пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Зілляваріння. Практикум

Зілляваріння. Практикум

  • Виробник: Правильные игры
  • Код товару: Зельеварение. Практикум
  • Бонусні бали: 11
  • Наявність: Немає в наявності
335 грн.
Ціна в бонусних балах: 335

Н астольная карткова гра Зілляваріння. Практикум запрошує в привабливий світ магії, чарівних еліксирів, таємничих істот, могутніх заклять і рідкісних магічних рецептів. Все принесли Перо Фенікса, Корінь Мандрагори і Камінь Крові? Заняття в школі магії починаються!

Заглянемо всередину?

У коробці знаходимо 76 прекрасно оформлених карт, 2 лічильника очок, 12 фішок гравців (по 2 кожного кольору), правила гри.

У чому суть гри?

Гравці отримують на руки карти. У центрі столу викладаються кілька карт з колоди - це шафа елементів, де зберігаються інгредієнти для приготування зілля. Кожна карта має подвійне призначення: може використовуватися як рецепт (вгорі карти) або як базовий елемент (внизу карти). Для кожного рецепта вказані елементи, з яких він складається, і окуляри за його створення. Чим складніше рецепт, тим більше дає очок. Мета гри - набрати якомога більше очок.

У свій хід гравець викладає з руки рецепт і збирає його з компонентів, що лежать на столі. Якщо це просте зілля, компоненти беруться з шафи елементів. Для більш складного рецепта знадобляться вже готові еліксири, які можна взяти як у себе, так і у інших гравців (за це вони також отримують очки). Якщо якихось компонентів бракує, і гравець не може нічого зібрати, він повинен покласти з руки який-небудь базовий елемент в шафу.

Щоб добути потрібний компонент або рецепт, можна також скористатися закляттям (при наявності відповідної карти). Закляття дозволяють руйнувати і трансформувати готові зілля, а також, всупереч правилам, брати з шафи елементів рецепти, що істотно урізноманітнює гру.

При всій своїй простоті процес дуже цікавий, кожен хід змушує задуматися. Готувати прості зілля або збирати компоненти на більш складні? Чи дочекається викладений в шафу елементів дуже потрібний тобі Око Змії, або його злапали сусід? Використовувати карту як рецепт або як елемент?

Кому сподобається гра?

Гра відбувається досить розмірено, головна інтрига: хто який збере рецепт, які елементи виявляться у вільному доступі, і хто перший встигне ними скористатися. Зельеваренія. Практикум - гра, з нескладними правилами добре підійде для сімейного кола, а два доповнення до гри ( Університетський курс і Гільдія Алхіміків ) зроблять її більш цікавою для досвідчених гравців.

Купити настільну гру Зілляваріння. Практикум в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри карткова гра на комбінаторику
Вік 10+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 40+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Фантастические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),