пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

7 Чудес рус. (Друге видання)

 • Виробник: Стиль Жизни
 • Код товару: 7 Чудес рус. (изд. 2020)
 • Бонусні бали: 58
 • Наявність: Немає в наявності
1950 грн.
Ціна в бонусних балах: 1950

Настільна гра 7 Чудес рус. (Нове видання 2020р.)

---

Російське видання гри не поставляється. Ви можете замовити українське видання гри 7 Wonders.

---

Гра 7 Чудес рус. - динамічна містобудівна стратегія, в якій кожен гравець очолить одне з 7 стародавніх міст і спробує добитися перемоги в грі, розвиваючи свою цивілізацію в різних напрямках - видобуток корисних копалин, військове ремесло, наука, культура і торгівля.

7 Чудес рус. (Друге видання) - російська локалізація популярної гри 7 Wonders: Second Edition

Нагороди

 • Kennerspiel des Jahres 2011 (німецька Гра року для досвідчених гравців 2011)
 • Deutscher Spiele Preis 2011, Переможець в категорії "Найкраща сімейна гра"
 • Golden Geek Best 2011, Переможець в категорії "Найкраща сімейна настільна гра"
 • The Dice Tower 2010Номінант в категоріях "Найкраща гра року", "Найбільш інноваційна гра", "Найкраща робота художника"
 • As d'Or - Jeu de l'Annee 2011приз журі Каннського міжнародного фестивалю ігор (Франція)

Сім Чудес (рус.) - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете:

 • 7 планшетів Чудес Світу,
 • 7 карт Чудес Світу,
 • 49 карт Епохи I,
 • 49 карт Епохи II,
 • 50 карт Епохи III,
 • 46 жетонів Конфліктів,
 • 24 монети номіналом «3»,
 • 46 монет номіналом «1»,
 • 1 блокнот для підрахунку очок,
 • 2 карти для гри удвох,
 • правила гри.

 

Розмір коробки: 300х300х80мм

Розмір карт: 65х100мм

Вага: 1150 гр.

 

Настільна гра 7 Чудес російською мовою - фото компонентів нового видання (2020г.)

Як грати в 7 Чудес рус.?

У грі 7 чудес, ви будете здобувати ресурси і виробляти товари, розвивати торгівлю і науку, зміцнювати військову міць, а може навіть ви зможете звести в своєму місті одне з семи чудес світу, щоб прославити своє ім'я у віках!

Гра триває три Епохи. Для кожної - окрема стопка карт з різними будівлями. На початку гравці отримують по 3 монети і 7 карт першої епохи. Кожен хід гравці повинні одночасно розіграти по одній карті, а потім передати всі свої карт по колу (віддаєте залишилися карти сусідові зліва, отримуючи в свою чергу нові карти від сусіда праворуч). Карту можна розіграти одним з трьох способів:

 • побудувати в місті зображену на карті будівлю;
 • скинути карту в відбій і отримати взамін 3 монети з банку;
 • використати карту для будівництва етапу Дива Світу.

 

Найчастіше ми будемо займатися будівництвом. Різні типи будівель дають різний ефект. Деякі споруди можна звести в своєму місті безкоштовно, інші - тільки за наявності певних ресурсів; за деякі доведеться доплатити монетами, а частина - дістанеться безкоштовно за умови побудови в попередніх епохах певних інших будівель.

Якщо вам не вистачає ресурсів, ви можете купити відсутнє у найближчих сусідів.

Кругообіг карт

Після того як всі гравці зіграли по одній карті, всі картки, що залишилися в руці, передаємо сусідові ліворуч, отримуємо в свою чергу картки від сусіда праворуч і в наступний хід граємо одну з карт, які таким чином отримали. Після чого знову - залишок віддаємо вліво, отримуємо карти від сусіда справа. І так до кінця Епохи - всі шість ходів. Остання - сьома карта - йде у відбій.

У другу Епоху напрямок обміну карт - змінюється - віддаємо вправо, отримуємо зліва.

Таким чином, вибираючи, яку б картку зіграти, треба думати не тільки про те, що потрібно побудувати вам, але і враховувати - який напрямок розвиває сусід - щоб не віддати якусь потрібну йому карту. Якщо щось занадто гарне ви і самі не можете побудувати, і передавати сусідові не хочеться, карту можна продати в банк або використати для будівництва свого Дива Світу.

В кінці кожної Епохи відбуваються військові конфлікти - гравці порівнюють військову силу свого міста та  військову силу найближчих сусідів і отримують жетони поразок і перемог, які в кінці гри принесуть додаткові очки за перемоги і віднімуть очки за поразки.

Гра йде динамічно за будь-якої кількості гравців - навіть якщо ви граєте повним складом. Основна взаємодія (торгівля, військові конфлікти) відбувається тільки з двома найближчими сусідами, а карти розігруються одночасно.

В кінці гри підраховуємо переможні очки. При фінальному підрахунку враховуємо безліч різних чинників: перемоги і поразки у військових конфліктах, кількість монет, побудовані етапи чудес, цивільні споруди, наукові споруди, торгові споруди, гільдії. Для спрощення підрахунку в коробці з грою є невеликий блокнот з необхідними калькуляціями.

Дуель!

Звертаємо вашу увагу, що хоча удвох грати в 7 чудес можна, але такий варіант не дуже зручний. Для гри удвох була видана спеціальна дуельна адаптація гри - 7 Wonders: Duel (7 Чудес: Дуель)

Що змінилося в новому виданні гри 7 Чудес?

Для полегшення знайомства з грою в 2020 році був проведений редизайн гри 7 Чудес. У гри освіжили оформлення, яке стало ближчим до дизайну 7 чудес Дуель. Тепер у кожного чуда є «денна» і «нічна» сторони замість абстрактних сторін А і В. Також гра стала більш дружня до людей з ослабленим сприйняттям кольорів.

Кому сподобається гра 7 Wonders російською?

7 Wonders (російською) – гра динамічна та захоплююча. Досить легка в освоєнні, і в той же час різноманітна в реалізації ігрових можливостей. Гра 7 Чудес російською добре підійде і для дорослих гравців, і для гри з дітьми від 10-12 років. Додатковий бонус - гра допоможе зацікавити вашу дитину історією.

Де купити гру 7 Чудес: Друге видання (російською)?

Настільну гру 7 Чудес Друге видання (рус.) Купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити нове видання гри 7 Wonders російською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру 7 Чудес рус. на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри карткова стратегія, драфт
Вік 10+
Кількість гравців 3-7
Тривалість гри від 30 хв.
Мова російська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд російської локалізації гри 7 Wonders


Теги: , Стратегические, Исторические, Русский, Языконезависимые, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),