Замок Логіки

Головоломка-конструктор Замок Логіки - захоплююча, яскрава гра з натурального дерева, ефективний помічник у розвитку у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку логічного мислення, відчуття форми, просторового сприйняття. У головоломці 48 завдань 4 рівнів складності - від Старту до Майстра.

Гра-головоломка Замок логіки - що в коробці?

У коробці знаходимо:

  • 7 дерев'яних деталей (4 блоки і 3 вежі),
  • буклет із завданнями і відповідями.


Розвиваюча гра Замок логіки - зображення компонентів

Як грати в Замок Логіки?

У розпорядженні гравця - 4 кольорові прямокутні блоки з круглими отворами, а також 3 круглі дерев'яні деталі-вежі, які можна вставити в ці отвори. Саме з цього будівельного матеріалу юному архітекторові належить створити замок своєї мрії. У цьому йому допоможе кольорова книжка із завданнями різних рівнів складності, в кожному з яких зображений замок певної конфігурації. Все, що потрібно зробити - зібрати деталі воєдино так, щоб вийшла конструкція яка б точно відповідала намальованій.

Але не думайте, що це дуже просто - серед 48 замків зустрічаються абсолютно химерні екземпляри, і чим більш досвідченим стає архітектор, тим частіше це відбувається! Кожен з 4 рівнів дає можливість отримати і застосувати нові навички для вирішення завдань.

Кому сподобається гра Замок логіки?

І малюки, і старші діти з великим задоволенням будуть споруджувати замок за замком. Потреба в творенні, радість від самого процесу і від отримання результату постійно супроводжує дитину на шляху до дорослішання. І дуже важливо дарувати йому цю радість і впевненість у своїх силах. Буде чудово, якщо мама з татом теж візьмуть участь у вирішенні головоломки Замок Логіки - гра перетвориться в маленьке сімейне свято! 

Де купити настільну гру Замок логіки?

Настільну гру Замок логіки купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити розвиваючу гру Замок логіки з доставкою можна:

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру-головоломку Замок логіки (Smart Games) на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри гра-головоломка
Вік 3-7
Кількість гравців 1
Тривалість гри 10+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Головоломки, Логические, Украинский, Языконезависимые, 2-4, малышам, 5-7, дошкольникам, Для одного, Быстрая (до 30),