пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Вулик: Кишеньковий UA (Hive: Pocket)

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: Hive: Pocket UA
 • Бонусні бали: 21
 • Наявність: В наявності
695 грн.
Ціна в бонусних балах: 696

Настільна гра Hive Pocket (UA)

Настільна гра Hive: Pocket – захоплююча логічна гра для двох гравців.

Hive: Pocket – настільна гра, в якій гравці за допомогою шестикутних фішок комах прагнуть взяти контроль над вуликом – оточити королеву-бджолу супротивника.

Гра Вулик кишеньковий - що в коробці?

Ігровий набір містить все необхідне для захоплюючої гри:

 • 26 фішок комах (по 13 фішок кожному гравцю),
 • матер'яний мішечок для ігрових компонентів,
 • правила гри українською.


Розмір коробки:  14,4х14,4х4,3 см

Настільна гра Вулик: Кишеньковий UA (Hive: Pocket) - зображення компонентів

Гра Вулик компакт - огляд

Гру Вулик можна порівняти з шахами - різні ігрові фішки, можуть ходити по-різному. І при цьому за простотою правил Вулик може змагатися з шашками!

Маємо два набори шестикутних фішок з різними видами комах. Мета – оточити та заблокувати королеву-бджолу суперника.

Перший гравець викладає будь-яку свою фішку із запасу на полі. Другий гравець повинен розмістити будь-яку свою фішку так, щоб вона дотикалася однією стороною з першою. Ці дві фішки – початок нашого вулика. Надалі гравці у свій хід викладають на поле фішки із запасу, так щоб вони обов'язково стикалися з викладеними раніше фішками свого кольору. Після того, як гравець ввів у гру бджолу, він може не тільки викладати фішки із запасу, але й переміщати свої викладені раніше фішки. При цьому обов'язково треба дотримуватись правила єдиного вулика - всі фішки дотичні одна до одної, в жодному моменті гри не може бути ситуації, щоб існували дві групи фішок, які не пов'язані між собою.

Різні комахи переміщуються по-різному. Бджола ходить строго на одну ділянку. Жук також може переміщатися строго на одну ділянку, але при цьому жук може «залазити» поверх інших фішок, таким чином блокуючи їх. Павук переміщається на три ділянки по периметру вулика. Коник може перестрибнути по прямій будь-яку кількість фішок. А швидконога мураха може переміститися на будь-яку кількість ділянок по периметру вулика.

Ось, власне, і всі правила. Слідкуємо за своєю бджолою, щоб у неї завжди були шляхи до відступу, і намагаємось оточити бджолу суперника.

Базова стратегія полягає в тому, щоб контролювати периметр вулика, блокуючи фішки супротивника всередині. Для цього найкраще підходять мурахи, здатні миттєво переміщатися на необхідні позиції, проте мурашки, що зайняті цим, не можуть атакувати королеву противника або захищати свою. Правильно розміщені павуки та коники здатні швидко переміщатися та блокувати фігури супротивника, так що мурахи можуть виконувати важливіші завдання.

Доповнення до гри Вулик (Hive)

До гри Вулик було випущено кілька доповнень, які є новими фішками комах з новими властивостями. Два доповнення до Вулика - Сонечко і Москіт - вже включені в дане видання гри. Крім них існує також доповнення - Hive (Вулик): Мокриця.

 • Сонечко ходить на строго на три поділки - два по верху вулика (як жук) і одне вниз. Закінчувати свій хід сонечко може тільки на нижньому рівні вулика.
 • Москіт - своєрідний джокер у грі Вулик. Він не має якоїсь нової якості, але може використовувати властивість іншої комахи, з чиєю фішкою він зараз стикається. Якщо Москіт стикається з кількома фішками - гравець сам вибирає - яку з властивостей використовувати в цей хід.
 • Мокриця вміє тягати чужих комах та переставляти їх через себе на нову клітку. Вона може підняти, наприклад, мурахи, поставити собі на спину і звалити поруч із собою за один хід.

Кому сподобається гра Вулик: Кишеньковий UA?

Настільна гра Вулик: Кишеньковий UA – логічна гра, яка своєю популярністю зобов'язана поєднанню відразу кількох факторів - прості правила, які пояснюються за кілька хвилин, та небанальному ігровому  процесу, що забезпечує грі високу реіграбельність.

Вулик – настільна гра, що розвиває логіку та системне мислення, яку можна рекомендувати і дорослій та дитині молодшого шкільного віку.

Де купити гру Hive: Pocket?

Настільна гра Hive: Pocket купити у Києві та Україні легко та швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Вулик: Кишеньковий з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Hive, українське видання на Подолі у нашому магазині (М. Контрактова Площа).

Характеристики
Тип гри логічна гра для двох гравців
Вік 8+
Кількість гравців 2
Тривалість гри 10-30 хв.
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Вулик - відео огляд
Теги: , Логические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, Для двоих, Быстрая (до 30),