пн-пт 12.00-19.30 (середа - до 18.00), сб 10.00-14.00
Діксіт (Dixit)

Діксіт (Dixit)

  • Виробник: Asmodee
  • Код товару: Диксит (Dixit)
  • Бонусні бали: 23
  • Наявність: В наявності
749 грн.
Ціна в бонусних балах: 749

Настільна гра Діксіт

Гра Діксіт - унікальна творча гра для компанії на асоціації.

 

Ддіксіт- гра, яка була видана в 2008 році, швидко зібрала безліч нагород по всьому світу і до сих пір залишається однією з найпопулярніших ігор для компанії. У чому ж секрет популярності Діксіт? В оригінальному ігровому механізмі або в красивих малюнках? А може, в можливості розкрити свій творчий потенціал? Давайте спробуємо розібратися.

Гра Діксіт - нагороди

Spiel des Jahres 2010 ( Гра року в Германия 2010 )

2010 Nederlandse Spellenprijs - номінант
2009 Juego del ano en Espana - 1 місце
2009 Tric Trac D'or - 3 місце
2011 Тесера - номінант

Гра Dixit - що в коробці?

У симпатичною квадратної коробці ви знайдете все необхідне для цікавої гри:

 

 

  • 84 карти з малюнками,
  • ігрове поле,
  • 6 дерев'яних кроликів,
  • 36 жетонів для голосування,
  • правила гри на українській мові

 

 

 

 

Розмір коробки: 277х277х58мм

Розмір карт: 80х120мм

Гра Діксіт - Огляд

У настільній грі Діксіт один з гравців буде загадувати асоціацію до однієї зі своїх карт в руках, а потім, після того як цю карту перемешают з іншими картами, інші гравці спробують вгадати - яка ж з карт на столі була загадати.

Як грати в Діксіт?

На початку гри всі гравці отримують на руки по шість карток з малюнками. У свій хід ви будете придумувати асоціацію на одну зі своїх карток (це може бути слово, фраза, цитата, рядок з пісні або навіть невелике оповідання - що завгодно). Придумали? Відмінно. Кладіть цю картку на стіл сорочкою вгору. Решта гравців вибирають зі своїх карток по одній, з малюнком найбільш близьким до задуманої асоціації. Картки перемішуються, а потім перевертаються малюнком вгору. Після чого гравці намагаються вгадати - яку картку ви загадували?

 

Якщо асоціація виявилася занадто проста, і все вгадали правильно, ви не отримуєте нічого (а решта - по 2 очки). Якщо занадто складна, і ніхто не вгадав, ви знову нічого не отримуєте (а решта - знову беруть по 2 бали!).

 

Ваше завдання - знайти золоту середину. Вашу асоціацію хтось повинен зрозуміти, але не всі. В цьому випадку ви отримуєте 3 очки. Стільки ж отримують і вгадали гравці. По 1 балу отримують гравці, чиї картки були помилково прийняті за вашу. Чим більше очок - тим далі по ігровому полю ви рухаєтеся.

Діксіт - Правила

Правила настільної гри Діксіт російською

Подорож в країну Фантазія

Незважаючи на простий ігровий механізм, настільна гра Діксіт чіпляє відразу і надовго. Адже в процесі гри досить просто випустити на волю фантазію, щоб отримати задоволення. Красиві, незвичайні малюнки Марі Кардуа дають можливість відчути всі грані і відтінки настрою і отримати уявлення про внутрішній світ - і своєму, і інших гравців.

 

Ви можете бути і творцем, придумують історію, і телепатом, які намагаються вгадати хід чужих думок, і художнім критиком, який шукає другий, третій (і так до нескінченності) сенс в картині, і психологом (Доктор, звідки у вас такі картинки?:)

 

Грати можна безліч разів, і кожна партія буде зовсім не схожа на іншу. Діксіт гарантовано довго не набридне - адже будь-яку картку можна описати настільки по-різному, що часом важко уявити, що це все про одне й те ж малюнку.

Організатор

Якщо у вас вже є кілька доповнень до гри, ви можете також придбати зручний і стильний органайзер для гри Діксіт , який розміщується в коробці з-під гри Діксіт або Діксіт Одіссея та здатний вмістити не тільки компоненти однієї з базових ігор, але і карти з п'яти доповнень.

Кому сподобається гра Діксіт?

Діксіт - гра для дорослих або сімейна гра?

Гра Діксіт - чудова тим, що її можна рекомендувати як для сімейного кола, так і для молодіжних вечірок. Як новачкам в світі настільних ігор, так і любителям хардкорних стратегій, як приємний філлера.

Де купити гру Діксіт?

Настільну гру Діксіт українське видання купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині . Замовити гру Dixit з доставкою можна:

 

 

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

 

 

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

 

 

Ви також можете купити гру Діксіт на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри творча гра для компанії, на асоціації
Вік 8+
Кількість гравців 3-6
Тривалість гри 30+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),