пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Зіллєваріння Практикум UA

  • Виробник: Третя Планета
  • Код товару: Зіллєваріння Практикум UA
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Зіллєваріння Практикум UA

Настільна карткова гра Зіллєваріння Практикум запрошує у привабливий світ магії, чарівних еліксирів, таємничих істот, могутніх закляття та рідкісних магічних рецептів. Усі принесли Перо Фенікса, Корінь Мандрагори та Камінь Крові? Заняття у школі магії починаються!

Зіллєваріння Практикум (українською) - що в коробці?

У коробці з українським виданням гри Зілляроблення Практикум знаходимо:

  • 76 карт,
  • лічильник підрахунку очок,
  • 6 фішок гравців,
  • 6 карток-маркерів,
  • правила гри


Зіллєваріння Практикум (українське видання) - огляд

Гравці отримують картки на руки. У центрі столу викладаємо чотири карти з колоди – це наша шафа магічних елементів – у ній зберігаються інгредієнти для приготування зілля. Кожна карта має подвійне призначення: може використовуватися як рецепт (вгорі карти) або як базовий елемент (внизу карти). Для кожного рецепта вказані елементи, з яких він складається, та переможні бали за його створення. Чим складніший рецепт, тим більше він приносить балів. Мета гри – набрати якнайбільше переможних балів.
У свій хід гравець викладає з руки рецепт і збирає його із компонентів, що лежать на столі. Якщо це просте зілля, компоненти беруться із шафи елементів. Для більш складного рецепту знадобляться вже готові еліксири, які можна взяти як у себе, так і в інших гравців (за це вони також отримують бали). Якщо якихось компонентів не вистачає, і гравець не може нічого зібрати, він повинен покласти з руки якийсь базовий елемент у шафу.
Щоб видобути потрібний компонент або рецепт, можна скористатися закляттям (за наявності відповідної карти). Закляття дозволяють руйнувати і трансформувати готові зілля, а також, всупереч правилам, брати з шафи елементів рецепти, що суттєво урізноманітнює гру.
При всій своїй простоті процес дуже цікавий, кожен хід змушує задуматися. Готувати прості зілля чи накопичувати компоненти на складніші? Чи дочекається викладене в шафу елементів дуже потрібне тобі Око Змії, чи його схопить сусід? Використовувати картку як рецепт чи елемент?

Кому сподобається гра Зіллєваріння Практикум?

Гра Зіллєваріння Практикум проходить досить стабільно, головна інтрига: хто який збере рецепт, які елементи виявляться у вільному доступі, і хто перший встигне ними скористатись. Зіллєваріння Практикум - гра, яка буде цікава гравцям, які люблять ігри на комбінаторику та фентезійний антураж. Гра досить проста для того, щоб грати в неї з дітьми 8-10 років.

Де купити настільну гру Зіллєваріння українською (Третя Планета)?

Настільна гра Зіллєваріння Практикум UA купити в Києві та Україні легко та швидко в магазині Ігродол. Замовити українське видання базової гри Зіллєваріння (Третя Планета) з доставкою можна:

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Зіллєваріння українською на Подолі у нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

 

Характеристики
Тип гри фентезійна карткова гра на комбінаторику
Вік 10+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 40+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Фантастические, Русский, Украинский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),