пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

7 Wonders: Cities UA (7 Чудес: Міста)

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: 7 Wonders: Cities UA
 • Бонусні бали: 27
 • Наявність: В наявності
908 грн.
Ціна в бонусних балах: 908

Доповнення 7 Wonders: Cities UA

Доповнення 7 Wonders: Cities UA (7 Чудес: Міста) – українська локалізація доповнення до настільної гри 7 Чудес (7 Wonders).

7 Чудес: Міста - доповнення, яке додає в гру два нових дива світу, а ще вам стануть доступні Дипломатія, Шпигунство і можливість завдавати суперникам фінансових збитків!

Увага! 7 Wonders: Cities UA – це не самостійна гра. Для гри вам знадобиться базова гра 7 Чудес.

Доповнення 7 Чудес: Міста – що в коробці?

У компактній коробці з доповненням ви знайдете такі чудові артефакти:

 • 2 планшети Чудес
 • 42 карти міст (14 для кожної епохи)
 • 4 жетони дипломатії
 • 26 жетонів боргів (22 номіналом «-1» і 4 номіналом «-5»)
 • 6 монет номіналом «6»
 • 1 блокнот для підрахунку балів
 • 3 пам'ятки з описом нових ефектів
 • правила


Розмір карт

65х100 мм

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт Україна 7 Wonders 65 х 100 - 1 уп.


доповнення 7 Wonders: Cities - зображення ігрових компонентів

(В огляді тимчасово використовуються зображення англомовного видання доповнення)

7 Чудес: Міста - огляд доповнення

З доповненням Міста у грі 7 Чудес з'являється багато цікавих нововведень, які зробили гру різноманітнішою та при цьому кардинально ігровий процес не змінили. Отже всім любителям базової гри буде легко освоїти це доповнення. Більшість карток доповнення – це міські будівлі чорного кольору.

Дипломатія

Деякі картки доповнення будуть приносити жетони Дипломатії. Власник такого жетону, скидає його в кінці епохи і не бере участі у військовому конфлікті – при цьому він не отримує жетону поразки, а його сусіди праворуч і ліворуч з'ясовують стосунки між собою.

Борги

Також на картах доповнення буде присутній ефект виплати грошей банку. Наприклад, будує гравець карту "Братство" - за це йому наприкінці гри нараховується 4 ПЗ, а всі гравці відразу повинні заплатити в банк по 3 монети. Якщо грошей немає – ви отримуєте жетон боргу на невиплачену суму. Жетони боргів погасити в подальшому ході гри вже не можна і наприкінці гри вони приносять штрафні очки.

Інші нововведення

У кожній Епосі гравці отримують на руки по 8 карт (а не 7 як у базовій грі) та розігрують по 7 карт (а не 6).

Окрім Дипломатії та Боргів чорні міські споруди доповнення можуть давати й інші ефекти – копіювати наукові символи сусідніх міст, приносити військові щити (дорожче, але у більшій кількості, ніж у базових картах), приносити одноразово багато грошей, отримувати додаткову знижку в 1 монету на першу покупку (така знижка підсумовується з ефектом торгових будівель, так що перша покупка може бути здійснена взагалі безкоштовно).

Також став доступний командний режим – при парній кількості гравців, можна розбиватися на команди по двоє і не вступати один з одним у військові конфлікти та дивитися карти один одного.

Порівняно з першим виданням, друге видання доповнення Міста зазнало низки змін. Зокрема, змінився баланс у нових чудесах світу, були виключені нові карти гільдій, а карти Лідерів перекочували в однойменне доповнення - 7 Wonders Leaders (7 Чудес Лідери).

Де купити гру 7 Wonders: Cities українською?

Доповнення 7 Wonders Cities UA купити у Києві та Україні легко та швидко в магазині Ігродол. Замовити українське видання 7 Чудес Міста з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете придбати доповнення 7 Чудес Міста українською на Подолі у нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 10+
Кількість гравців 2-7
Тривалість гри від 40 хв
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

7 Чудес: Міста - відео огляд

 

 


Теги: , Стратегические, Исторические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),