пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Конкордія (Concordia)

Конкордія (Concordia)

  • Виробник: Crowd Games
  • Код товару: Конкордия (Concordia)
  • Бонусні бали: 51
  • Наявність: Немає в наявності
1690 грн.
Ціна в бонусних балах: 1690

Настільна гра Конкордія - російська локалізація колодостроітельной стратегії Concordia.

Конкордія (Concordia) - гра , в якій за допомогою ігрових персонажів і заручившись підтримкою давньоримських богів, ви спробуєте добитися процвітання і могутності за часів Римської Імперії.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри - двостороннє ігрове поле (карта Римської імперії для 3-5 гравців і карта Італії для 2-4 гравців); 190 дерев'яних фішок; п'ять лічильників переможних очок; 80 дерев'яних фішок товарів; п'ять полів складів, 30 жетонів міст, 24 жетона бонусів, 72 карти, п'ять пам'яток і правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

В основі ігрової механіки настільної гри Конкордія лежить колодострой, при цьому в грі випадковості практично немає, а ось що є так це прості правила, тактичну і стратегічну різноманітність і за рахунок цього - дуже висока реіграбельность.

Отже, на старті в у всіх гравців однакова стартова колода - 7 карт персонажів. У свій хід гравець вибирає одну зі своїх карт персонажів і розігрує її. Кожен персонаж виконує якусь дію після чого вирушає в скидання. Все Ходить наступний гравець. Чи не правда просто? Ніяких фаз ходу, додаткових дій та іншого, всього лише - вибрали карту і зіграли її.

Що нам варто Рим забудувати?

Архітектор , наприклад, дозволяє перемістити своїх колоністів по ігровому полю і побудувати будівлі в містах на своєму шляху, Префект або виробляє товари або приносить монети в обраній провінції, а за допомогою Сенатора ви можете докупити до двох нових карт персонажів собі в руку.

Карти нових персонажів лежать в загальному доступі, при цьому, чим довше карта персонажа лежить в резерві, тим менше за неї вам доведеться заплатити - крайня ліва карта в ряду купується за собівартістю. Чим далі вправо - тим вище націнка. Нові карти додаються справа. Після кожної покупки персонажа - карти справа зсуваються вліво і таким чином дешевшають. (Така ж механіка зустрічається, наприклад, в субурбіі ). Ось і вирішуйте - відразу купувати потрібного вам персонажа як тільки він з'явився або почекати поки він «подешевшає» ... або все-таки не ризикувати, щоб ніхто інший його не відбив?

Щоб повернути вже розіграні карти персонажів з скидання в руку також використовується карта - цим дійством завідує Трибун . Розіграти його можна в будь-який момент, але в цій операції також є фінансовий нюанс: якщо Трибун повертає більше трьох карт персонажів відразу - за кожну додаткову карту ви отримуєте по монеті. Так що теж є можливість вирішувати що вам потрібніше - гроші або можливість скоріше розіграти потрібну дію.

Втім, і це не основне в грі - кожен з Персонажів в Конкордії не тільки робить певні дії, але і користується прихильністю того чи іншого бога античності. І саме ці боги і обдарують гравців в кінці гри жаданими переможними очками. Кожен з богів винагородить за ті чи інші ваші досягнення. Причому, чим більше у вас карт одного бога - тим більше очок цей бог вам принесе. Теж хороша завдання на дотримання балансу вашої колоди - якщо для розвитку потрібно максимально різноманітні карти персонажів, то для перемоги бажано все ж мати в своїй колоді більше богів в тих напрямках, в яких ви досягли великих успіхів.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Конкордія - добре збалансована євростратегії з механікою колодостроенія і вибору персонажів. Конкордія - гра з низьким порогом входження - правила пояснити досить просто - і при цьому ігрове різноманітність і реіграбельность знаходиться на дуже високому рівні. Рекомендуємо для любителів євро. Також, завдяки щодо нескладних правил, відмінно підходить для гри в сімейному колі з дітьми від 12-14 років.Купити настільну гру Конкордія (Concordia) Києві і з доставкою по Україні легко і зручно в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри колодобудівна евростратегія
Вік 13+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 90 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Конкордія (Concordia) - Відео

Теги: , Стратегические, Экономические, Исторические, Колодостроительные, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),