пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Діксіт / Dixit: базова гра UA (оновлене видання)

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: Dixit (UA), 2021
 • Бонусні бали: 40
 • Наявність: В наявності
1346 грн.
Ціна в бонусних балах: 1346

Настільна гра Діксіт: базова гра UA

 Гра Діксіт UA - унікальна творча гра для компанії на асоціації!

Діксіт - гра, яка була видана в 2008 році, швидко зібрала безліч нагород по всьому світу і до сих пір залишається однією з найпопулярніших ігор для компанії. У чому ж секрет популярності Діксіт? В оригінальному ігровому механізмі або в красивих малюнках? А чи в можливості розкрити свій творчий потенціал? Давайте спробуємо розібратися.

Гра Діксіт - нагороди

 • Spiel des Jahres 2010 року (Гра року в Німеччині 2010)
 • 2010 Nederlandse Spellenprijs - номінант
 • 2009 Juego del año en España - 1 місце
 • 2009 Tric Trac D'or - 3 місце
 • 2011 Тесера - номінант

Гра Dixit - що в коробці?

У симпатичній квадратній коробці ви знайдете все необхідне для цікавої гри:

 • правила
 • 84 карти
 • 8 планшетів для голосування
 • 8 дерев'яних кроликів
 • 1 ігрове поле, що складається з:
 •         1 шкали підрахунку очок
 •         8 слотів для карт
 •         1 пам'ятки гравця (для підрахунку очок)

    

Розмір коробки: 277х277х58мм

Розмір карт: 80х120мм

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 80x120 - 1 уп.


настільна гра Діксіт на 8 гравців - фото компонентів гри

Dixit базова гра - огляд

У грі Діксіт один з гравців буде загадувати асоціацію до однієї зі своїх карт в руках, а потім, після того як цю карту перемішають з іншими, решта гравців спробують вгадати - яка ж з карт на столі була загадана?

Як грати в Діксіт на 8 гравців?

На початку партії всі гравці отримують на руки по шість карток з малюнками. У свій хід ви будете загадувати асоціацію на одну зі своїх карток (це може бути слово, фраза, цитата, рядок з пісні або навіть невелике оповідання - що завгодно).

Загадали? Чудово. Кладіть цю картку на стіл сорочкою вгору. Решта гравців вибирають зі своїх карток по одній - з малюнком найбільш близьким до вашої асоціації. Картки перемішуються, а потім перевертаються малюнком вгору. Після чого гравці намагаються вгадати - яку картку ви загадували?

Якщо асоціація виявилася занадто проста, і все вгадали правильно, ви не отримуєте нічого (а інші гравці матимуть по 2 очки). Якщо асоціація занадто складна, і ніхто не вгадав, ви знову нічого не отримуєте (а решта - знову беруть по 2 бали!).

Ваше завдання - знайти золоту середину. Вашу асоціацію хтось повинен зрозуміти, але не всі. В цьому випадку ви отримуєте 3 очки! Стільки ж отримують і ті гравці, які вірно вгадали вашу картку. По 1 балу отримують гравці, чиї картки були помилково прийняті за вашу. Чим більше очок - тим далі по ігровому полю ви просуваєтесь!

Гравець (або гравці), який першим набере 30 очок - стає переможцем!

Гра Діксіт, друге видання - партія на 4 гравців, фото

Гра Діксіт, оновлене видання - що нового?

Нове видання гри Діксіт порадує любителів ігор декількома чудовими поліпшеннями. Перше, і найочевидніше - тепер в базову гру Діксіт зможуть одночасно грати 8 людей - кроликів стало більше!)

Трохи змінилася механіка голосування - замість набору жетонів для голосування кожен гравець отримує красивий і зручний планшет для голосування.

Поле для підрахунку очок стало більш компактним, і за рахунок цього в базову коробку гри Діксіт можна буде з часом легко розмістити кілька додаткових колод карт - якщо захочете замовити доповнення до гри Діксіт, у вас не буде проблем з тим, де їх зберігати)

Гра Діксі - враження від гри

Незважаючи на простий ігровий механізм, настільна гра Діксі чіпляє відразу й надовго. Адже в процесі гри досить просто випустити на волю фантазію, щоб отримати задоволення. Красиві, незвичайні малюнки Марі Кардуа дають можливість відчути всі грані і відтінки настрою і отримати уявлення про внутрішній світ - і свій, й інших гравців.

Ви можете бути і творцем, придумують історію, і телепатом, який намагається вгадати хід чужих думок, і художнім критиком, який шукає другий, третій (і так до нескінченності) сенс в картині, і психологом (Доктор, звідки у вас такі картинки? :)

Грати можна багато разів, і кожна партія буде зовсім не схожа на іншу. Діксіт гарантовано довго не набридне - адже будь-яку картку можна описати настільки по-різному, що часом важко уявити, що це все про той самий малюнок.

Органайзер

Якщо у вас вже є кілька доповнень до гри, ви можете також придбати зручний і стильний органайзер для гри Діксіт, який розміщується в коробці з-під гри Діксіт або Діксіт Одіссея і здатний вмістити не тільки компоненти однієї з базових ігор, але і карти з п'яти доповнень.

Кому сподобається гра Діксіт?

Гра Діксіт - чудова тим, що її можна рекомендувати як для сімейного кола, так і для молодіжних вечірок. Діксіт - гра, в яку з задоволенням грають як новачки в світі настільних ігор, так і любителі хардкорних стратегій.

Для любителів настільних ігор на асоціації також рекомендуємо звернути увагу на гру Детектив Клуб (Detective Club) – до речі, картки від цієї гри можна використовувати як доповнення до гри Діксит!

Доповнення до настільної гри Діксит

Де купити гру Діксіт?

Базову гру Діксіт купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Dixit (українське видання) з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити оновлене видання гри Діксіт на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри творча гра для компанії, на асоціації
Вік 8+
Кількість гравців 3-8
Тривалість гри 30+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Діксіт - відео
Теги: , Игры для вечеринок, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),