пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Азул UA (Azul)

 • Виробник: Asmodee
 • Код товару: AZUL UA - NMG60010UA
 • Бонусні бали: 45
 • Наявність: В наявності
1499 грн.
Ціна в бонусних балах: 1499

Настільна гра Азул (укр.)

Настільна гра Азул - красива та захоплююча абстрактна стратегія на викладання плиточок, українська локалізація гри Azul.

Азул - настільна гра, в якій від двох до чотирьох гравців в якості королівських дизайнерів змагатимуться - хто краще зможе прикрасити мозаїкою стіну португальського королівського палацу!

Нагороди

Spiel des Jahres 2018 (Гра року в Німеччині 2018)

Настільна гра Азул (українське видання) – що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри:

 • 100 мавританських плиток
 • 4 ігрові планшети
 • 9 круглих полів для фабричних пропозицій
 • 4 маркери підрахунку балів
 • Маркер першого гравця
 • Льняний мішечок
 • Правила гри


Розмір коробки: 260 x 260 x 70

настільна гра Азул українською мовою - зображення ігрових компонентів


Настільна гра Азул (українською) - огляд

У настільній грі Азул (українською) гравці займуться облицюванням королівського палацу мозаїкою. Якщо у вас немає навичок дизайнера, плиточника чи облицювальника – не страшно. Для гри досить базового почуття прекрасного) а особливо знадобляться - навички планування та просторового мислення - а якщо їх немає, то в ході гри вам доведеться їх розвинути).

Правила гри дуже прості, а партії динамічні. одна-дві партії знадобляться на те, щоб розібратися – як це тут працює, а потім розпочнеться найцікавіше – протистояння досвідчених гравців!

Як грати в Азул?

У грі є круглі тайли вітрин. Зі спеціального красивого мішечка витягуємо різнокольорові плиточки та розміщуємо їх на вітринах – по чотири випадкові плитки на кожній вітрині.

Цими плиточками гравці будуть облицьовувати праві частини своїх ігрових планшетів.

В перший хід гравець може взяти всі плитки одного кольору з будь-якої вітрини. Плитки, що залишилися на ній, переміщуються в центр столу. Далі кожен гравець у свій хід може брати всі плитки одного кольору або з будь-якої вітрини, або з центру столу.

Плитки, які бере гравець, потрібно попередньо розмістити на одному з полів шаблону - в лівій частині свого планшета. Усього цих полів п'ять – на першому може поміститися лише одна плитка, на другому – дві, на третьому – три, на четвертому – чотири та на п'ятому – п'ять.

На одному полі можуть розміщуватися плитки тільки одного кольору. Якщо ви взяли три плитки, а у відповідне поле шаблону поміщається тільки дві, плитка, що залишилася, відправляється в поле штрафних очок гравця – вважається що вона розбилася у криворукого майстра)

Після того, як усі плитки з вітрин розібрані, починається власне облицювання – з кожного заповненого поля шаблону беремо одну плитку та розміщуємо її у правій частині планшета, що уособлює стіну нашого палацу. Інші плитки із заповнених полів шаблону відправляємо в коробку. Плити з незаповнених шаблонів залишаються на них - на наступний раунд.

Як рахувати очки в грі Азул?

На стіні палацу плитку викладаємо на призначене для даного кольору місце. Кожна розміщена плитка - це одразу одне переможне очко вам в актив. А якщо ви викладаєте її не аби як, а красиво (продовжуючи горизонтальний або вертикальний ряд), то отримуєте стільки очок, скільки всього плиток виявилося в такому ряду.

Підсумовуємо переможні очки за всі викладені плитки, віднімаємо від отриманої суми всі штрафні очки і можна розпочинати наступний раунд – розкладаємо плитки за вітринами, щоб розбирати їх за своїми шаблонами, а звідти – на стіну палацу.

І так до тих пір, поки хтось із гравців не заповнить плитками повністю один із горизонтальних рядів на стіні палацу. Після чого до всіх набраних очок додаються бонусні – за викладені горизонтальні та вертикальні ряди на стіні та за використання у вашому дизайні п'яти плиток одного кольору.

Краса та елегантність настільної гри Azul UA

Правила гри Азул настільки прості, що вже після першого раунду послідовність дій стає абсолютно зрозумілою та природною.

Зазвичай перша партія проходить легко і невимушено. А ось далі починається найцікавіше – з другої-третьої партії гравці вже розуміються на всіх нюансах взаємодії – які плитки кому зараз потрібні; що потрібно брати одразу – щоб закінчити якийсь свій шаблон, а що може почекати; який колір відправити в центр столу, а що постаратися забрати з під носа у суперника, щоб заблокувати заповнення шаблону; який колір навпаки - залишити, щоб суперник нагріб у свій хід зайві плитки, які йому нема куди розмістити, а значить - вони принесуть йому штрафні очки т.д.

Кому сподобається гра Azul українською?

Настільна гра Azul українською – абстрактна логічна гра, яка підкуповує не лише своєю красою, а й чудовим поєднанням простоти правил та захоплюючим ігровим процесом. Таким чином, Azul UA – настільна гра, яка добре підійде як для сімейного формату, так і досвідчених гравців. 

Де купити гру Азул українською?

Настільну гру Азул українською купити в Києві та Україні легко та швидко в магазині Ігродол. Замовити гру український Азул з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете придбати українське видання ігри Azul на Подолі у нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сімейна абстрактна логічна гра на викладання плиточок
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30-45 хв.
Мова мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд настільної гри Azul (українське видання)