пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Саграда (UA) (Sagrada)

 • Виробник: Geekach Games
 • Код товару: Sagrada UA - GKCH027S
 • Бонусні бали: 43
 • Наявність: Попереднє замовлення
1450 грн.
Ціна в бонусних балах: 1450

Настільна гра Саграда UA

Настільна гра Саграда UA - напрочуд красива абстрактна сімейна гра на логіку та просторову уяву, українська локалізація настільної гри Sagrada.

Саграда - настільна гра, в якій ми займемося будівництвом вітражів, досить проста в освоєнні навіть новачками, і має дуже високий рівень реграбельності.

Гра Sagrada українською - що у коробці?

У барвистій коробці з грою ви знайдете все, що вам знадобиться для цікавої гри:

 • 13 карт вітражів
 • 13 карт інструментів
 • 90 кубиків (по 18 червоного, жовтого, зеленого, синього та фіолетового кольорів)
 • Мішечок для кубиків
 • 10 карт загальних цілей
 • 4 маркери очок
 • 5 карт особистих цілей
 • 24 фішки привілеїв
 • 4 планшета віконних рам
 • Трек раундів та переможних очок
 • Правила


Розмір коробки: 29,5 х 22,5 х 7,5 см

Розмір карт

63х88  - 28 шт.

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт Україна 63,5x88 - 1 уп.


Настільна гра Саграда - зображення компонентів українського видання

Sagrada, українське видання - огляд

Храм Саґрада Фамілія в Барселоні – одна з найпрекрасніших архітектурних споруд, яка по праву вважається одним із головних сучасних чудес світу. Іспанський архітектор Антніо Гауді почав роботу над цим проектом наприкінці 19 століття, роботи тривають уже понад сто років і хоча спорудження храму досі повністю не завершено, це не заважає йому привертати увагу безлічі туристів, захоплених його красою.

Саме красою барселонського храму надихнулися автори гри Саграда та створили не менш яскраве диво у настільному світі!

Перед нами чудова логічна абстрактна гра, в якій ми створюватимемо красиві вітражі і при цьому намагатимемося заробити якнайбільше переможних очок.

Кожен гравець має особистий планшет - саме він і буде нашим вітражем. У 20 комірках планшета під час не дуже тривалої партії ви намагатиметеся розмістити 20 різнокольорових кубиків. Як ви напевно здогадалися, є низка умов, яких треба буде дотримуватися в ході гри.

Для початку треба наші планшети-вітражі зробити унікальними.

З цією метою отримуємо 2 двосторонні картки вітражів і вибираємо один із чотирьох варіантів - потім вставляємо обраний варіант картки в планшет і отримуємо фішки привілеїв відповідно до рівня складності картки, яку ви вибрали.

На білі комірки вашого вітражу можна розміщувати будь-які кубики. На кольорові - тільки кубики відповідного кольору, а на комірки певного номіналу - тільки кубики з таким же номіналом. Виставляючи новий кубик, ви повинні обов'язково розмістити його поруч із одним із кубиків, які розміщували раніше.

Ще одне правило - не можна, щоб по горизонталі або по вертикалі стикалися кубики однакового кольору або номіналу.

Ось і всі правила виставляння кубиків на планшет.

За що ми отримуємо переможні очки у грі Саграда?

По-перше, на початку партії кожен гравець взакриту отримує випадкову картку особистої мети - на ній вказано кубики якого кольору принесуть вам очки в кінці партії.

По-друге, на стіл викладають три випадкові картки загальних цілей, на яких вказані ті чи інші візерунки чи послідовності кубиків, які ви можете відтворити на своїх вітражах, щоб отримати за них переможні очки (наприклад, ряд із 5 кубиків, у якому всі кубики будуть різного кольору).

Додаткові очки можна отримати за фішки привілеїв, які ви не використовували під час гри. Втім, кожна фішка принесе лише 1 очко, так що має сенс використовувати їх більш продуктивно, якщо виникне така необхідність - розплатитися за покупку одного з доступних у поточній партії інструментів. Три випадкові карти інструментів викладаються на стіл на початку партії і можуть допомогти гравцеві - з їх допомогою ви матимете можливість виправити ті чи інші помилки своєї конструкції або обійти якесь правило.

Кому сподобається гра Саграда?

Настільна гра Саграда - красива і проста в освоєнні абстрактна гра, в яку можна із задоволенням зіграти як у сімейному колі, так і з друзями. Саграда - настільна гра, яка обов'язково зацікавить усіх, хто любить головоломки, пазли та судоку. Завдяки своїм простим правилам Саграда також претендує на звання чудового гейтвею у світ настільних ігор для новачків.

Де придбати гру Саграда?

Настільну гру Саграда купити в Києві та Україні легко та швидко у магазині Ігродол. Замовити гру Саграда (українське видання) з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Кошик та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Sagrada українською на Подолі у нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри абстрактна, на логіку, збір сетів, сімейна
Вік 13+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри 30-45
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Саграда - відеоогляд