пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

7 Wonders UA (7 Чудес) Друге видання

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: 7 Wonders (7 Чудес) UA
 • Бонусні бали: 54
 • Наявність: В наявності
1795 грн.
Ціна в бонусних балах: 1795

Настільна гра 7 Wonders UA (7 чудес)

Гра 7 Wonders (укр.) - динамічна містобудівна стратегія, в якій ви очолите одне з семи великих стародавніх міст і зможете привести його до вершин могутності і процвітання.

7 Wonders, укр. (Друге видання) - українська локалізація другого видання популярної гри 7 Wonders.

Нагороди

Kennerspiel des Jahres 2011 ( німецька Гра року для досвідчених гравців 2011 )

7 Wonders, укр. (Нове видання) - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете:

 • 7 планшетів чудес світу;
 • 49 карт першої епохи
 • 49 карт другий епохи;
 • 50 карт третьої епохи;
 • 48 жетона конфліктів;
 • 78 монет;
 • 2 карти для гри удвох;
 • блокнот для підрахунку балів
 • 3 листа опису карт і ланцюжків
 • правила

 

Розмір коробки

 285х285х80мм

Розмір карт

65х100мм - 157шт.


Нове видання гри 7 чудес - фото ігрових компонентів


Гра 7 Чудес - огляд

У грі 7 чудес (укр.), видобуваючи ресурси і виробляючи товари, розвиваючи торгівлю і науку, зміцнюючи військову міць, ви мудро керуєте своїм містом, щоб звести одне з семи чудес світу і прославити своє ім'я у віках!

Як грати в 7 Чудес?

Гра триває три Епохи. Для кожної - окрема колода карт з різними будівлями. На початку гри у кожного є трохи грошей і 7 карток першої епохи. У свій хід гравець повинен зіграти картку одним з трьох способів:

 

 1. побудувати в місті зображене на ній будівля;
 2. обміняти її на 3 монети в банку;
 3. використовувати її для будівництва етапу Дива Світу.

 

Найчастіше ми будемо займатися будівництвом.

Різні типи будівель дають різний ефект. Більшість будівель оплачуються ресурсами, за деякі потрібно доплачувати монетами, а частина - дістанеться безкоштовно за умови побудови в попередніх епохах деяких інших будівель. Якщо вам не вистачає ресурсів, ви можете купити відсутнє у найближчих сусідів.

Кругообіг карт

Після того як всі гравці зіграли по одній картці, решту карт з руки передаємо сусідові зліва, отримуємо в свою чергу картки від сусіда праворуч і в наступний хід граємо одну з них. Після чого знову - залишок віддаємо ліворуч, отримуємо карти від сусіда праворуч. І так до кінця Епохи - всі шість ходів. У другу Епоху напрямок обміну карт - змінюється - віддаємо вправо, отримуємо зліва.

Таким чином, коли ми обираємо, яку б картку зіграти, думаємо не тільки про те - що потрібно побудувати вам? Але і про те - який напрямок розвиває сусід, і намагаємося блокувати його, вивівши з гри необхідну йому картку (наприклад, продавши її).

В кінці кожної Епохи відбуваються військові конфлікти - порівнюємо свій військовий потенціал з найближчими сусідами і отримуємо жетони поразок і перемог, які в кінці гри додадуть або віднімуть очки.

Хоча кількість гравців може досягати семи, гра йде динамічно. Гравці розігрують карти одночасно, і основна взаємодія (торгівля, військові конфлікти) відбувається з двома найближчими сусідами - даунтайм відсутній.

В кінці гри підраховуємо переможні очки. При фінальному підрахунку враховуємо багато різних чинників: перемоги і поразки у військових конфліктах, кількість монет, побудовані етапи чудес, громадські споруди, наукові споруди, торгові споруди, гільдії. Для спрощення підрахунку в коробці з грою є невеликий блокнот з необхідними калькуляціями.

Настільна гра 7 Wonders: друге видання - що нового?

Нове видання настільної гри 7 Wonders відрізняється більш яскравим зображенням на коробці, стильним дизайном і оновленим наповненням. Планшети гравців збільшилися в розмірі. Розмір карт не змінився, але дизайн був перероблений в стилі дуельної версії 7 чудес. Внесені зміни дозволяють розміщувати карти вертикально в стовпчик і це здорово економить місце на ігровому столі. На картах з'явилися допоміжні позначення, які допоможуть розрізняти тип карт людям страждаючим на дальтонізм. Зміни торкнулися і сорочки карт, тому доповнення до старого видання не підійдуть для другого видання гри 7 Чудес.

Ігровий процес в настільній грі 7 Wonders друге видання не змінився.

Дуель!

Звертаємо вашу увагу, що для гри удвох була випущена спеціальна дуельна адаптація гри - 7 Wonders: Duel (7 Чудес: Дуэль)

Кому сподобається гра 7 Wonders українською?

7 Wonders (7 чудес) – гра динамічна і захоплююча. Досить легка в освоєнні, і в той же час різноманітна в реалізації ігрових можливостей. Гра 7 Чудес українською добре підійде і для дорослих гравців, і для гри з дітьми від 10-12 років. А ще гра може зацікавити вашу дитини історією)

Де купити гру 7 Wonders укр.?

Настільну гру 7 Wonders укр. купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру 7 Чудес друге українське видання з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити друге видання гри 7 Чудес українською на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Нове видання гри 7 чудес - фото 2

Характеристики
Тип гри Настільна карткова гра з елементами драфту
Вік 10+
Кількість гравців 2-7
Тривалість гри від 30 хв.
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.Теги: , Стратегические, Исторические, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),