пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
7 Wonders Leaders (7 Чудес Лідери)

7 Wonders Leaders (7 Чудес Лідери)

  • Виробник: Repos Production
  • Код товару: 7 Wonders Leaders (7 Чудес Лидеры)
  • Бонусні бали: 19
  • Наявність: Немає в наявності
619 грн.
Ціна в бонусних балах: 619

Важливо!

7 Wonders Leaders (7 Чудес Лідери) - це доповнення.

Для гри необхідна базова гра 7 Чудес (7 Wonders )

Заглянемо всередину?

У коробці з доповненням ви знайдете планшет і картку для нового дива світу - Римського Колізею, 36 карт Лідерів, чотири карти Гладій, 17 монет номіналом "6", жетон куртизанки, порожню карту Лідера, буклет для підрахунку очок і правила гри на англійській мові.

Що новенького?

Як стає зрозуміло з назви, основним нововведенням цього додатку будуть Лідери - новий тип карт, який буде використовуватися в грі. Лідери будуть впливати на ріст вашого міста, кожен у своїй індивідуальній манері. Процес гри трохи змінений, але умови перемоги залишаються такими ж, як і в основній грі 7 Чудес Світу

Також гравцям стануть доступні чотири нові Гільдії і одне нове Чудо Світу - Римський Колізей.

Що нам варто Колізей побудувати!

Відразу хочемо звернути вашу увагу, що нове чудо світу - Римський Колізей - безпосередньо зав'язано на карти Лідерів і тому може використовуватися тільки разом з іншими компонентами цього додатку.

Колізей не приносить ніяких ресурсів.

На боці «А» Колізей дозволяє безкоштовно вводити в гру карти Лідерів і будується за два заходи, які дають гравцеві 4 і 6 переможних очок відповідно.

На боці «B» власнику Колізею доведеться трохи поділиться пляшками з сусідами - сусідні міста отримують можливість знизити витрати при наймі своїх Лідерів на одну монету. Але і самому власнику Колізею перепаде досить. Для нього вартість найму Лідерів знижується на дві монети, а крім того, він отримує можливість ввести в гру додаткових Лідерів.

Хто такі Лідери?

36 карт Лідерів - нова категорія карт, які розігруються так само як і інші карти, маючи при цьому ряд відмінностей.

Карти Лідерів ми набираємо окремо, перед початком гри. За допомогою традиційного для 7 Чудес драфта гравці обзаводяться чотирма такими картами.

В кожну епоху можна ввести в гру з руки не більше одного Лідера. Розплачуємося за найм Лідерів виключно монетами. Вводяться лідери в гру в фазі Вербування, яка розігрується перед початком кожної епохи - гравці викладають взакритую по одній карті лідера, після чого всі одночасно розкривають і розігрують одним з трьох традиційних способів (лідер може бути скинутий за гроші, використаний для будівництва етапу дива світу або найнятий в вашому місті).

Частина карт Лідерів мають звичні по базовій грі властивості і використовуються в грі також як і аналогічні їм наукові, цивільні та військові споруди. Деякі дають можливість отримувати додаткові монети і ПО при певних умовах. Інші дозволять віддати жетони Поразок опонентам або наймати інших Лідерів безкоштовно і багато іншого.

Нові Гільдії

Гільдія гравців

Дає 1 переможне очко за кожен повний набір з 3 монет, наявний в казні гравця. Ця премія додається до окулярів, одержуваних за монети.

Гільдія куртизанок

Коли Гільдія куртизанок побудована, гравець повинен відразу ж помістити жетон "Куртизанки" на одного з Лідерів, представленого в одному з сусідніх міст. Гравець отримує всі бонуси цього Лідера і все його ефекти.

Гільдія дипломатів

Дає 1 переможне очко за кожного Лідера (біла карта), представленого в сусідніх містах. При цьому приймаються в розрахунок тільки найняті Лідери; використані для побудови стадії Дива Світу не враховуються.

Гільдія архітекторів

Дає 3 ПО за кожну фіолетову карту, представлену в сусідніх містах.

Кому сподобається гра?

доповнення 7 Wonders Leaders (7 Чудес Лідери) не вносить серйозних змін в ігровий процес, при цьому робить гру більш насиченою і різноманітною. Навіть, з урахуванням того, що трохи збільшився Ренд, можна сміливо брати всім, кому припала до смаку базова гра.

Купити доповнення  7 Wonders Leaders (7 Чудес Лідери) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 10+
Кількість гравців 2-7
Тривалість гри 40-60 хв.
Мова англійська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Исторические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),