пн-пт 12.00-19.30 (середа - до 18.00), сб 10.00-14.00
7 Wonders Cities (7 Чудес Міста)

7 Wonders Cities (7 Чудес Міста)

  • Виробник: Asmodee
  • Код товару: 7 Wonders Cities (7 Чудес Города)
  • Бонусні бали: 19
  • Наявність: Немає в наявності
619 грн.
Ціна в бонусних балах: 619

Важливо!

Настільна гра 7 Чудес Міста (7 Wonders Cities) - це доповнення. Для гри необхідна базова гра 7 Чудес (7 Wonders)

Заглянемо всередину?

У компактній коробці з доповненням ви знайдете такі чудові артефакти: два нових Дива Світу (дувусторонніе планшети храму Ель-Хазне в Петра і Софійського собору в Візантії і відповідні їм карти), по дев'ять міських карт для кожної епохи, три карти гільдій, шість карт лідерів ; 27 жетонів номіналом "-1" і чотири жетона номіналом "-5" для позначення позики, коли вам треба заплатити гроші, а фінанси раптово закінчилися; три жетона дипломатії.

Що новенького?

З доповненням Міста в грі 7 Чудес з'являється багато цікавих нововведень, які при цьому кардинально ігровий процес не змінюють. Так що всім любителям базової гри буде легко освоїти дане доповнення. Більшість карт доповнення - це міські будівлі чорного кольору.

Дипломатія

Деякі карти доповнення (а також лідери та етапи Чудес світу) будуть приносити вам жетони Дипломатії. Володар такого жетона, скидає його в кінці епохи і не бере участі у військовому конфлікті - при цьому він не отримує жетон поразки, а його сусіди праворуч і ліворуч з'ясовують стосунки між собою.

Борги

Також на картах доповнення буде присутній ефект виплати грошей в банк. Наприклад, будує гравець карту « Братство » - за це йому в кінці гри нараховується 4 ПО, а всі гравці відразу ж повинні заплатити в банк по 3 монети. Якщо грошей немає - ви отримуєте жетон боргу на невиплачену суму. Жетони боргів погасити в подальшому ході гри вже буде не можна і в кінці гри вони приносять штрафні очки.

Нові Гільдії

- Гільдія Фальшивомонетників. Приносить гравцеві 5 ПО, інших гравців змушує скинути по три монети.

- Гільдія Тіней. Приносить по одному ПО за кожну чорну міську будівлю у сусідів.

- Гільдія Плакальниць. Приносить по одному ПО за кожен жетон перемоги у сусідніх гравців.

Нові Чудеса

Храм Ель-Хазне Петри.

Сторона А. 1-й етап - 3 ПО, 2-й етап - коштує 7 монет і приносить 7 ПО, 3-й етап - приносить 7 ПО.

Сторона Б. 1-й етап - приносить гравцеві 3 ПО, а інших змушує скинути по 2 монети; 2-й етап коштує 14 монет і приносить 14 ПО.

Софійський собор у Візантії

Сторона А. 1-й етап - 3 ПО; 2-й етап - дає жетон Дипломатії і 2 ПО; 3-й етап - приносить 3 ПО.

Сторона Б. 1-й етап - жетон Дипломатії і 3 ПО; 2-й етап - жетон Дипломатії і 4 ПО.

Інші нововведення

У кожній Епосі гравці отримують на руки по 8 карт (а не 7 як в базовій грі) і розігрують по 7 карт (а не 6).

Крім Дипломатії і Долгов чорні міські будівлі доповнення можуть давати і інші ефекти - копіювати наукові символи сусідніх міст, приносити військові щити (дорожче, але в більшій кількості, ніж в базових картах), приносити одноразово багато грошей, отримувати додаткову знижку в 1 монету на першу покупку (така знижка підсумовується з ефектом торгових будівель, так що перша покупка може бути здійснена взагалі безкоштовно).

У грі з'явилася можливість грати увосьмеро.

Також гравцям став доступний командний режим - при парній кількості гравців, гравці можуть розбиватися на команди по дві людини, не вступаючи один з одним в військові конфлікти і можуть дивитися карти один одного.

У грі з'являється шість нових карт Лідерів, які можна використовувати, якщо у вас є додаток 7 Wonders Leaders (7 Чудес Лідери).

Кому сподобається гра?

Додаток 7 Wonders Cities (7 чудес міста) - сильно не змінює механіку гри, привносячи при цьому досить нововведень, щоб урізноманітнити улюблену гру. Так що всім, кому подобається базова гра, але хотілося б більше карт і можливостей - варто звернути увагу.

Купити настільну гру 7 Чудес Міста (7 Wonders Cities) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 10+
Кількість гравців 2-8
Тривалість гри від 40 хв
Мова англійська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Исторические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),