пн-пт 12.00-19.30 (середа - до 18.00), сб 10.00-14.00
7 Wonders (7 Чудес) укр.

7 Wonders (7 Чудес) укр.

 • Виробник: Asmodee
 • Код товару: 7 Wonders (7 Чудес) укр.
 • Бонусні бали: 36
 • Наявність: Попереднє замовлення
1195 грн.
Ціна в бонусних балах: 1195

Настільна гра 7 Wonders (7 чудес)

Сім Чудес укр. - динамічна містобудівна гра, в якій ви очолите один з семи великих міст старовини і зможете привести його до вершин могутності і процвітання.

7 чудес - українська локалізація популярної гри 7 Wonders

Нагороди

Kennerspiel des Jahres 2011 ( німецька Гра року для досвідчених гравців 2011 )

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете:

 • 7 карток чудес для розподілу міст,
 • 7 двосторонніх планшетів,
 • 49 карт I Епохи,
 • 49 карт II Епохи,
 • 50 карт III Епохи,
 • 46 жетонів конфлікту,
 • гроші (46 монет номіналом 1 і 24 монети номіналом 3),
 • блокнот для підрахунку очок,
 • 2 карти для «2-х гравців»,
 • правила гри

Розмір коробки

285х285х80мм

Розмір карт

65х100мм - 157шт.

Гра 7 Чудес - огляд

У настільній грі 7 Wonders (7 чудес) укр., Добуваючи ресурси і виробляючи товари, розвиваючи торгівлю і науку, зміцнюючи військову міць, ви мудро керуєте своїм містом, щоб звести одне з семи чудес світу і прославити своє ім'я у віках!

Як грати в 7 Чудес?

Гра триває три Епохи. Для кожної - окрема колода карт з різними будівлями. На початку гри у кожного є трохи грошей і 7 карток першої епохи. У свій хід гравець повинен зіграти картку одним з трьох способів:

 1. побудувати в місті зображене на ній будівля;
 2. обміняти її на 3 монети в банку;
 3. використовувати її для будівництва етапу Дива Світу.

Найчастіше ми будемо займатися будівництвом. Різні типи будівель дають різний ефект. Більшість будівель оплачуються ресурсами, за деякі потрібно доплачувати монетами, а частина - дістанеться безкоштовно за умови побудови в попередніх епохах деяких інших будівель. Якщо вам не вистачає ресурсів, ви можете купити відсутню у найближчих сусідів.

Кругообіг карт

Після того як всі гравці зіграли по одній картці, все решта в руці картки передаємо сусідові зліва, отримуємо в свою чергу картки від сусіда справа і в наступний хід граємо одну з тих, хто прийшов карт . Після чого знову - залишок віддаємо вліво, отримуємо карти від сусіда справа. І так до кінця Епохи - всі шість ходів. У другу Епоху напрямок обміну карт - змінюється - віддаємо вправо, отримуємо зліва.

Таким чином, коли ми вбираємо, яку б картку зіграти, думаємо не тільки про те, що потрібно побудувати вам, але і про те - який напрямок розвиває сусід, і намагаємося блокувати його , вивівши з гри необхідну йому картку (наприклад, продавши її).

У кінці кожної Епохи відбуваються військові конфлікти - порівнюємо свій військовий потенціал з найближчими сусідами і отримуємо жетони поразок і перемог, які в кінці гри додадуть або віднімуть очки.

Хоча кількість гравців може досягати семи, гра йде динамічно. Основна взаємодія (торгівля, військові конфлікти) відбувається з двома найближчими сусідами.

У кінці гри підраховуємо переможні очки. При фінальному підрахунку враховуємо безліч різних чинників: перемоги і поразки у військових конфліктах, кількість монет, побудовані етапи чудес, цивільні споруди, наукові споруди, торгові споруди, гільдії. Для спрощення підрахунку в коробці з грою є невеликий блокнот з необхідними калькуляцій.

Настільна гра 7 Wonders - правила

Правила настільної гри 7 Wonders (рус.)

Дуель!

Звертаємо вашу увагу, що для гри удвох була випущена спеціальна дуельна адаптація гри - 7 Wonders: Duel (7 Чудес: Дуель)

Кому сподобається гра 7 Wonders на українському?

7 Wonders (7 чудес) - гра динамічна і захоплююча. Досить легка в освоєнні, і в той же час різноманітна в реалізації ігрових можливостей. Гра 7 Чудес на українському добре підійде і для дорослих гравців, і для гри з дітьми від 10-12 років. Ця гра допоможе зацікавити вашої дитини історією.

Варіант правил для двох гравців трохи складніший, тому рекомендуємо починати освоєння гри 7 Чудес в бОльшей компанії.

Де купити гру 7 Wonders укр.?

Настільну гру 7 Wonders укр. купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру 7 Чудес з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру 7 Чудес на українському на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри Настільна карткова гра з елементами драфту
Вік 10+
Кількість гравців 2-7
Тривалість гри від 30 хв.
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.Теги: , Стратегические, Исторические, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),